Esimene avaldamine: märts 25, 2024 |

Juhendatud ekskursioonid aastal Tenerife põhjaosa
Giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid Tenerife põhjaosas

Tutvu Tenerife turismiobjektidega meie giidiga ekskursioonide ja ekskursioonide abil. Pakume teile erinevaid tegevusi saare tundmaõppimiseks ja huvi äratamiseks. Meil on professionaalsed giidid, kes aitavad teil oma puhkuse ajal suurepäraseid elamusi elada. Selle teksti kaudu tahame teile näidata, milliseid kohti saate meie giidiga ekskursioonidega külastada, et te saaksite valida teile kõige meelepärasema marsruudi. Kui plaanite külastada mingit kindlat kohta, võtke meiega ühendust, et koostada teile spetsiaalne marsruut.

Me kohandume oma klientide nõudmistega, sest meie eesmärk on, et igaüks saaks nautida saart täiel rinnal ja saada oma elu parim kogemus. Jätka lugemist, et rohkem teada saada, kui soovite rentida mõnda meie tegevust või on küsimusi, kirjutage meile WhatsApp, see on kõige lihtsam ja otsesem viis meiega ühendust võtta.

Paadiretked Tenerife põhjaosas

Neptuno Tenerife paadireis Los Gigantese vormi põhja ja lõuna suunas (10)
Tahame alustada reisijuhti paadireisidega Tenerife lahtedes, sest see on üks populaarsemaid tegevusi turistide seas.

Tenerife on privilegeeritud saar, millel on ilusad maastikud, suurepärane ilm ja lõputud meelelahutuslikud tegevused. Tenerifet ümbritsevad veed pakuvad rahulikku ja rahulikku keskkonda, mis meelitab sadu turiste ja meresõpru aastaringselt.

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)
Jalutuskäik ümber lahe meie suurepäraste katamaraanide pardal. Nautige mere vaikust, värsket tuult näos ja lahte valgustavat sooja päikest. Tulge oma sõpruskonnaga, et veeta teistsugune päev, jagada värskendavaid jooke ja tähistada elurõõmu.

Üks meie külastajate lemmiktegevusi paadireiside ajal on vaalaliste vaatlemine nende loomulikus keskkonnas. Tenerife saarel suplevad veed on koduks paljudele vaalaloomadele, kes on teinud selle saare oma koduks. Nautige, kuidas delfiinid mööda ujuvad ja mõni vaal aeg-ajalt tere tulemas. Võtke selle tegevuse nautimiseks kaasa oma lapsed, sest just nemad naudivad seda tegevust kõige rohkem.

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)
Pärast delfiinide ja vaalade vaatlemist ankurdab laev lahe ääres, et külalised saaksid minna merre suplema. Pange oma snorkelmask, et uurida Tenerife merepõhja, mis on täis elu ja huvitavaid veealuseid maastikke. Selle teksti lõppu jätame teile nimekirja kõigist Tenerife põhjaosas toimuvatest paadireisidest. Broneeringu tegemiseks täitke iga tegevuse juures olev kontaktvorm. Võite kirjutada meile ka otse WhatsAppi ja me aitame teid hea meelega.

Saare ekskursioonid giidiga bussiga

La Laguna - Tenerife North (11).min
Kui soovite Tenerifet põhjalikumalt tundma õppida, pakume erinevaid tegevusi ja marsruute, et jõuda turistidele huvipakkuvatesse kohtadesse. Laske meil tutvuda Tenerife vaatamisväärsustega ja tuua teid neile lähemale, lõbusalt ja nauditavalt.

Pakume ka eksklusiivseteks ekskursioonideks privaatseid ekskursioone. Võite rentida giidiga ekskursioone ainult teile ja teie sõpruskonnale. Nii saate tegevust paremini nautida ja te ei pea muretsema võõraste kohaloleku pärast. Me kohandume teie eelistustega, sest meie rõõm põhineb kliendi rahulolul.

Meie professionaalsed giidid on koolitatud, et pakkuda teile unustamatuid elamusi. Neil on aastatepikkune kogemus Tenerife saladuste jagamisel ja nad on valmis neid teiega lahkelt ja heas toonis jagama.

Külastage majesteetlikku Teide mäge ja selle vulkaanilisi maastikke

Külastage majesteetlikku Teide mäge ja selle vulkaanilisi maastikke

Privaatne trekking Teide lubadega (1)
Rendige meie juhendatud ekskursioonid, et külastada Teide rahvusparki ja kõndida selle maagiliste radade vahel. Tuletame teile meelde, et Teide mägi on Hispaania kõrgeim tipp, 3700 meetri kõrgusel merepinnast. UNESCO kuulutas pargi maailmapärandi nimistusse ja see on üks neist maailma paikadest, mida tuleb kindlasti külastada.

Tähtede turism Teidel

Teide öösel Tenerifel (1)
Nautige meie giidiga ekskursioone ja ekskursioone öösel, et nautida Tenerife öist taevast. Teide rahvuspark pakub maailmas privilegeeritud keskkonda, et näha selget ja valgusreostusest vaba taevast. Kutsume teid nautima seda imelist seiklust, mille käigus saate veeta öö pargis ja kasutada oma teleskoope, et imetleda kosmost ja selle tähti.

Külastage huvitavaid külasid Garachico, Icod de los Vinos ja Masca

.
tenerife päevareis teide masca icod garachico
Need on vaid mõned külad, mida saate külastada meie giidiga ekskursioonidega Tenerife põhjaosas. Tenerife sümboolseid külasid iseloomustavad nende ainulaadse võlu looduslikud maastikud ja hästi säilinud traditsiooniline arhitektuur.

Külastage Santa Cruz de Tenerife ja San Cristobal de la Laguna linnu

.
santa cruz de tenerife shopping transport tenerife lõunaosast (1)
Pakume giidiga jalutuskäike läbi nende linnade maaliliste tänavate. Saate omal nahal teada, kuidas traditsiooniline kanaari kultuur sulandub tänapäeva moodsate ehitiste ja uute kommetega. See on segu kultuurist, ajaloost ja maitsetest, mida te ei tohiks oma puhkuse ajal vahele jätta.

Koosta Tenerife parimaid veine

veinide degusteerimine tenerfe (3)
Võib-olla olete kuulnud Tenerife veinide kuulsusest, mille nad on ära teeninud tänu oma suurepärasele kvaliteedile. Rendige meie giidiga ekskursioonid, mis viivad teid läbi Tenerife istanduste ja viinamarjaistanduste. Ekskursioon sisaldab külastust veinitootjate juures, et tutvuda veinivalmistamise protsessiga ja teha veinidegustatsioon.

Ekskursioon La Gomera saare külastamiseks

VIP-ekskursioon La Gomera (3)
Kui teil on piisavalt aega, peaksite andma endale võimaluse külastada veel üht fantastilist Kanaari saarestiku saart. Meie ekskursioonidega La Gomera saarele viime teid parvlaevaga tutvuma selle imelise saarega, mis on täis loodusmaastikke ja suure turismiväärtusega kultuurilisi vaatamisväärsusi.

Abi ja transport

Nüüd, kui te teate kõiki meie võimalusi meie giidiga ekskursioonide ja ekskursioonide rentimiseks Tenerife põhjaosas, ei ole teil enam ühtegi vabandust, et selle peale edasi mõelda. Pakume kvaliteetseid tegevusi, millega meie kliendid on väga rahul. Kirjutage meile WhatsApp, kui soovite teha oma broneeringu või selgitada oma kahtlusi. On au olla teie liitlased Tenerife võlu avastamiseks.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: