Bussiekskursioonid Los Gigantes’is

Bussiekskursioonid Los Gigantes’is

Guide

Kui soovite broneerida bussiekskursioone Los Gigantes, olete jõudnud õigesse kohta. Selle teksti kaudu tutvustame teile kõige huvitavamaid kohti Tenerifel, et aidata teil otsustada, millised ekskursioonid teile sobivad.

Meil bananapalmbay.com on pikk nimekiri tegevustest, mille abil saate nautida oma Tenerifel viibimist ja veeta suurepärase puhkuse. Teksti lõpus olevast nimekirjast leiate meie olemasolevad võimalused bussiekskursioonideks Los Gigantesist teistesse saare paikadesse. Kirjutage meie WhatsAppi, et selgitada oma kahtlusi ja teha broneeringuid.

Bussiekskursioonid Los Gigantesist Tenerife avastamiseks

Tenerife on põnev turismisihtkoht. Selle sisemaal leiate erinevaid maastikke ja mitmekesist keskkonda. Lühikese ajaga saab minna rohelisest metsast kuni vulkaanilise keskkonnani, mis on täis kaljusid ja keerulisi radu. Samuti saate külastada kauneid randu, jalutada mere ääres ja jalutada selle linnade tänavatel. See on suurepärane saar hea toidu, kultuuri, kunsti, ajaloo ja paljude vaba aja veetmise võimalustega.

Meil on Los Gigantese ekskursioonid Tenerife kõige silmapaistvamatesse kohtadesse. Meil on ka ekskursioonid Los Gigantesesse. Nende giidiga ekskursioonide raames külastame ka Los Gigantese linna. Nagu te teate, on selle tähtsaim vaatamisväärsus Los Gigantese kaljud, tohutud vulkaanilised moodustised, mis kerkivad saare läänerannikul. Oma suurejoonelisuse ja kivistumise tõttu loovad need maagilise ja väga viljaka koha. Neid saab külastada veepinnalt, tehes Tenerifel paadireise. Erinevad lõbusõidulaevad viivad turistid kaljudele väga lähedale, et teha pilte ja imetleda nende suursugusust. Võite broneerida ka meie paadireise Los Gigantes’is, et nautida kaljude ilu merelt. Nüüd jätame teile nimekirja kohtadest, mida saate külastada, kui broneerite meie bussireisid Los Gigantesis.

Giidiga ekskursioonid Teide mäele

MATKAD TEIDE TEIDE ASKENDILE

Meil on erinevaid bussiekskursioone Tenerifel, et tutvuda selle ajaloo, kultuuri ja loodusmaastikega. Tahame alustada meie klientide poolt enim soovitud kohast, Teide mäestikust. Meil on erinevaid giidiga ekskursioone Teide mäe ja lähedalasuvate linnade ümber jalutamiseks. Tutvuge teksti lõpus oleva juhisega, et saada teavet pakutavate võimaluste kohta.

Teide rahvuspark on ainulaadne looduskeskkond. Tegemist on vulkaanilise maastikuga, kus on kaljusid ja järsud rajad. Selle piirkonna reljeefitüüp ja geoloogilised iseärasused meenutavad planeedi Marsi pinda. Pargis on ideaalsed tingimused eluks, nii et siin leidub põnevat taimestikku ja loomastikku, millest mõned on endeemilised ja väga ilusaid.

Pargis asub väga oluline astronoomiajaam võimsate teleskoopidega. Sealt saate uurida kosmost, näha tähti ja tähtkujusid. Siin on teil võimalus nautida kauneid päikeseloojanguid, tähistaevast ja unenäolisi päikesetõuse. Tulge ja avastage Teide koos kogu perega. Samuti saate kasutada köisraudteed, millega saate ronida kuni 3500 meetri kõrgusele merepinnast.

Valige meie bussiekskursioonid Teidele ja Mascale. Meil on ka võimalus minna Teide’ile eraviisiliselt, et tutvuda pargiga koos asjatundliku giidiga. Võite külastada ka teisi Tenerife kauneid külasid või külastada Teidet öösel, et näha tähti. Kirjutage meile nüüd WhatsAppi, et aidata teil valida oma järgmine bussiretk Teidesse.

Vajalik külaskäik Garachico ja Vilaflori küladesse

visit Garachico Tenerife

Tenerifel tehtavad jalutuskäigud jätavad meile rõõmu ja rahulolu. Igaühel neist on oma unikaalne olemus, mis väärib tundmaõppimist. Kõigepealt tahaksime teile rääkida Garachico kohta. Meie bussiekskursioonidega Los Gigantesist Garachicosse viivad me teid sellesse väikese linna, mis on täis ajalugu ja traditsioone. Jalutage mööda selle tänavaid, et avastada selle väljakuid, kabelid, kloostrid ja muud hästi säilinud ajaloolised paigad.

Samuti peaksite külastama Vilaflor, mis on põnevate looduslike vaatamisväärsustega kaunis koht. Siin saate kõndida kuuajal. Vilafloris leiate vulkaanilise päritoluga reljeefi, mille erilised omadused meenutavad Kuu pinda, sellest ka nimetus “Paisaje lunar” (Kuu maastik). Nii et te ei saa jätta tulemata, et teha mõnda toredat pilti ja jalutada mööda erinevaid radu.

Pueblo de Masca, mida ümbritsevad orud ja traditsioonid

Tenerife Trekking Masca Canyon

Imeline Masca küla ootab teid oma võlu ja kaunite maastike poolest. See on kuulus oma orgude, metsade ja kaljude poolest kaugel modernsusest. Küla sisemusest leiate näiteid traditsioonilisest arhitektuurist, mis sobib suurepäraselt küla maaelu olemusega. Selle paikkonna kaks kõige kuulsamat vaatamisväärsust on Barranco de Masca, mille teed viivad randa. Bahía de Masca on väike laht kuristiku jalamil, kuhu pääseb ainult jalgsi või paadiga. Sellesse randa jõudmine on tõeline auhind, mille peate endale oma Tenerife puhkuse ajal andma.

Tundke Tenerife kultuuri ja ajalugu kolmes linnas

Candelaria Tenerife (1)

Nüüd tahame teile rääkida La Candelaria kohta. See on saare kõige religioossem küla, sest siin asub La Candelaria Jumalaema kirik. Kiriku lähedal seisvad guanche-kultuuri pronksist kujud tuletavad meelde, et tegemist on põlisrahva territooriumiga, mis nüüdseks eksisteerib harmooniliselt koos katoliku religiooniga.

Samuti peaksite külastama La Orotava, mis on üks vanimaid linnu saarel. Seetõttu leiate siit kauneid näiteid traditsioonilisest arhitektuurist. See on kuulutatud ajalooliseks kunstilise ansambliks ja ootab teid oma kaunite lillede täis rõdudega ja maastike, mida kroonib Teide taustal.

La Orotava - Tenerife (10).min

Icod de los Vinos on veel üks küladest, mida tuleb külastada, et võtta koju kaasa parimad mälestused Tenerife saarest. Selle linna tähtsaim vaatamisväärsus on hämmastav Drago Milenario. See on Tenerife tüüpiline puuliik, mille vanimad eksemplarid maailmas asuvad siin.

tenerife päevareis teide masca icod garachico

hdr

Meie bussiekskursiooniga Tenerife maagilistesse küladesse külastame ka cumbres de Erjos. See looduslik paik asub Teno maapiirkonna pargis. Sealt avanevad imelised vaated ja ilusad mägimaastikud.

Tenerife traditsiooniline arhitektuur ja maapiirkondade maastikud

Meil on ka bussiekskursioon Los Gigantes’is, et külastada linnu Santa Cruz de Tenerife ja La Laguna. Selle reisi lõpetuseks viime teid Taganana, mis on kaunis küla Taganana maapiirkonnas.

Anaga Tenerife

Meie saare pealinn on Santa Cruz de Tenerife. Tegemist on kauni ja tähtsa kaubandusliku kasvuga linnaga, kus areneva linna sees on koloniaalajalugu. Külastage seda linna, et tutvuda selle ajaloo, traditsioonilise arhitektuuri ja tüüpilise gastronoomiaga.

Jätkame edasi La Lagunasse. See on Tenerife ülikoolilinn. See kuulutati oma ajaloolise ja kunstilise rikkuse tõttu maailmapärandi nimistusse. Selle tänavatel saab hingata värskuse ja nooruse õhku. Tänu La Laguna ülikoolile täidavad paljud noored inimesed tänavaid entusiasmi ja rõõmuga. Siit leiate palju poode, restorane ja meelelahutuskohti igale maitsele.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Soovime, et te tutvuksite ka Anaga maapiirkonna pargiga. See kaunis park, kus on karmid mäed ja lummavad orud, ootab teid oma saladusi avastama. See asub viljakal maal, millel elu õitseb. See on kuulutatud biosfääri kaitsealaks, et kaitsta selle loodusliku pühapaiga taime- ja loomaliike. Pargi sees on mitu külakest, mis on täiuslikus harmoonias maastikulise maastikuga. Üks neist küladest on Taganana, kuhu me teid Los Gigantese bussiekskursioonidega kaasa võtame. Jalutage selle tänavatel ja külastage selle poode, et võtta koju kaasa kauneid suveniire.

Veetame teid Tenerifelt La Gomera saarele

la gomera day tour (1)

Pakume teile ekskursioone bussiga ja luksusliku väikebussiga naabersaarele La Gomera. Laevale astume praamiga, et jõuda San Sebastian de La Gomera sadamasse. Nautige selle külasid, ajaloolisi mälestusmärke ja ainulaadse iluga loodusmaastikke.

Meie bussiekskursioonidega saarel maitske Tenerife veine

Nüüd tahame teile rääkida ühest ekskursioonitüübist, mis õilistab teie maitseelamust. Viime teid Tenerife banaaniistandustele ja muudele kultuuridele. Tutvuge saare põllumajandusliku tegevusega selle istanduste kaudu. Selle giidiga ekskursiooniga tutvustame teile ka Tenerife rahvusvaheliselt tuntud veinide tootmisprotsessi. See ekskursioon sisaldab veinidegustatsiooni, mis rõõmustab teie meeli. Lõpuks viimsegi teid maitsma Kanaari toitu koos saare parimate maitsetega.

Lepingud ja abi

Selles artiklis tutvustame oma soovitusi bussireiside broneerimiseks Los Cristianos. Nüüd, kui tunned erinevaid huvipunkte Tenerifel, on aeg valida järgmine koht, mida saarel külastate. Meil on suurepärane ilm, ilusad maastikud ja fantastilised lood. Saate valida era- või ühiste bussiekskursioonide vahel. Valige see, mis teile vastavalt teie eelistustele kõige paremini sobib, me oleme siin, et teid teenindada. Ärge unustage, et võtke meiega kohe ühendust meie WhatsAppis, me oleme õnnelikud, et saata teid nautima oma puhkust Tenerifel ja viia teid saare kõige ilusamatesse nurkadesse.

Bussiekskursioonid aastal Los Gigantes

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Saistītie raksti:

Rannad aastal Los Gigantes