Ekskursijos autobusu iš Puerto Santjago

Ekskursijos autobusu iš Puerto Santjago

Guide

Pristatome Jums mūsų siūlomas ekskursijas autobusu iš Puerto Santiago, kad galėtumėte visapusiškai pažinti Tenerifę. Šiuo straipsniu norime papasakoti apie svarbiausias lankytinas vietas Tenerifės šiaurėje ir pietuose. Mėgaukitės stebuklingais kaimeliais, gyvybingais kalnais, pulsuojančiais paplūdimiais ir vulkaninės kilmės kraštovaizdžiais.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis tiesiogiai „WhatsApp” programa. Iš ten padėsime išsirinkti ekskursijas autobusu Tenerifėje ir rezervuoti vietas. Jau daugiau nei penkiolika metų padedame savo klientams mėgautis sala ir aplankyti įdomiausias vietas.

Eskursijos autobusu iš Puerto Santjago į kitus turistinius objektus Tenerifėje

Puerto Santjagas yra graži vieta praleisti atostogas. Mėgaukitės jo jūrine atmosfera ir jūros vėjeliu jo promenadoje. Puerto Santjago įlanka dėl savo grožio ir puikių maudymosi sąlygų yra viena lankomiausių Tenerifėje. Tačiau Tenerifė – tai ne tik paplūdimys; turėtumėte susipažinti ir su kitais salos kraštovaizdžiais bei miestais. Todėl pateikiame jums šį tekstą. Siekiame, kad susipažintumėte su gražiausiomis Tenerifės lankytinomis vietomis, kurias galite aplankyti su mūsų ekskursijomis autobusu Puerto Santjage.

Mūsų įmonė specializuojasi VIP ekskursijų autobusais ir mikroautobusais Tenerifėje srityje. Visą siūlomų ekskursijų sąrašą rasite šio straipsnio pabaigoje, išsirinkite ir užsisakykite kitą nuotykį. Rašykite mums jau dabar mūsų „WhatsApp” programa, kad užduotumėte klausimus ir rezervuotumėte vietas.

Eskursijos autobusu į Teidės kalną iš Puerto Santjago

Ekskursijos autobusu iš Puerto Santjago

Siūlome įvairias ekskursijas autobusu, kad galėtumėte visiškai pažinti Teidę ir pasigrožėti jos vulkaniniais kraštovaizdžiais. Užsisakę vieną iš mūsų siūlomų pramogų ir kelionių autobusu į Teidę, galėsite aplankyti ir kitus Tenerifės miestelius, pavyzdžiui, Garachico, Vilaflor ir Masca.

aplankykite Teidės nacionalinį parką

Ekskursijos autobusu iš Puerto Santjago

Taidės nacionalinis parkas yra viena iš tų vietų, kurių negalima praleisti atostogaujant Tenerifėje. Jame gyvena daugybė gyvūnų ir augalų rūšių, prisitaikiusių prie vulkaninės aplinkos. Mėgaukitės vietinių gvančų rojumi žemėje. Jiems Teidės kalnas buvo dievų atsiųstas globėjas, kuris rūpinosi jais ir laimino teritoriją.

Šiame parke taip pat rasite astrofizikos stotį, skirtą Saulei ir kitoms kosmoso žvaigždėms tyrinėti. Joje esančiais galingais teleskopais galite stebėti naktinį dangų ir pastebėti tolimas žvaigždes. Ši vietovė turi didelį pranašumą prieš kitas pasaulio observatorijas; iš čia galėsite kokybiškai ir be šviesos taršos stebėti kosmosą. Taip pat rekomenduojame į Teidės viršūnę pakilti keltuvu, kuriuo galima pasivaikščioti ir pakilti be fizinių pastangų.

Mūsų svetainėje siūlome įvairias ekskursijas autobusu, skirtas susipažinti su Teide, pasirinkite vieną iš šių:

    • Eskursijos autobusu, skirtos pasivaikščioti po Vilaflorą ir leistis į žygius po Teidės vulkaninį kraštovaizdį

 

    • Eksursija į Teidę naktį pamatyti žvaigždes

 

    • 8 val. trukmės privati ekskursija, kurios metu išsamiai susipažinsite su Teide

 

Taip pat rengiame ekskursijas autobusu į Teidės kalną, kurių metu aplankysite netoliese esančius kaimelius. Štai keletas kitų vietų, kurias galėsite aplankyti išsinuomoję mūsų autobusų ir mikroautobusų ekskursijas Puerto Santjage.

Vietos netoli Teidės: Masca, Vilaflor ir Garachico

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerifė (1)

Pirmasis kaimas, kurį norėtume paminėti, yra Masca, didelę turistinę vertę turintis kaimas Tenerifėje. Jis įsikūręs salos šiaurės rytuose tarp slėnių ir uolų. Tai stebuklingas ir ypatingas kaimas, pasižymintis unikaliomis grožybėmis, kurios kasmet pritraukia šimtus lankytojų. Pasivaikščiokite jo gatvelėmis ir apsilankykite įvairiose jūsų laukiančiose amatininkų parduotuvėlėse. Dvi patraukliausios šio miestelio vietos yra Maskos įlanka ir Maskos įlanka.

Taip pat galite aplankyti kitus fantastiškus, turistams labai vertingus kaimelius, pavyzdžiui, Vilaflorą. Tai gražus miestelis, įsikūręs aukščiausiame Tenerifės regione. Atvykite ir atraskite jo „Mėnulio kraštovaizdį”, kuris leidžia pasijusti tarsi Mėnulyje. Šio kraštovaizdžio ypatumus lėmė vulkaninė veikla kartu su vėjo erozija.

Kitas svarbus kaimelis yra Garačikas. Atvykite susipažinti su jo istoriniais paminklais ir pasivaikščioti Tenerifės tradicijų kupinomis gatvelėmis. Garachico apžvalgos aikštelė yra kelio viršuje, iš jos atsiveria viso miestelio panorama.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Ekskursija autobusu po gražiausius Tenerifės kaimelius

Čia pateikiamos mūsų privačių autobusų ir mikroautobusų ekskursijos, kurių metu susipažinsite su žavingais kaimais, kupinais meno, istorijos ir kultūros.

Nuvešime jus į La Candelaria – religingiausią Tenerifės kaimą. Šiame miestelyje stovi Kanarų salų globėjos Dievo Motinos La Candelaria bazilika. Atvykite ir atraskite jo gatveles, istorinius paminklus ir baziliką, į kurią susirenka parapijiečiai iš visos salos.

Candelaria Tenerife (2)

Kita vertus, La Orotava yra dar viena vieta, kurią privalote aplankyti Tenerifėje. Kaimas įsikūręs slėnyje, o jo viduje rasite autentiškos Tenerifės architektūros pavyzdžių. Su ekskursija autobusu Puerto Santjage taip pat susipažinsite su Icod de Los Vinos. Susipažinkite su jo tradicine architektūra ir gastronominiais salos skonių pavyzdžiais. Šiame kaime galite pamatyti seniausią pasaulyje drakono medį, vadinamą Drago Milenario.

visit la orotava tenerife day tour

Šios ekskursijos metu taip pat vyksite į Los Gigantes, turistams labai vertingą Tenerifės miestelį dėl Acantilado de los Gigantes. Šie dideli uolų dariniai iškilę virš vakarinės Tenerifės pakrantės sukuria stebuklingą, turistams labai vertingą aplinką. Jūros pusėje daugybė laivų kasdien plaukia aplankyti uolų dėl jų grožio ir svetingos atmosferos. Šioje pakrantės dalyje jūrų veikla labai aktyvi. Mūsų svetainėje galite užsisakyti keliones laivu į Los Gigantes, kad galėtumėte stebėti banginius ir maudytis pakrantės vandenyse.

Autobusu keliaukite po Tenerifės miestus ir kaimo vietoves

Mes siūlome ekskursiją Turas po Tenerifės salą, kurios metu nuvyksite į Santa Cruz de Tenerifė, La Laguna ir Taganana.

Pirmiausia turime La Laguną. Jos gatvėse rasite bažnyčių, istorinių pastatų, parduotuvių ir laisvalaikio bei poilsio vietų.

La Laguna - Tenerifės šiaurė (9).min

Šiame mieste įsikūręs La Lagunos universitetas, todėl jo gatvėse gausu linksmų jaunų žmonių. Kad suprastumėte šio miesto svarbą, turėtumėte žinoti, jog dėl nuolatinės plėtros UNESCO jį paskelbė pasaulio paveldo objektu. Kita vertus, turime San Krus de Tenerifė, salos sostinę. Jis garsėja savo karnavalu, kuris laikomas tarptautiniu turizmo objektu. Pasivaikščiokite po jo aikštes, pilis, bažnyčias ir kitus tradicinius pastatus.

Kita vertus, mūsų laukia Anagos kaimo parkas, kurį turėtumėte aplankyti su ekskursijomis autobusu po Tenerifę. Tai gamtos teritorija, pasižyminti biologine įvairove ir vaizdingu grožiu. Ji paskelbta biosferos rezervatu, siekiant apsaugoti čia aptinkamus gyvūnus ir augalus. Jos viduryje gyvena įvairios populiacijos, kurios sugyvena darnoje su gamta. Viena iš tokių gyvenviečių yra Taganana, į kurią jus nuvešime su mūsų ekskursijomis autobusu Puerto Santjage.

Anaga Tenerifė

Apžiūrėkite Tenerifės plantacijas ir jų kokybiškus vynus

Siūlome ekskursijas autobusu Puerto Santjage, kad aplankytumėte Tenerifės plantacijas. Nuvešime jus į bananų, alavijų ir kitų augalų plantacijas. Iš arčiau susipažinsite su vyno gamybos procesu, vėliau galėsite paragauti vynų ir pasimėgauti jų skoniu. Ekskursijos pabaigoje nuvešime paragauti gero Kanarų regiono skonio maisto.

Keliaukite mikroautobusu į La Gomerą iš Tenerifės

VIP ekskursija La Gomera (10)

Jei jau lankėtės Tenerifėje ir norite toliau pažinti Kanarų salų esmę, kviečiame apsilankyti La Gomeroje. Siūlome išskirtines ekskursijas, kurių metu galėsite nuvykti į La Gomerą, pasivaikščioti jos gatvėmis, aplankyti istorinius paminklus ir pasigrožėti jos gamtovaizdžiais.

Eskursijų autobusu užsakymas iš Puerto Santjago

Su mūsų ekskursijomis autobusu Puerto Santjage norime jus nuvežti atrasti Tenerifę. Mėgaukitės jos kaimais, miestais, istoriniais ir gamtos paminklais. Mes jus nuvešime į patraukliausias Tenerifės vietas. Nedvejodami parašykite mums „WhatsApp”, kad išsiaiškintumėte savo abejones ir rezervuotumėte bilietus. Dėkojame, kad mumis pasitikite. Tikimės, kad jums patiks viešnagė spindinčios saulės saloje.

Ekskursijos autobusu į Puerto Santiago
Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai:
Playas en Puerto Santiago