Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Paadireisid aastal Tenerife põhjaosa
Paadimatkad Tenerife põhjaosas

Kui otsite laevareise Tenerife põhjaosas, olete jõudnud õigele veebilehele. Kujutage ette põnevust, mida pakub kruiisimine Atlandi ookeani rahulikes vetes ja kaunite vaadete nautimine. Rendige paat, et korraldada seiklus koos oma sõprade ja perega. Pakume erinevaid plaane merel seilamiseks. Nii et jääge meie juurde, et teada saada kõik võimalused merel purjetamiseks Tenerife põhjaosas. Jätame meie WhatsApp, nii et võite kirjutada meile, kui teil on küsimusi või soovite teha broneeringuid. Oleme spetsialiseerunud igat liiki paatide rentimine Tenerife, oleme kindel, et meil on see, mida otsite.

Jagatud paadireisid Tenerife põhjaosas

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)

Pakume ühiseid paadireise, mis viivad teid meeldivalt ja nauditavalt ümber lahe. Meie professionaalne meeskond viib teid lahe kõige huvitavamatesse kohtadesse. Tule ja veeda sensatsiooniline päev päikesepaiste, hea seltskonna ja värskendavate jookidega pardal.

Kutsuge oma sõpru ja pereliikmeid nautima teistsugust päeva Tenerifel merel. Enamik meie laevareisidest Tenerife põhjaosas pakub suupisteid, toitu ja värskendavaid jooke. Vaata teksti lõpus olevat juhendit, et saada üksikasjad iga meie veebisaidil pakutava tegevuse kohta. Ärge unustage kirjutada meile WhatsAppi, et selgitada oma kahtlusi või teha broneeringuid. Palun võtke arvesse, et me tegeleme paljude päringutega, seega peaksite meile kirjutama mitu päeva ette.

Valade vaatlemine

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)

Nagu te teate, on Tenerife mitmes mõttes privilegeeritud saar. Sellel on erakordne kliima, mis võimaldab meil harrastada vabaõhutegevust igal aastaajal. Lisaks sellele ja paljudele muudele eelistele on see üks parimaid piirkondi maailmas, kus saab näha vaalaliste loomuliku elupaiga.

Meie paadireisidega Tenerifel viime teid vaatama delfiine ja vaalu, kes ujuvad rõõmsalt lahes. Tenerife veed on koduks paljudele erinevatele vaalaliste liikidele ja on peatuspaigaks paljudele rändliikidele nende teel teistele laiuskraadidele. Vaalade vaatlemine on populaarne tegevus Tenerife põhjaosa külastavate turistide ja eriti laste jaoks. Kui oleme väga õnnelikud, siis näeme ekskursiooni ajal väga erinevaid liike. Võta kaasa fotoaparaat, et pildistada tapjavalasid, siirdevalasid, delfiine või ükskõik millist sõbralikku mereelukat, kes tuleb tervitama.

Ujumine ja snorgeldamine

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)

Paadireisid pakuvad suurepärase võimaluse nautida merd kõigi oma meeltega. Pärast vaala- ja delfiinivaatlust suunab kapten paadi kaunisse lahte, et reisijad saaksid sealt ujuma minna. Põnev on puudutada vett, tunda selle värskust ja ujuda nagu kala looduses.

Tenerife merepõhi on rikkalik ja sukeldujatele väga atraktiivne. Sportlased üle kogu maailma tulevad vett uurima ja veealuste maastike ilu imetlema. Snorkeldamine on tegevus, mida saate teha Tenerife põhjaosas toimuvate paadiretkede ajal. Kuigi see ei ole nii sügav kui sukeldumine, võimaldab see ujuda pinnale lähedal ja imetleda merefauna ilu. Ujuge koos värviliste kalade ja armsate kilpkonnadega.

Eraldi paadiretked Tenerife põhjaosas

Paadimatkad Tenerife põhjaosas

Kui soovite veidi rohkem privaatsust, siis pakume Tenerife põhjaosas privaatseid paadireise. Suurepärase jahi või purjepaadi prahtimisega saate nautida merd eksklusiivselt. Ainult teie ja teie külaliste rühm pardal. Meie meeskonna ülesanne on pakkuda teile ainulaadset ja unustamatut seiklust. Te võite soovitada marsruuti, me kohandame seda teie eelistuste järgi. Laeva kapten vastutab paadi juhtimise eest ja hoolitseb selle eest, et kõik kulgeks sujuvalt, nii et te ei pea millegi pärast muretsema. Nautige seiklust!

Eriliste sündmuste tähistamine

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Privaatse laevareisiga saate pardal tähistada sünnipäevi või mis tahes erilist sündmust. Turistid kogu maailmast tulevad mugavaid ja turvalisi paate otsima, et pidutseda ja mõnusalt aega veeta. Poissmeeste- ja tüdrukutepeod ning pulmapäevad on kõige levinumad põhjused, miks Tenerife põhjaosas erapaati renditakse.

Rendige meie ekskursioonid luksusjahtidel, katamaraanidel, mootorpaatidel, kalapaatidel ja muudel paatidel. Mõned neist paatidest on saadaval nii era- kui ka ühisekskursiooniks.

Kui soovite näha kõiki Tenerife Northi paadiretki, vaadake allpool. Jätame teile üksikasjaliku nimekirja kõigi pakutavate tegevuste kohta, et saaksite valida selle, mis sobib kõige paremini teie soovidele. Tehke oma broneeringud, täites lisatud kontaktvormi, me vastame niipea kui võimalik. Kui teil on küsimusi, kirjutage meile WhatsApp ja me aitame teid hea meelega. Juba aastaid oleme oma kliente rõõmustanud ja pakkunud neile unustamatuid seiklusi. Unustage oma mured ja nautige oma puhkust Tenerife põhjaosas.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: