Ekskursijas ar autobusu no Puerto Santjago

Ekskursijas ar autobusu no Puerto Santjago

Guide

Piedāvājam Jums mūsu autobusu ekskursijas Puerto Santiago, lai iepazītu Tenerifi pilnībā. Ar šī raksta palīdzību mēs vēlamies pastāstīt par svarīgākajām vietām, ko apmeklēt Tenerifes ziemeļu un dienvidu daļā. Izbaudiet maģiskus ciematus, dzīvīgus kalnus, dinamiskas pludmales un vulkāniskās ainavas.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums tieši pa WhatsApp. Tālāk mēs varam palīdzēt jums izvēlēties autobusu ekskursijas Tenerifē un veikt rezervāciju. Mēs jau vairāk nekā piecpadsmit gadus palīdzam saviem klientiem izbaudīt salu un apmeklēt interesantākās vietas.

Autobusu ekskursijas no Puerto Santjago uz citiem tūrisma objektiem Tenerifē

Puertoriko Santjago ir skaista vieta, kur pavadīt brīvdienas. Izbaudiet tās jūrniecisko atmosfēru un jūras vēsmu tās promenādē. Puertoriko Santjago līcis ir viens no apmeklētākajiem Tenerifē, pateicoties tā skaistumam un lieliskajiem peldēšanās apstākļiem. Taču Tenerife ir kas vairāk nekā tikai pludmale; jums vajadzētu iepazīt arī citas salas ainavas un pilsētas. Tāpēc mēs piedāvājam jums šo tekstu. Mūsu mērķis ir, lai jūs iepazītu skaistākās Tenerifes apskates vietas, kuras jūs varat apmeklēt ar mūsu autobusu ekskursijām Puerto Santjago.

Mūsu uzņēmums specializējas VIP autobusu un mikroautobusu ekskursijās Tenerifē. Pilnu pieejamo ekskursiju sarakstu atradīsiet šī raksta beigās, izvēlieties un rezervējiet savu nākamo piedzīvojumu. Rakstiet mums jau tagad uz mūsu WhatsApp, lai uzdotu savus jautājumus un veiktu rezervāciju.

Autobusu ekskursijas uz Teides kalnu no Puertoriko Santjago

Ekskursijas ar autobusu no Puerto Santjago

Mēs piedāvājam dažādas ekskursijas ar autobusu, lai jūs varētu pilnībā iepazīt Teide un izbaudīt tās vulkānisko ainavu. Rezervējot kādu no mūsu piedāvātajām aktivitātēm un autobusu braucieniem uz Teide, jūs varēsiet apmeklēt arī citas Tenerifes pilsētas, piemēram, Garačiko, Vilafloru un Masku.

Apmeklējiet Teides nacionālo parku

Ekskursijas ar autobusu no Puerto Santjago

Teides nacionālais parks ir viena no tām vietām, ko nedrīkst palaist garām brīvdienu laikā Tenerifē. Tajā mīt daudzas dzīvnieku un augu sugas, kas pielāgojušās vulkāna videi. Izbaudiet paradīzi uz zemes vietējiem gvančiem. Viņiem Teides kalns bija dievu sūtīts aizbildnis, lai pieskatītu viņus un svētītu šo teritoriju.

Šajā parkā atradīsiet arī astrofizikas staciju, kas veltīta saules un citu kosmosa zvaigžņu izpētei. Ar tās jaudīgajiem teleskopiem var apskatīt nakts debesis un pamanīt tālas zvaigznes. Šai teritorijai ir liela priekšrocība salīdzinājumā ar citām observatorijām pasaulē; no šejienes jūs varēsiet vērot kosmosu ļoti kvalitatīvi un bez gaismas piesārņojuma. Mēs iesakām jums arī uzkāpt Teides virsotnē ar trošu vagoniņu, ar kuru var doties pastaigās un uzkāpt bez fiziskas piepūles.

Mūsu tīmekļa vietnē piedāvājam dažādas ekskursijas ar autobusu, lai iepazītu Teide, izvēlieties kādu no šādām ekskursijām:

    • Ekskursijas ar autobusu, lai pastaigātos pa Vilafloru un izstaigātu Teides vulkānisko ainavu
    • ekskursija uz Teide naktī, lai redzētu zvaigznes
    • 8 stundu privāta ekskursija, lai padziļināti iepazītu Teide

Mēs piedāvājam arī ekskursijas ar autobusu uz Teides kalnu, lai apmeklētu tuvējos ciematus. Lūk, dažas no citām vietām, kuras varat apmeklēt, īrējot mūsu autobusu un mikroautobusu ekskursijas Puertoriko Santjago.

Teides tuvumā esošie ciemati: Masca, Vilaflor un Garachico

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (1)

Pirmais ciemats, ko vēlamies pieminēt, ir Masca, cils ar lielu tūrisma vērtību Tenerifē. Tas atrodas salas ziemeļaustrumos starp ielejām un klintīm. Tas ir maģisks un īpašs ciemats ar unikālu skaistumu, kas katru gadu piesaista simtiem apmeklētāju. Pastaigājieties pa tā ieliņām un apmeklējiet dažādus amatnieku veikaliņus, kas gaida jūs. Divas no pievilcīgākajām vietām šajā pilsētiņā ir Maskas aiza un Maskas līcis.

Jūs varat apmeklēt arī citus fantastiskus ciematus ar lielu tūrisma vērtību, piemēram, Vilafloru. Tā ir skaista pilsēta, kas atrodas Tenerifes augstākajā reģionā. Dodieties un atklājiet tās “Mēness ainavu”, kas liek justies tā, it kā mēs būtu uz Mēness. Šīs ainavas īpatnības radušās vulkāniskās darbības rezultātā, kas apvienota ar vēja eroziju.

Cits nozīmīgs ciemats ir Garachico. Dodieties iepazīt tā vēsturiskos pieminekļus un pastaigāties pa Tenerifes tradīciju pilnajām ielām. Garachico skatu punkts atrodas ceļa augšpusē, un no turienes var apskatīt visu pilsētu.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Ekskursija ar autobusu pa Tenerifes skaistākajiem ciematiem

Piedāvājam mūsu privātās ekskursijas ar autobusu un mikroautobusu, lai iepazītu aizraujošus ciemus, kas pilni ar mākslu, vēsturi un kultūru.

Mēs aizvedīsim jūs uz La Candelaria, reliģiskāko ciematu Tenerifē. Šajā pilsētā atrodas Kanāriju salu patroneses Dievmātes La Candelaria bazilika. Nāc un iepazīsties ar tās ieliņām, vēstures pieminekļiem un baziliku, kas pulcē draudzes locekļus no visas salas.

Candelaria Tenerife (2)

No otras puses, La Orotava ir vēl viena vieta Tenerifē, kas noteikti jāapmeklē. Ciemats atrodas ielejā, un tā iekšienē jūs atradīsiet autentiskas Tenerifes arhitektūras paraugus. Ar autobusa ekskursiju Puerto Santjago jūs iepazīsiet arī Icod de Los Vinos. Izbaudiet tā tradicionālo arhitektūru un salas garšu gastronomiskos paraugus. Šajā ciematā jūs varēsiet apskatīt vecāko pūķa koku pasaulē, kas pazīstams kā Drago Milenario.

visit la orotava tenerife day tour

Šī ekskursija aizvedīs jūs arī uz Los Gigantes, tūrisma pilsētiņu, kas ir ļoti vērtīga Tenerifē, jo tajā atrodas Acantilado de los Gigantes. Šie lielie klinšu veidojumi paceļas virs Tenerifes rietumu piekrastes, radot maģisku vidi ar lielu tūrisma vērtību. Jūras pusē daudzas laivas katru dienu dodas apmeklēt klintis to skaistuma un viesmīlīgās atmosfēras dēļ. Šajā piekrastes daļā jūras aktivitāte ir ļoti aktīva. Mūsu vietnē varat rezervēt laivu braucienus uz Los Gigantes, lai vērotu vaļus un peldētos piekrastes ūdeņos.

Tūre ar autobusu pa Tenerifes pilsētām un lauku ainavām

Mūsu piedāvājumā ir ekskursija ar nosaukumu Turneja pa Tenerifes salu, kas ved uz Santa Cruz de Tenerife, La Laguna un Taganana.

Vispirms mums ir La Laguna. Tās ielās atradīsiet baznīcas, vēsturiskas ēkas, veikalus un atpūtas un izklaides vietas.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Šajā pilsētā atrodas La Lagūnas Universitāte, tāpēc tās ielas ir pilnas jautru jauniešu. Lai gūtu priekšstatu par šīs pilsētas nozīmi, jums jāzina, ka UNESCO to ir pasludinājusi par pasaules mantojuma objektu, jo tā nepārtraukti attīstās. No otras puses, mums ir San Cruz de Tenerife, salas galvaspilsēta. Tā ir slavena ar savu karnevālu, kas tiek uzskatīts par starptautiski nozīmīgu tūrisma pasākumu. Pastaigājieties pa tās laukumiem, pilīm, baznīcām un citām tradicionālām celtnēm.

No otras puses, mums ir Anagas lauku parks, kuru jums vajadzētu apmeklēt ar autobusu ekskursijām Tenerifē. Šī ir dabas teritorija, kas bagāta ar bioloģisko daudzveidību un ainavisko skaistumu. Tas tika pasludināts par biosfēras rezervātu, lai aizsargātu tur sastopamo dzīvnieku un augu valsti. Tā iekšienē dzīvo dažādas populācijas, kas sadzīvo harmonijā ar dabu. Viens no šiem ciematiem ir Taganana, uz kuru mēs jūs aizvedīsim ar mūsu autobusu ekskursijām Puerto Santjago.

Anaga Tenerife

Apmeklējiet Tenerifes plantācijas un tās kvalitatīvos vīnus

Mēs piedāvājam autobusu ekskursijas Puerto Santjago, lai apmeklētu Tenerifes plantācijas. Mēs aizvedīsim jūs uz banānu plantācijām, alvejas un citiem augiem. Iepazīstieties ar vīna ražošanas procesu tuvāk, pēc tam varēsiet nogaršot un izbaudīt vīnu garšu. Ekskursijas noslēgumā mēs jūs vedīsim nobaudīt labus ēdienus ar kanāriju garšām.

Brauciens ar mikroautobusu uz La Gomeru no Tenerifes

VIP ekskursija La Gomera (10)

Ja jau esat apmeklējis Tenerifi un vēlaties turpināt iepazīt Kanāriju salu būtību, aicinām Jūs apmeklēt La Gomeru. Mēs piedāvājam ekskluzīvas ekskursijas, lai dotos uz La Gomeru, pastaigātos pa tās ielām, apmeklētu tās vēstures pieminekļus un izbaudītu tās dabas ainavas.

Autobusu ekskursiju rezervācija no Puertoriko Santjago

Ar mūsu autobusu ekskursijām Puertoriko Santjago mēs vēlamies aizvest jūs iepazīt Tenerifi. Izbaudiet tās ciemus, pilsētas, vēstures un dabas pieminekļus. Mēs aizvedīsim jūs uz Tenerifes pievilcīgākajām vietām. Nevilcinieties un rakstiet mums uz WhatsApp, lai noskaidrotu savas šaubas un veiktu rezervāciju. Paldies, ka uzticaties mums. Mēs ceram, ka jums patiks pavadīt laiku uz spožās saules salas.

Autobusu ekskursijas vietnē Puerto Santiago
Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.