Esimene avaldamine: juuni 8, 2022 |

Costa Calma rand

Täna tahame teile rääkida Costa Calma põhirannast, ilusast linnarannast, mis on 2 kilomeetri pikkune ja kuni 60 meetri laiune. Leiate alati koha, kus liival lebotada ja oma pere ja sõpradega nautida.

Selles rannas saab jälgida merefossiile ja nautida mõningaid vaalaloomi, kes tulevad rannikule väga lähedale. Kõige õnnelikumad turistid võtavad koju kaasa mälestuse delfiinist, kes tuleb randa tervitama ja külastajaid oma metsiku sarmiga rõõmustama.

Costa Calma ranna asukoht

Costa Calma rand asub Fuerteventura Pájara vallas, täpsemalt Costa Calma linnas, mis on saare väga atraktiivne turismikeskus. Igal aastal tulevad turistid kogu maailmast, et nautida merd, päikest ja liiva.

See on ümbritsetud hotellidega ja kuulub Jandía loodusparki. See on Sotavento rühma kuuluvatest randadest kõige ligipääsetavam ja seal on kõik, mida puhkaja vajab mere nautimiseks.

See on kergesti ligipääsetav erinevate radade ja teede kaudu, mis asuvad hotellide vahel.

Liiva tüüp

Costa Calma ranna liiv on väga peenike ja ilusa valkjas tooniga. See koosneb vulkaanilise aluspõhja lagunemisest koos organogeense liivaga.

Teenused

See on ideaalne rand neile, kes otsivad kvaliteeti looduskaunis keskkonnas. Siit leiate:

  • Rannabaarid
  • Tualetid
  • Dušid
  • Jalgade pesemine
  • Päikesevarjud, lamamistoolid ja rendipaadid.
  • Lasteala
  • Spordiala
  • Päästja ja päästepost
  • Naudi koos lastega

Randa hellitav tuul aitab moodustada rahulikku lainet, mida saab nautida kogu pere. Võite lapsed kaasa võtta, et nad saaksid rahulikult mängida ja meres ujuda.

Sport

Siin saate nautida erinevaid tegevusi igale maitsele ja vanusele:

Purjelauasõit ja lohepurskamine

Seda randa soosivad pasadituuled, mis aitavad moodustada ideaalsed tingimused purjelauasurfiks ja loheks. Siit leiate koole, mis juhendavad teid veespordialade harrastamisel ja pakuvad teile kõike, mida vajate nende harrastamiseks.

Sukeldumine

Costa Calma ranna kristallselge vesi ja merepõhi moodustavad koos suurepärase keskkonna sukeldumiseks ja merepõhja uurimiseks.

Jooksmine

See on üks populaarsemaid randu jalutamiseks ja jooksmiseks. See on Fuerteventura randade üks populaarsemaid spordialasid, mis on viimastel aastatel üha enam poolehoidjaid võitnud.

Hotellid

Costa Calma randade lähedalt leiate suure hulga kvaliteetseid hotelle. Selle lahe hotellid on tänu oma kvaliteetsetele teenetele pälvinud tunnustuse, et nad naudivad kõrgeimat rahalist tulu. Neist tahaksime paljude teiste seas mainida Crystal Beachi, Taro Beachi ja Monica Beachi, mis kõik pakuvad esmaklassilisi teenuseid.

Rannad aastal Fuerteventura

Saistītie raksti:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0