El Cotillo pludmales

El Cotillo pludmales

El Cotillo pludmales daudziem ir labākās pludmales Eiropā, un šeit mēs jums pastāstīsim, kāpēc. Mēs runājam par skaistām pludmalēm ar mierīgiem, intensīvi tirkīza krāsas ūdeņiem, kas glāsta smalkas, baltas smiltis krastā.

Šo pludmaļu skaistumu un šarmu nav ko apskaust Karību jūras pludmalēm. Gatavojieties pavadīt dienu paradīzē, jūs piedzīvosiet unikālu pieredzi, sajūtu svētkus un sajūtu mozaīku.

El Cotillo ciemats

Tas ir neliels zvejnieku ciemats Fuerteventuras ziemeļrietumos ar lielu tūrisma vērtību. Tas atrodas La Olivas pašvaldības ziemeļu daļā, un to ieskauj skaistas neskartas pludmales un kristāldzidras lagūnas, kas apbur apmeklētājus. Šeit ir arī daudz restorānu ar lielisku gastronomiju, kur jūs varēsiet nobaudīt autentiskas jūras garšas. Ja jums ir paveicies doties uz Fuerteventuru, jums noteikti jāiepazīstas ar El Cotillo burvību.

El Cotillo ir iespaidīgi saulrieti, izbaudiet skaistākos saulrietus no pludmales vai izbrauciena ar laivu laikā. Tā ir maģiska izrāde, kurā debesis iekrāsojas dažādos oranžas, rozā un violetos toņos.

No visām El Cotillo pludmalēm lielākā daļa ir nelieli līcīši, kuros ir maz apmeklētāju, ideāli piemēroti tiem, kam patīk baudīt jūru prom no pūļiem. Pludmales ar nelieliem viļņiem ir ideāli piemērotas, lai pavadītu dienu kopā ar ģimeni un dalītos ar bērniem.

El Cotillo mazās pludmales ziemeļos

Ziemeļu pludmales ir tās, kas atrodas pa labi no Tostonas bākas. Šeit jūs atradīsiet īpašas pludmales, ko izbaudīt kopā ar visu ģimeni, piedāvājot mierīgus ūdeņus, baltas smiltis, rifus un vulkāniskos iežus, kas atdzīvina visas sajūtas.

La Concha pludmale

El Cotillo - Fuerteventura Beach (2)

Šī ir pazīstamākā no El Cotillo pludmalēm. Tās skaistums ir pārsteidzošs, tirkīza ūdens ar daudziem rifiem, kas to pasargā no spēcīgiem viļņiem. Šeit ir arī ļoti daudzveidīga zemūdens dzīve, ko novērtē nirēji. Ja jums patīk pētīt jūras gultni, Playa de La Concha gaida jūs.

Lai gan tā ir vispopulārākā, tā nav pārāk pārpildīta, tāpēc joprojām ir ideāli piemērota baudīšanai un atpūtai. Šeit ir pludmales bāri, kur var ieturēt maltīti un atpūsties. Kad vēlaties paēst, varat doties uz restorāniem, kas atrodas netālu un gaida jūs ar gardiem ēdieniem.

Ezeri

Los Lagos ir nelielu līču grupa, kurās, tāpat kā to kaimiņos, ir baltas smiltis un kristāldzidrs ūdens. Tos ieskauj rifi, kas pasargā pludmali no spēcīgiem viļņiem. Tie ir lieliski piemēroti, lai dotos uz tiem kopā ar bērniem un peldētos dabiskajos baseinos, kas izveidojušies klintīs.

Los Charcos

Los Charcos – tā sauc pludmaļu grupu, kas stiepjas 4 kilometru garumā Faro del Tostón bākas pakājē. Šī bāka atrodas uz vulkānisko klinšu grupas, kas veido nelielus dabiskus baseinus.

Tā piedāvā baltas smiltis un ārkārtīgi baltus ūdeņus visiem, kas vēlas atpūsties un izbaudīt brīnišķīgo Fuerteventuras piekrastes ainavu.

Lielās pludmales El Cotillo dienvidos

Dienvidos atrodamas garas pludmales, no kurām dažas ir neskartas un ko ieskauj stāvas klintis. Šeit vējš ir spēcīgāks un rada mežonīgu vidi, kas ir ideāli piemērota ūdens sporta veidiem. Peldēties ir atļauts, taču jāievēro piesardzība. Ja vēlaties mierīgāku vidi, iesakām doties uz ziemeļu pludmalēm.

El Caletón

Šī pludmale atrodas pašvaldības nomalē, un to ieskauj skaisti balti smilšaini līči.

Šī pludmale ir atkarīga no paisuma un bēguma. Kad ir zems paisums, to nav ieteicams apmeklēt, jo vulkānisko iežu dēļ ir grūti ieiet jūrā. No otras puses, kad plūdmaiņa paaugstinās, pludmale kļūst par paradīzi peldēšanai, snorkelēšanai un jūras gultnes izpētei ar daudziem rifiem un daudzveidīgu jūras faunu.

Piedra pludmale

El Cotillo - Fuerteventura Beach (3)

Pazīstama arī kā El Aljibe de la Cueva. Tā ir aptuveni 1 kilometru gara un piedāvā maigas baltas smiltis blakus lielām vulkāniskām klintīm. Tā atrodas tālu un ir sasniedzama tikai pa zemes celiņiem, tāpēc to var izbaudīt bez aktīvāku pludmaļu burzmas un burzmas.

To raksturo mežonīgi ūdeņi neskartā vidē, kas ir ideāli piemērota sērfošanai un citām jūras aktivitātēm. Šeit ir daudz sērfotāju un vindsērfotāju, kas ierodas baudīt jūru īstā paradīzē.

Aguila pludmale

Šo pludmali dēvē arī par La escalera. Tā atrodas starp klintīm, tāpēc, lai to sasniegtu, jums būs jānolaižas lejā. Šīs pludmales īpatnība ir kāpnes, kas savieno ceļu ar krastu, pēc novietošanas stāvvietā jums ir jānokāpj katrs pakāpiens, lai beidzot varētu pieskarties smalkām smiltīm un sākt baudīt lielisku dienu pludmalē.

Kā tur nokļūt

Ja esam jūs pārliecinājuši un vēlaties apmeklēt El Cotillo pludmales, viss, kas jums jādara, ir jābrauc pa ceļu līdz bākai Faro del Tostón un jāparkojas netālu. Jūs ieradīsieties bez grūtībām un varēsiet izbaudīt lielisku dienu pludmalē, kuru nekad neaizmirsīsiet.

Paplūdimiai Fuerteventūrā