Costa Calma pludmale

Costa Calma pludmale

Šodien mēs vēlamies jums pastāstīt par Kosta Kalmas galveno pludmali – skaistu pilsētas pludmali, kas stiepjas 2 kilometru garumā un var būt līdz pat 60 metru plata. Jūs vienmēr atradīsiet vietu, kur pagulēt uz smiltīm un izklaidēties kopā ar ģimeni un draugiem.

Šajā pludmalē mēs varam vērot jūras fosilijas un priecāties par vaļveidīgajiem, kas pierod pavisam tuvu piekrastei. Laimīgākie tūristi mājās aizvedīs atmiņu par delfīnu, kas ierodas pludmalē, lai sveicinātu un priecētu apmeklētājus ar savu mežonīgo šarmu.

Costa Calma pludmales atrašanās vieta

Costa Calma pludmale atrodas Fuerteventuras Pájara pašvaldībā, proti, Costa Calma pilsētā, kas ir ļoti pievilcīgs salas tūrisma centrs. Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules, lai baudītu jūru, sauli un smiltis.

Tā ir ieskauta ar viesnīcām un ietilpst Jandijas dabas parkā. Tā ir vispieejamākā no Sotavento grupas pludmalēm, un tajā ir viss atpūtniekiem nepieciešamais, lai baudītu jūru.

Tā ir viegli pieejama pa dažādiem celiņiem un ceļiem, kas atrodas starp viesnīcām.

Smilšu veids

Costa Calma pludmales smiltis ir ļoti smalkas, un tām ir skaists bālgans tonis. Tās veido vulkāniskā substrāta sabrukšana kopā ar organogēnām smiltīm.

Pakalpojumi

Šī ir ideāla pludmale tiem, kas meklē kvalitāti skaistā dabas vidē. Šeit jūs atradīsiet:

  • Pludmales bāri
  • Tualetes
  • Dušas
  • Kāju mazgāšana
  • saulessargi, sauļošanās krēsli un laivu noma
  • Bērnu zona
  • Sporta zona
  • Glābējs un glābēju postenis

Izbaudiet kopā ar bērniem

Vējš, kas pludmali lutina, palīdz veidot mierīgu viļņošanos, ko var izbaudīt visa ģimene. Jūs varat ņemt līdzi bērnus, lai viņi varētu mierīgi spēlēties un peldēties jūrā.

Sports

Šeit jūs varat baudīt dažādas aktivitātes jebkurai gaumei un vecumam:

Vindsērfings un kaitbordsērfings

Šo pludmali labvēlīgi ietekmē pussalas vēji, kas veido lielisku vidi vindsērfingam un kaitsērfingam. Jūs atradīsiet skolas, kas jūs apmācīs šajos ūdens sporta veidos un piedāvās visu nepieciešamo, lai tos praktizētu.

Niršana

Costa Calma pludmales kristāldzidrie ūdeņi un jūras gultne kopā veido lielisku vidi niršanai un jūras gultnes izpētei.

Skrējiens

Šī ir viena no populārākajām pludmalēm pastaigām un skriešanai. Tas ir viens no populārākajiem sporta veidiem Fuerteventuras pludmalēs, kas pēdējos gados gūst arvien vairāk piekritēju.

Viesnīcas

Costa Calma pludmales tuvumā ir plašs augstas kvalitātes viesnīcu klāsts. Viesnīcas šajā līcī ir izpelnījušās atzinību, jo, pateicoties augstas kvalitātes pakalpojumiem, tās gūst visaugstāko finansiālo atdevi. No tām mēs vēlētos pieminēt Crystal Beach, Taro Beach un Monica Beach, kā arī daudzas citas viesnīcas ar augstākās klases pakalpojumiem.

Paplūdimiai Fuerteventūrā