Autobusové výlety v Los Gigantes

Autobusové výlety v Los Gigantes

Guide

Ak si chcete rezervovať autobusové výlety v Los Gigantes, ste na správnom mieste. Prostredníctvom tohto textu vám predstavíme najzaujímavejšie miesta, ktoré môžete navštíviť v Tenerife, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa pre tie správne výlety pre vás.

Na stránke bananapalmbay.com máme dlhý zoznam aktivít, aby ste si pobyt na Tenerife užili a prežili skvelú dovolenku. V zozname na konci textu nájdete naše dostupné možnosti pre vaše autobusové výlety v Los Gigantes do iných miest na ostrove. Napíšte nám na WhatsApp, aby ste si vyjasnili svoje pochybnosti a urobili rezerváciu.

Autobusové výlety z Los Gigantes za poznaním Tenerife

Tenerife je fascinujúca turistická destinácia. V jeho vnútrozemí nájdete rôzne krajiny a rozmanité prostredia. Za krátky čas môžete prejsť zo zeleného lesa do vulkanického prostredia plného skál a komplikovaných ciest. Môžete tiež navštíviť nádherné pláže, prejsť sa pozdĺž mora a poprechádzať sa ulicami jeho miest. Je to skvelý ostrov s dobrým jedlom, kultúrou, umením, históriou a mnohými možnosťami trávenia voľného času.

V Los Gigantes máme pre vás pripravené výlety na najpozoruhodnejšie miesta Tenerife. Máme aj výlety do Los Gigantes. V rámci týchto exkurzií so sprievodcom zahŕňame návštevu mesta Los Gigantes. Ako viete, jeho najdôležitejšou atrakciou sú útesy Los Gigantes, obrovské sopečné útvary, ktoré sa týčia na západnom pobreží ostrova. Vďaka svojej majestátnosti a kamenistým rysom vytvárajú magické a veľmi úrodné miesto. Môžete ich navštíviť z vody prostredníctvom výletov loďou na Tenerife. Rôzne výletné lode privážajú turistov veľmi blízko k útesom, aby si ich mohli odfotiť a obdivovať ich majestátnosť. Môžete si tiež objednať naše výlety loďou v Los Gigantes a vychutnať si krásu útesov z mora. Teraz vám ponecháme zoznam miest, ktoré môžete navštíviť, keď si objednáte naše autobusové výlety v Los Gigantes.

Sprievodcovské výlety na horu Teide

VÝLET NA TEIDE ASCENT

Ponúkame rôzne autobusové výlety po Tenerife, počas ktorých môžete spoznať jeho históriu, kultúru a prírodné scenérie. Chceme začať miestom, ktoré naši zákazníci najviac žiadajú, horou Teide. Máme rôzne výlety so sprievodcom, počas ktorých sa môžete prejsť po hore Teide a okolitých mestách. Pozrite si sprievodcu na konci textu, aby ste sa dozvedeli o dostupných možnostiach.

Národný park Teide je jedinečné prírodné prostredie. Je to sopečná krajina so skalnatými výbežkami a strmými cestami. Typ reliéfu tejto oblasti a jej geologické vlastnosti pripomínajú povrch planéty Mars. Park má ideálne podmienky pre život, takže tu nájdete fascinujúcu flóru a faunu, z ktorých niektoré sú endemické a veľmi krásne.

V parku sa nachádza veľmi dôležitá astronomická stanica s výkonnými ďalekohľadmi. Odtiaľ môžete skúmať vesmír, pozorovať hviezdy a súhvezdia. Budete tu mať možnosť vychutnať si nádherné západy slnka, hviezdne noci a snové východy slnka. Príďte a objavte Teide s celou rodinou. Budete môcť využiť aj lanovku a vystúpiť až do výšky 3 500 metrov nad morom.

Vyberte si z našich výletov autobusom na Teide a Masca. Máme tiež možnosť ísť do Teide súkromne a spoznať park s odborným sprievodcom. Môžete tiež navštíviť ďalšie krásne dedinky Tenerife alebo navštíviť Teide v noci a pozorovať hviezdy. Napíšte nám teraz na WhatsApp, aby sme vám pomohli vybrať váš ďalší autobusový výlet na Teide.

Nevyhnutná návšteva dedín Garachico a Vilaflor

visit Garachico Tenerife

Prechádzky po Tenerife v nás zanechávajú pocit radosti a spokojnosti. Každá z nich má svoju jedinečnú podstatu, ktorá si zaslúži byť spoznaná. Najskôr by sme vám chceli povedať o Garachicu. S našimi autobusovými výletmi z Los Gigantes do Garachica vás zavedieme do tohto mestečka plného histórie a tradícií. Prejdite sa jeho ulicami a objavte jeho námestia, kaplnky, kláštory a ďalšie zachovalé historické pamiatky.

Mali by ste zavítať aj do Vilafloru, krásneho miesta s fascinujúcimi prírodnými zaujímavosťami. Tu sa môžete prejsť po Mesiaci. Vo Vilaflóre nájdete typ reliéfu sopečného pôvodu so zvláštnymi vlastnosťami, ktoré pripomínajú povrch Mesiaca, preto sa nazýva „Paisaje lunar“ (mesačná krajina). Preto si nemôžete nechať ujsť príležitosť prísť sem a urobiť si pekné fotografie a prejsť sa po rôznych cestičkách.

Pueblo de Masca, obklopené údoliami a tradíciami Tenerife

Tenerife Trekking Masca Canyon

Čaká na vás nádherná dedinka Masca so svojím šarmom a krásnou prírodou. Je známa svojimi údoliami, lesmi a skalami ďaleko od moderny. Vo vnútri obce nájdete príklady tradičnej architektúry, ktorá dokonale zapadá do vidieckej podstaty obce. Dve z najznámejších atrakcií tejto lokality je Barranco de Masca s cestičkami, ktoré vedú na pláž. Bahía de Masca je malá zátoka na úpätí rokliny, ku ktorej sa dá dostať len pešou turistikou alebo loďou. Dosiahnutie tejto pláže je skutočnou odmenou, ktorú by ste si mali dať počas dovolenky na Tenerife.

Poznajte kultúru a históriu Tenerife v troch jeho mestách

Candelaria Tenerife (1)

Teraz vám chceme povedať o La Candelaria. Ide o nábožensky najsilnejšiu dedinu na ostrove, pretože sa tu nachádza kostol Panny Márie z La Candelaria. Bronzové sochy guančskej kultúry, ktoré stoja neďaleko kostola, nám pripomínajú, že ide o domorodé územie, ktoré teraz koexistuje v harmónii s katolíckym náboženstvom.

Mali by ste navštíviť aj La Orotava, jedno z najstarších miest na ostrove. Z tohto dôvodu tu nájdete krásne príklady tradičnej architektúry. Bolo vyhlásené za historický umelecký súbor a čaká na vás s nádhernými balkónmi plnými kvetov a krajinkami korunovanými Teide v pozadí.

La Orotava - Tenerife (10).min

Icod de los Vinos je ďalšou z dedín, ktoré musíte navštíviť, aby ste si z Tenerife odniesli tie najlepšie spomienky. Najvýznamnejšou atrakciou tohto mestečka je úžasné Drago Milenario. Ide o typický stromový druh Tenerife a nachádza sa tu najstarší exemplár na svete.

tenerife day trip teide masca icod garachico

hdr

V rámci nášho autobusového zájazdu do čarovných dediniek Tenerife navštívime aj cumbres de Erjos. Táto prírodná lokalita sa nachádza vo vidieckom parku Teno. Ponúka nádherné výhľady a prekrásnu horskú scenériu.

Tenerifská tradičná architektúra a vidiecka krajina

V Los Gigantes máme tiež autobusový zájazd na návštevu miest Santa Cruz de Tenerife a La Laguna. Na záver tohto výletu vás zavedieme do Taganany, peknej dedinky vo vidieckom parku Taganana.

Anaga Tenerife

Hlavným mestom nášho ostrova je Santa Cruz de Tenerife. Je to krásne mesto s významným obchodným rastom, kde nájdete koloniálnu históriu v rámci rozvíjajúceho sa mesta. Navštívte toto mesto a spoznajte jeho históriu, tradičnú architektúru a typickú gastronómiu.

Pokračujeme do La Laguna. Ide o univerzitné mesto Tenerife. Vďaka svojmu historickému a umeleckému bohatstvu bolo vyhlásené za svetové dedičstvo. Vo vnútri jeho ulíc môžete dýchať vzduch sviežosti a mladosti. Vďaka univerzite v La Laguna zapĺňa ulice mnoho mladých ľudí s nadšením a radosťou. Nájdete tu množstvo obchodov, reštaurácií a zábavných podnikov pre všetky chute.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Chceme, aby ste sa zoznámili aj s vidieckym parkom Anaga. Tento nádherný park drsných hôr a čarovných údolí čaká, že objavíte jeho tajomstvá. Leží na úrodnej pôde, na ktorej sa darí životu. Bol vyhlásený za Biosférickú rezerváciu na ochranu rastlinných a živočíšnych druhov tohto prírodného útočiska. V parku sa nachádza niekoľko dediniek v dokonalej harmónii s vidieckou krajinou. Jednou z týchto dedín je Taganana, do ktorej vás zavedieme s našimi autobusovými zájazdmi v Los Gigantes. Prejdite sa jej uličkami a navštívte jej obchody, aby ste si domov odniesli krásne suveníry.

Zoberieme vás na ostrov La Gomera z Tenerife

la gomera day tour (1)

Ponúkame vám výlety autobusom a luxusným minibusom na susedný ostrov La Gomera. Nalodíme sa na trajekt, ktorým sa dostaneme do prístavu San Sebastian de La Gomera. Vychutnajte si jeho dedinky, historické pamiatky a prírodné scenérie výnimočnej krásy.

Ochutnajte vína z Tenerife s našimi autobusovými výletmi na ostrov

Teraz by sme vám chceli povedať o type exkurzie, ktorá zušľachtí vaše chuťové bunky. Zoberieme vás na banánové plantáže a iné plodiny na Tenerife. Spoznajte poľnohospodársku činnosť ostrova z jeho plantáží. Pri tejto exkurzii vás tiež oboznámime s procesom výroby medzinárodne známych vín z Tenerife. Súčasťou tejto prehliadky je ochutnávka vín, ktorá poteší vaše zmysly. Na záver vás vezmeme ochutnať kanárske jedlá s najlepšími chuťami ostrova.

Zmluvy a pomoc

V tomto článku uvádzame naše odporúčania pre rezerváciu autobusových zájazdov v Los Cristianos. Teraz, keď už poznáte rôzne zaujímavé miesta na Tenerife, je čas vybrať si ďalšie miesto, ktoré sa chystáte na ostrove navštíviť. Máme skvelé počasie, krásnu krajinu a fantastické príbehy. Môžete si vybrať medzi súkromnými alebo spoločnými autobusovými zájazdmi. Vyberte si to, čo vám najviac vyhovuje podľa vašich preferencií, sme tu, aby sme vám poslúžili. Nezabudnite nás kontaktovať hneď teraz na našom WhatsApp, radi vás budeme sprevádzať, aby ste si užili dovolenku na Tenerife a vzali vás pozrieť si najkrajšie zákutia ostrova.

Autobusové výlety na Los Gigantes
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:
Pláže v Los Gigantes