Didieji Corralejo paplūdimiai

Didieji Corralejo paplūdimiai

Kai kurie sako, kad Las Grandes Playas de Corralejo pelnė geriausių visame Atlanto vandenyne titulą. Taip yra dėl jų grožio ir puikių sąlygų lankytojams.

Čia rasite rojaus paplūdimius su turkio spalvos vandeniu, kuris susimaišo su baltu smėliu, sudarydamas puikią aplinką malonumams ir poilsiui.

Didieji Korraležo paplūdimiai

Visi šį gamtos kompleksą sudarantys paplūdimiai turi savo pavadinimus, tačiau visi kartu jie vadinami didžiaisiais Korralejo paplūdimiais.

Į šiaurę yra Playa del Burro – tai nuostabi gamtinė aplinka, kurioje vyrauja šeimyninė atmosfera. Jame teikiamos visos paplūdimio paslaugos ir lankytojų saugumui užtikrinti dirba gelbėtojai.

Taip pat turėtumėte apsilankyti Bajo Negro paplūdimyje, kuriame gausu gultų ir skėčių, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienio gyvenimo stresą.

El Médano paplūdimys, esantis arčiausiai Corralejo, skirtas ieškantiems adrenalino su vandens sportu. Jis idealiai tinka plaukioti jėgos aitvarais ir burlentėmis.

Playa del Pozo yra vėjuotas, bet labai ramus. Jame yra daug korralitų, skirtų nudizmui. Tai nedideli uolų ratai, kurie saugo nuo vėjo ir suteikia intymią atmosferą nudistams.

Kai kurie Koraleljos paplūdimiai priklauso gamtos parkui Parque Natural de las Dunas de Corralejo – nuostabaus kraštovaizdžio gamtos stebuklui.

Jei norite praleisti dieną ramiame paplūdimyje, ieškokite labiausiai nuo viešbučių nutolusių paplūdimių, į kuriuos galima patekti per kopas.

Vieta

Ši paplūdimių grupė yra rytinėje La Olivos savivaldybės pakrantėje Fuerteventuros saloje. Ji tęsiasi nuo Tres Islas viešbučio iki žemiau esančio La Barreta paplūdimio.

Arčiausiai viešbučių esantys paplūdimiai vadinami viešbučių paplūdimiais, esančiais visai netoli Riu Tres Islas ir Oliva Beach viešbučių.

Smėlis

Čia rasite smėlio rūšį, vadinamą jable smėliu. Tai reiškia, kad jis susiformavo erozijos metu iš tūkstančių kriauklių. Šios rūšies smėlis pasižymi šveičiamosiomis savybėmis, todėl paplūdimys laikomas natūraliu SPA centru, kuriame galite išvalyti odą ir išlaisvinti ją nuo nešvarumų.

Paslaugos

Čia rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis jūra su šeima ir draugais. Galite išsinuomoti gultus ir skėčius, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir atsikratyti streso. Jūsų saugumui užtikrinti čia budi gelbėtojai ir gelbėtojai.

Sportas

Windsurf Watersport in Fuerteventura.min

Dėl paplūdimyje pučiančio vėjo ir bangų čia galima užsiimti įvairiomis vandens sporto šakomis.

Jei mėgstate nardyti, plaukioti banglente, burlente ir jėgos aitvarais, puikūs Corralejo paplūdimiai laukia jūsų. Apsilankykite įvairiose vandens sporto mokyklose, kur rasite banglenčių sportui reikalingą įrangą ir galėsite mokytis su profesionalais. Pasinaudokite galimybe praktikuoti smagų vandens sportą.

Saugus paplūdimys vaikams

Fuerteventura Corralejo (5).min

Jame bangos ramios, nes nėra stiprių vėjų. Galite vykti su vaikais ir leisti jiems ramiai žaisti ant kranto. Nepraleiskite progos nuvykti su visa šeima ir praleisti nuostabią dieną prie jūros.

Jūros uostas

Uoste rasite pontonus pramoginiams laivams ir keltams. Keltu galite keltis į Loboso salelę ir Lansarotės salą. Taip pat galėsite rinktis išvykas laivu ir praleisti nuostabią dieną jūroje.

Nudistų įlankėlės

Pietuose rasite keletą nedidelių įlankėlių, kuriose galite praktikuoti nudizmą. Jos siūlo komfortą ir privatumą. Nors didžiuosiuose Corralejo paplūdimiuose nudistai gali užsiimti nuogumu, tai nerekomenduojama daryti netoli viešbučių esančiose vietose.

Prieinamumas

Kad būtų lengviau patekti žmonėms su judėjimo negalia, įrengtos įvažiavimo rampos. Visi kviečiami mėgautis šio nuostabaus paplūdimio grožiu.

Restoranai

Visai netoli paplūdimio rasite daugybę restoranų, siūlančių gardžių patiekalų išrankiam skoniui. Leiskitės apgaubiami salos gastronomijos žavesio ir išbandykite naujus skonius iš aistringų virėjų rankų.

Kaip ten nuvykti

Jei keliaujate automobiliu, važiuokite FV-1 keliu. Rasite įvairių stovėjimo aikštelių. Pėsčiomis ir viešuoju transportu galite nuvykti 06 Puerto del Rosario linija.

Fuerteventura

Las Grandes Playas de Corralejo

Jei vykstate į Fuerteventūrą, negalite praleisti Korralejo kaimo – vienos patraukliausių turistinių vietų saloje. Kaimą supa smėlio kopos ir daugiau kaip 100 km ilgio nuostabaus balto smėlio paplūdimiai. Daugelį paplūdimių supa uolos, saugančios juos nuo vėjo, todėl tai – rojaus kampelis, kuriame galima ramiai ir tyliai ilsėtis ir degintis.

Be didžiųjų Korralejo paplūdimių grožio, Fuerteventūroje rasite užgesusių ugnikalnių kūgių, tamsios žemės lygumų ir Korralejo kopų, primenančių Sacharos dykumas.

Pludmales Fuerteventura
Susiję straipsniai: