Pirmizrāde: 8 jūnijs, 2022 |

Lieliskās Corralejo pludmales

Daži apgalvo, ka Las Grandes Playas de Corralejo ir nopelnījuši labākās vietas nosaukumu visā Atlantijas okeānā. Tas ir pateicoties to skaistumam un lieliskajām iespējām apmeklētājiem.

Jūs atradīsiet paradīzes pludmales ar tirkīza krāsas ūdeņiem, kas mijas ar baltajām smiltīm, nodrošinot lielisku vidi baudīšanai un atpūtai.

Pludmales, kas veido Korralejo lieliskās pludmales

Visām pludmalēm, kas veido šo dabas kompleksu, ir savi nosaukumi, bet kopā tās dēvē par Corralejo lielajām pludmalēm.

Uz ziemeļiem atrodas Playa del Burro – brīnišķīga dabas vide ar ģimenisku atmosfēru. Tajā ir visi pludmales pakalpojumi un glābēji apmeklētāju drošībai.

Apmeklējiet arī Bajo Negro pludmali, kurā ir daudz sauļošanās krēslu un saulessargu, lai jūs varētu atpūsties un aizmirst ikdienas stresu.

El Médano pludmale, tuvākā pludmale Corralejo, ir paredzēta tiem, kas meklē adrenalīnu ar ūdens sporta veidiem. Tā ir ideāli piemērota kaitbordam un vindsērfingam.

Playa del Pozo ir vējaina, bet ļoti klusa. Tajā ir daudz korralitos, kur var nodarboties ar nūdismu. Corralitos ir nelieli akmeņu apļi, kas pasargā no vēja un nodrošina intīmu atmosfēru nūdistiem.

Dažas no Corralejo pludmalēm ir daļa no dabas parka Parque Natural de las Dunas de Corralejo, kas ir dabas brīnums ar skaistām ainavām.

Ja vēlaties pavadīt dienu klusā pludmalē, meklējiet tās, kas atrodas vistālāk no viesnīcām un ir pieejamas caur kāpām.

Atrašanās vieta

Šī pludmaļu grupa atrodas Fuerteventuras salas austrumu piekrastē, La Olivas pašvaldības teritorijā. Tā stiepjas no Tres Islas viesnīcas līdz La Barreta pludmalei, kas atrodas zemāk.

Pludmales, kas atrodas vistuvāk viesnīcām, tiek dēvētas par viesnīcu pludmalēm, tās atrodas ļoti tuvu Riu Tres Islas un Oliva Beach viesnīcām.

Smiltis

Šeit ir tāda veida smiltis, kas pazīstamas kā jable smiltis. Tas nozīmē, ka tās ir veidojušās, erozijas rezultātā izskalojot tūkstošiem gliemežvāku. Šāda veida smiltīm piemīt pīlinga īpašības, tāpēc pludmale tiek uzskatīta par dabisku Spa, kur varat attīrīt ādu un atbrīvot to no netīrumiem.

Pakalpojumi

Šeit atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai kopā ar ģimeni un draugiem izbaudītu jūru. Jūs varat iznomāt sauļošanās krēslus un saulessargus, lai atpūstos un atbrīvotos no stresa. Jūsu drošībai šeit dežurē glābēji un glābēji.

Sports

Windsurf Watersport in Fuerteventura.min

Pludmales vēja un viļņu dēļ tā ir ideāli piemērota dažādu ūdens sporta veidu nodarbībām.

Ja jums patīk niršana, sērfošana, vindsērfings un kaitbordsērfings, jūs gaida lieliskās Corralejo pludmales. Apmeklējiet dažādas ūdenssporta skolas, kur atradīsiet nepieciešamo aprīkojumu sērfošanai un varēsiet mācīties kopā ar profesionāļiem. Izmantojiet iespēju nodarboties ar jautriem ūdens sporta veidiem.

Droša pludmale bērniem

Fuerteventura Corralejo (5).min

Tā piedāvā mierīgus viļņus, jo šeit nav spēcīgu vēju. Jūs varat doties kopā ar bērniem un ļaut viņiem mierīgi un klusi spēlēties krastā. Nepalaidiet garām iespēju doties kopā ar visu ģimeni, lai pavadītu brīnišķīgu dienu pie jūras.

Jūras osta

Ostā ir izpriecu laivu un prāmju piestātnes. Ar prāmi varat doties uz Lobos saliņu un Lansarotes salu. Jums būs arī vairākas laivu braucienu iespējas, lai izbaudītu brīnišķīgu dienu jūrā.

Nūdistu līči

Dienvidos jūs atradīsiet dažus nelielus līčus, kur varat nodarboties ar nūdismu. Tās piedāvā komfortu un privātumu. Lai gan nūdisms ir atļauts lielajās Korralejo pludmalēs, tas nav ieteicams vietās, kas atrodas viesnīcu tuvumā.

Pieejamība

Ir ierīkotas uzbrauktuves, lai atvieglotu piekļuvi cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ikviens ir laipni aicināts izbaudīt šīs skaistās pludmales skaistumu.

Restorāni

Pavisam netālu no pludmales atradīsiet daudzus restorānus ar gardiem ēdieniem izsmalcinātām gaumēm. Ļaujieties salas gastronomijas valdzinājumam un izmēģiniet jaunas garšas no kaislīgu pavāru rokām.

Kā tur nokļūt

Ja ceļojat ar automašīnu, brauciet pa FV-1 ceļu. Autostāvvietas atradīsiet dažādās vietās. Jūs varat nokļūt tur kājām un ar sabiedrisko transportu, kas kursē 06 Puerto del Rosario līnijā.

Fuerteventura

Las Grandes Playas de Corralejo

Ja dodaties uz Fuerteventuru, noteikti neizpalaidiet garām Corralejo ciematu, kas ir viens no pievilcīgākajiem tūrisma objektiem salā. Ciematu ieskauj smilšu kāpas un vairāk nekā 100 kilometrus garas skaistas baltas smilšu pludmales. Daudzas no pludmalēm ieskauj klintis, kas tās pasargā no vēja, padarot tās par paradīzes vietu, kur mierīgi atpūsties un sauļoties.

Papildus Korralejas Lielo pludmaļu skaistumam Fuerteventūrā jūs atradīsiet arī izmirušus vulkānu konusus, tumšus zemes līdzenumus un Korralejas kāpas, kas atgādina Sahāras tuksnešus.