Pirmizrāde: 8 jūnijs, 2022 |

Butihondo pludmale

Laipni lūgti Butihondo – pludmalē, kurā ir viss, kas nepieciešams, lai pavadītu brīnišķīgu dienu pie jūras ar pilnīgu komfortu un daudzveidīgiem pakalpojumiem jebkurai gaumei. Tā ir arī lieliska vieta brīvdomātājiem, kuri izbauda sauļošanās priekus, lai sauļotos līdz pēdējam ādas centimetram.

Butihondo ar savu skaistumu un krāšņumu piesaista simtiem tūristu. Guļot uz zeltainajām smiltīm un izbaudīt spilgtāko saules gaismu salā, ko pavada ļoti maigs vējš. Tās mierīgie un kristāldzidrie ūdeņi aicina peldēties un kopā ar draugiem baudīt jautrus ūdens sporta veidus. Tā ir ideāli izvietota puspilsētas vidē tiem, kas vēlas baudīt sauli un smiltis, neizejot no pilsētas.

Butihondo pludmales atrašanās vieta

Playa Butihondo

To var atrast Fuerteventuras salas dienvidos, La Pájara pašvaldībā. Šajā apvidū jūs atradīsiet daudzas paradīzes pludmales un neaprēķināma skaistuma dabas ainavas.

Tas atrodas tieši tūrisma kompleksā Morro Jable un blakus urbanizācijai Esquinzo Butihondo. Tā kā tā atrodas blakus Esquinzo gravai, daži to dēvē arī par Esquinzo pludmali.

Morro Jable ir skaists ciemats Fuerteventūrā, kas agrāk bija pazīstams kā kluss zvejnieku ciemats. Tagad tas ir attīstījies, piedāvājot pasaulei vairākus tūrisma pakalpojumus, un ir kļuvis par tūrisma kūrortu, kas ik gadu uzņem tūkstošiem apmeklētāju.

Pakalpojumi

Šeit jūs atradīsiet visu, ko meklējat pludmalē, lai komfortabli baudītu jūru, mēs piedāvājam šādus pakalpojumus:

sauļošanās krēslu un saulessargu noma

  • Dušas
  • Tualetes
  • Pludmales bāri
  • sauļošanās krēsli
  • Sports

Jūs atradīsiet dažādas iestādes, kas palīdzēs jums nodarboties ar ūdenssportu. Vispopulārākā nodarbe ir vindsērfings, ko varat baudīt kopā ar ģimeni un draugiem. Apmeklētāju drošību nodrošina glābēji.

Nūdistu pludmale

Butihondo Beach - Fuerteventura (1)

Butihondo ir trīs kilometrus gara pludmale, kas sadalīta trīs zonās. Viena no šīm zonām ir paredzēta nūdismam, un tajā ir lieliska vieta, kur baudīt pludmali un smiltis privātumā un prom no tūristiem.

Ģimenes atmosfēra

No visa pludmales garuma tikai viena daļa ir paredzēta nūdismam, bet pārējā ir paredzēta atpūtai visai ģimenei. Jūs varat ņemt līdzi bērnus un ļaut viņiem spēlēties pludmalē, jo viļņi ir mierīgi visu gadu.

Autostāvvieta

Jums nav jāuztraucas par to, kur atstāt savu automašīnu. Apkārt pludmalei ir daudz vietu, kur novietot automašīnu.

Viesnīcas un restorāni

Pavisam netālu no pludmales atradīsiet daudz viesnīcu, dzīvokļu un restorānu, lai jūs varētu uzturēties komfortabli. Jūs atradīsiet dažādas iespējas jebkurai gaumei un budžetam. Jūs varat izvēlēties no Jandia Princess, Fuerteventura Princess, Magic Life un daudzām citām.

Šīs viesnīcas piedāvā visus pakalpojumus, lai jums nekā netrūktu. Gastronomijas piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs, un jūs varēsiet baudīt izsmalcinātus ēdienus, kas iepriecinās jūsu garšas kārpiņas.

Kā tur nokļūt

Jūs varat doties ar autobusu, kas kursē līdz Morro Jable ciematam.

Ja braucat pa ceļu, izmantojiet FV-2, kas pazīstams arī kā Butihondo pagrieziens. Pēc novietošanas stāvvietā brauciet pa zemes ceļu starp viesnīcām.

Ieteikumi atpūtniekiem

Apmeklējot Butihondo pludmali, lūdzam ievērot šādus ieteikumus, lai saglabātu pludmales neskartību:

  • Izvairieties no kliegšanas un skaļas mūzikas.
  • Lietojiet videi draudzīgus saules aizsargkrēmus.
  • Nelietojiet ziepes pludmales dušās.
  • Nepārvietojiet akmeņus un neņemiet tos līdzi uz mājām.
  • Neatstājiet atkritumus vai ēdiena atliekas.