Pirmasis leidimas: 8 birželio, 2022 |

Kosta Kalmos paplūdimys

Šiandien norime papasakoti apie pagrindinį Kosta Kalmos paplūdimį – gražų miesto paplūdimį, kurio ilgis siekia 2 km, o plotis – iki 60 m. Visada rasite vietos, kur galėsite gulėti ant smėlio ir linksmintis su šeima bei draugais.

Šiame paplūdimyje galime stebėti jūros fosilijas ir pasigrožėti banginiais, kurie priplaukia labai arti pakrantės. Laimingiausi turistai namo išsiveš prisiminimą apie delfiną, kuris atplaukia į paplūdimį pasisveikinti ir džiuginti lankytojus savo laukiniu žavesiu.

Kosta Kalmos paplūdimio vieta

Kosta Kalmos paplūdimys yra Fuerteventuros Fuerteventuros Pajaros savivaldybėje, konkrečiai Kosta Kalmos miestelyje, kuris yra labai patrauklus salos turizmo centras. Kasmet čia atvyksta turistai iš viso pasaulio pasimėgauti jūra, saule ir smėliu.

Jis apsuptas viešbučių ir priklauso Jandijos gamtiniam parkui. Tai geriausiai pasiekiamas iš Sotavento grupę sudarančių paplūdimių, kuriame yra viskas, ko reikia poilsiautojams, norintiems mėgautis jūra.

Jį lengva pasiekti įvairiais takais ir keliais, esančiais tarp viešbučių.

Smėlio tipas

Kosta Kalmos paplūdimio smėlis yra labai smulkus ir gražaus balkšvo atspalvio. Jį sudaro vulkaninio substrato irimas kartu su organogeniniu smėliu.

Paslaugos

Tai idealus paplūdimys tiems, kurie ieško kokybės nuostabaus grožio natūralioje aplinkoje. Čia rasite:

  • paplūdimio barai
  • Tualetai
  • Dušai
  • Kojų prausykla
  • Skėčių, gultų ir valčių nuoma
  • Vaikų zona
  • Sporto zona
  • Gelbėtojas ir gelbėtojų postas

Mėgaukitės su vaikais

Paplūdimį glostantis vėjas padeda suformuoti ramią bangą, kuria gali mėgautis visa šeima. Galite su savimi pasiimti vaikus, kad jie galėtų ramiai žaisti ir maudytis jūroje.

Sportas

Čia galite mėgautis įvairiomis pramogomis, skirtomis bet kokio skonio ir amžiaus žmonėms:

Burlentės ir jėgos aitvarai

Šiame paplūdimyje pučia pasatai, kurie sudaro puikias sąlygas burlenčių ir jėgos aitvarų sportui. Čia rasite mokyklų, kurios jus pamokys šių vandens sporto šakų ir pasiūlys viską, ko reikia joms praktikuoti.

Nardymas

Kosta Kalmos paplūdimio krištolo skaidrumo vandenys ir jūros dugnas kartu sudaro puikią aplinką nardymui ir jūros dugno tyrinėjimui.

Bėgiojimas

Tai vienas populiariausių paplūdimių, kuriame galima vaikščioti ir bėgioti. Tai viena populiariausių sporto šakų Fuerteventuros paplūdimiuose, kuri pastaraisiais metais sulaukia vis daugiau pasekėjų.

Viešbučiai

Netoli Kosta Kalmos paplūdimių rasite daugybę aukštos kokybės viešbučių. Šios įlankos viešbučiai dėl aukštos kokybės paslaugų pelnė pripažinimą, nes gauna didžiausią finansinę grąžą. Iš jų norėtume paminėti „Crystal Beach”, „Taro Beach”, „Monica Beach” ir daugelį kitų, kuriuose teikiamos aukščiausios klasės paslaugos.

Paplūdimiai Fuerteventura

Susiję straipsniai: