Butihondo paplūdimys

Butihondo paplūdimys

Sveiki atvykę į Butihondo paplūdimį, kuriame yra viskas, ko reikia norint praleisti nuostabią dieną prie jūros, su visišku komfortu ir įvairiomis paslaugomis kiekvienam skoniui. Jis taip pat puikiai tinka laisvamaniams, mėgstantiems saulės voniomis ištepti kiekvieną odos centimetrą.

Dėl savo grožio ir puošnumo Butihondo pritraukia šimtus turistų. Gulėkite ant auksinio smėlio ir mėgaukitės ryškiausiais salos saulės spinduliais, pučiant labai švelniam vėjui. Ramus ir krištolo skaidrumo vanduo kviečia maudytis ir mėgautis smagiu vandens sportu su draugais. Tai puiki vieta pusiau miesto aplinkoje tiems, kurie nori mėgautis saule ir smėliu neišvykdami iš miesto.

Butihondo paplūdimio vieta

Playa Butihondo

Jį rasite Fuerteventuros salos pietuose, La Pájara savivaldybėje. Šioje vietovėje rasite daugybę rojaus paplūdimių ir neapskaičiuojamo grožio gamtos.

Jis yra būtent turistiniame komplekse Morro Jable ir šalia urbanizacijos Esquinzo Butihondo. Kadangi jis yra šalia Eskinzo įlankos, kai kas jį dar vadina Eskinzo paplūdimiu.

Morro Jable yra gražus Fuerteventuros kaimelis, kuris anksčiau buvo žinomas kaip ramus žvejų kaimelis. Dabar jis išsivystė ir siūlo pasauliui daugybę turizmo paslaugų, tapo turistiniu kurortu, kasmet sulaukiančiu tūkstančių lankytojų.

Paslaugos

Čia rasite viską, ko ieškote paplūdimyje, kad galėtumėte patogiai mėgautis jūra, siūlome šias paslaugas:

 • gultų ir skėčių nuoma
 • Dušai
 • Tualetai
 • paplūdimio barai
 • Šezlongai
 • Sportas

Čia rasite įvairių įstaigų, kuriose galėsite užsiimti vandens sportu. Populiariausias užsiėmimas – burlenčių sportas, kuriuo galite mėgautis su šeima ir draugais. Lankytojų saugumui užtikrinti budi gelbėtojai.

Nudistų paplūdimys

Butihondo Beach - Fuerteventura (1)

Butihondo paplūdimys yra trijų kilometrų ilgio ir padalytas į tris zonas. Viena iš šių zonų yra skirta nudizmui, joje yra puiki vieta mėgautis paplūdimiu ir smėliu privačiai ir atokiau nuo turistų.

Šeimyninė atmosfera

Iš viso paplūdimio ilgio tik viena jo dalis skirta nudizmui, o likusioje gali mėgautis visa šeima. Galite atsivesti vaikus ir leisti jiems žaisti paplūdimyje dėl ramių bangų ištisus metus.

Automobilių stovėjimo aikštelė

Jums nereikia rūpintis, kur palikti automobilį. Aplink paplūdimį rasite daugybę vietų automobiliui pastatyti.

Viešbučiai ir restoranai

Visai netoli paplūdimio rasite daug viešbučių, butų ir restoranų, todėl galėsite patogiai apsistoti. Rasite įvairių variantų visiems skoniams ir biudžetams. Galite rinktis Jandia Princess, Fuerteventura Princess, Magic Life ir daugelį kitų.

Šiuose viešbučiuose teikiamos visos paslaugos, kad jums nieko netrūktų. Gastronominė pasiūla labai įvairi, todėl galėsite mėgautis išskirtiniais patiekalais, džiuginančiais jūsų gomurį.

Kaip ten nuvykti

Galite važiuoti autobusu, kuris važiuoja į Morro Jable kaimelį.

Jei važiuosite keliu, pasirinkite FV-2, dar vadinamą Butihondo posūkiu. Pasistatę automobilį, važiuokite purvinu keliu tarp viešbučių.

Rekomendacijos poilsiautojams

Jei lankotės Butihondo paplūdimyje, prašome laikytis šių rekomendacijų, kad būtų išsaugotas paplūdimio vientisumas:

 • Venkite šauksmų ir garsios muzikos
 • Naudokite aplinkai nekenksmingus apsauginius kremus nuo saulės
 • nenaudokite muilo paplūdimio dušuose
 • Neperkraustykite akmenų ir nesineškite jų namo
 • Nepalikite šiukšlių ar maisto likučių

Pludmales Fuerteventura

Susiję straipsniai: