První publikace: 24 března, 2023 |

Rezervujte přes WhatsApp

Autobusové výlety na Puerto Santiago

Výlety autobusem z Puerto Santiago

Představujeme vám naše autobusové výlety v Puerto Santiago, abyste Tenerife poznali kompletně. Prostřednictvím tohoto článku vás chceme seznámit s nejdůležitějšími místy, která můžete navštívit na severu a jihu Tenerife. Užijte si kouzelné vesničky, živé hory, živé pláže a sopečnou krajinu.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte přímo na WhatsApp. Odtud vám pomůžeme vybrat autobusové zájezdy na Tenerife a provést rezervaci. Již více než patnáct let pomáháme našim klientům užít si ostrov a navštívit ta nejzajímavější místa.

Autobusové výlety z Puerto Santiago do dalších turistických míst na Tenerife

Puerto Santiago je krásné místo pro strávení vaší dovolené. Užijte si jeho přímořskou atmosféru a mořský vánek na jeho promenádě. Zátoka Puerto Santiago je pro svou krásu a vynikající podmínky ke koupání jednou z nejnavštěvovanějších na Tenerife. Tenerife však není jen pláž, měli byste poznat i další krajiny a města na ostrově. Proto vám předkládáme tento text. Naším cílem je, abyste se seznámili s nejkrásnějšími zajímavostmi Tenerife, které můžete navštívit s našimi autobusovými výlety v Puerto Santiago.

Naše společnost se specializuje na VIP autobusové a minibusové zájezdy na Tenerife. Úplný seznam dostupných výletů najdete na konci tohoto článku, vyberte si a rezervujte si své další dobrodružství. Napište nám právě teď na náš WhatsApp a položte nám své otázky a proveďte rezervaci.

Autobusové výlety na horu Teide z Puerto Santiago

Výlety autobusem z Puerto Santiago

Nabízíme vám různé autobusové výlety, abyste Teide poznali úplně a užili si jeho sopečnou krajinu. Pokud si objednáte některý z našich výletů a autobusových zájezdů na Teide, budete moci navštívit i další města na Tenerife, jako jsou Garachico, Vilaflor a Masca.

Navštivte národní park Teide

Výlety autobusem z Puerto Santiago

Národní park Teide je jedním z míst, které si během své dovolené na Tenerife nemůžete nechat ujít. Je domovem mnoha živočišných a rostlinných druhů přizpůsobených sopečnému prostředí. Užijte si ráj na zemi pro domorodé Guančany. Pro ně byla hora Teide ochráncem, kterého jim seslali bohové, aby na ně dohlížel a požehnal jejich území.

V tomto parku najdete také astrofyzikální stanici věnovanou výzkumu Slunce a dalších hvězd vesmíru. Pomocí jejích výkonných dalekohledů si můžete prohlédnout noční oblohu a spatřit vzdálené hvězdy. Tento areál má oproti ostatním hvězdárnám ve světě velkou výhodu; budete odtud moci pozorovat vesmír ve skvělé kvalitě a za nepřítomnosti světelného znečištění. Doporučujeme vám také vyjet na vrchol Teide lanovkou, která je k dispozici pro procházky a výstupy bez fyzické námahy.

Na našich webových stránkách nabízíme různé výlety autobusem za poznáním Teide, vyberte si jeden z následujících:

  • Autobusové výlety za procházkou po Vilafloru a pěší túrou po sopečné krajině Teide
  • Exkurze na noční Teide za pozorováním hvězd
  • Osmihodinová soukromá exkurze za poznáním Teide do hloubky

Nabízíme také autobusové výlety na horu Teide, které vás zavedou do okolních vesnic. Zde jsou některá další místa, která můžete navštívit, když si pronajmete naše autobusové a mikrobusové výlety v Puerto Santiago.

Vesnice v okolí Teide: Masca, Vilaflor a Garachico

Vesnice Masca - Pueblo de Masca - Tenerife (1)

První vesnicí, o které bychom se rádi zmínili, je Masca, vesnice s velkou turistickou hodnotou na Tenerife. Nachází se na severovýchodě ostrova mezi údolími a útesy. Je to kouzelná a zvláštní vesnice s jedinečnými krásami, které každoročně přitahují stovky návštěvníků. Projděte se jejími uličkami a navštivte různé řemeslné obchůdky, které na vás čekají. Dvěma nejatraktivnějšími místy tohoto městečka jsou rokle Masca a záliv Masca.

Navštívit můžete také další fantastické vesnice s velkou turistickou hodnotou, jako je Vilaflor. Jedná se o krásné městečko, které se nachází v nejvýše položené oblasti Tenerife. Přijeďte objevit jeho „měsíční krajinu“, díky níž si připadáme jako na Měsíci. Vlastnosti této krajiny jsou způsobeny vulkanickou činností v kombinaci s větrnou erozí.

Další významnou vesnicí je Garachico. Přijeďte objevit její historické památky a projděte se jejími uličkami plnými tenerifských tradic. Vyhlídka Garachico se nachází v horní části silnice a je odtud vidět celé město.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Exkurze autobusem po nejkrásnějších vesnicích Tenerife

Zde jsou naše soukromé autobusové a minibusové výlety, při kterých poznáte fascinující vesnice plné umění, historie a kultury.

Vezmeme vás do La Candelaria, nejnáboženskější vesnice na Tenerife. V tomto městě se nachází bazilika Panny Marie z La Candelaria, patronky Kanárských ostrovů. Pojďte objevovat jeho uličky, historické památky a baziliku, která sdružuje farníky z celého ostrova.

Candelaria Tenerife (2)

Na druhé straně La Orotava je dalším místem, které musíte na Tenerife navštívit. Vesnice se nachází v údolí a uvnitř najdete ukázky autentické tenerifské architektury. Díky autobusovému zájezdu do Puerto Santiago poznáte také Icod de Los Vinos. Užijte si jeho tradiční architekturu a gastronomické ukázky chutí ostrova. V této vesnici si můžete prohlédnout nejstarší dračí strom na světě, známý jako Drago Milenario.

visit la orotava tenerife day tour

Tento výlet vás také zavede do Los Gigantes, turisticky velmi cenného města na Tenerife díky Acantilado de los Gigantes. Tyto velké skalní útvary se tyčí nad západním pobřežím Tenerife a vytvářejí magické prostředí s velkou turistickou hodnotou. Na mořskou stranu se denně vydává mnoho lodí, které navštěvují útesy pro jejich krásu a přívětivou atmosféru. V této části pobřeží je mořská činnost velmi aktivní. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat výlety lodí do Los Gigantes za pozorováním velryb a koupáním ve vodách u pobřeží.

Autobusový zájezd na Tenerife po jeho městech a venkovské krajině

Nabízíme výlet s názvem Prohlídka ostrova Tenerife, který vás zavede do Santa Cruz de Tenerife, La Laguny a Taganany.

Nejprve tu máme La Lagunu. V jejích ulicích najdete kostely, historické budovy, obchody a místa pro volný čas a rekreaci.

La Laguna - Tenerife North (9).min

V tomto městě sídlí univerzita La Laguna, a proto jsou jeho ulice plné veselých mladých lidí. Abyste si udělali představu o významu tohoto města, měli byste vědět, že bylo díky svému neustálému rozvoji prohlášeno za světové dědictví UNESCO. Na druhé straně máme San Cruz de Tenerife, hlavní město ostrova. Je proslulé svým karnevalem, který je považován za mezinárodně turisticky zajímavý. Projděte se po jeho náměstích, hradech, kostelech a dalších tradičních stavbách.

Na druhé straně máme venkovský park Anaga, který byste měli navštívit s autobusovými zájezdy na Tenerife. Jedná se o přírodní oblast bohatou na biologickou rozmanitost a malebnost. Byla vyhlášena biosférickou rezervací na ochranu živočišných a rostlinných druhů, které se zde vyskytují. V jejím nitru žijí různé populace, které koexistují v souladu s přírodou. Jednou z těchto vesnic je Taganana, do které vás zavedeme s našimi autobusovými zájezdy v Puerto Santiago.

Anaga Tenerife

Navštivte plantáže na Tenerife a jejich kvalitní vína

Nabízíme autobusové zájezdy do Puerto Santiago k návštěvě plantáží Tenerife. Zavedeme vás na plantáže banánovníků, aloe vera a dalších rostlin. Seznámíte se zblízka s procesem výroby vína a poté můžete ochutnat a vychutnat si jeho chuť. Na závěr prohlídky vás vezmeme na ochutnávku dobrého jídla s kanárskou příchutí.

Přejezd mikrobusem z Tenerife na ostrov La Gomera

VIP výlet La Gomera (10)

Pokud jste již navštívili Tenerife a chcete pokračovat v objevování podstaty Kanárských ostrovů, zveme vás k návštěvě La Gomery. Nabízíme exkluzivní výlety na La Gomeru, procházky jejími uličkami, návštěvu historických památek a pokochání se přírodními scenériemi.

Rezervace autobusových výletů z Puerto Santiago

S našimi autobusovými výlety v Puerto Santiago vás chceme vzít za poznáním Tenerife. Užijte si jeho vesnice, města, historické a přírodní památky. Zavedeme vás na nejatraktivnější místa Tenerife. Neváhejte nám napsat na WhatsApp, abychom vám objasnili vaše nejasnosti a provedli rezervaci. Děkujeme, že nám důvěřujete. Doufáme, že se vám pobyt na ostrově zářícího slunce bude líbit.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Rezervujte přes WhatsApp

Související články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0