Pirmasis leidimas: 8 birželio, 2022 |

El Cotillo paplūdimiai

Daugeliui El Cotillo paplūdimiai yra geriausi paplūdimiai Europoje, ir mes jums pasakysime, kodėl. Kalbame apie nuostabius paplūdimius su ramiu turkio spalvos vandeniu, kuris glosto smulkaus balto smėlio pakrantę.

Savo grožiu ir žavesiu šie paplūdimiai neturi ko pavydėti Karibų jūros paplūdimiams. Pasiruoškite praleisti dieną rojuje, patirsite nepakartojamą patirtį, jausmų šventę ir pojūčių mozaiką.

El Cotillo kaimas

Tai nedidelis žvejų kaimelis Fuerteventuros šiaurės vakaruose, turintis didelę turistinę vertę. Jis įsikūręs šiaurinėje La Olivos savivaldybėje ir yra apsuptas nuostabių nepaliestų paplūdimių ir krištolo skaidrumo lagūnų, kurios žavi lankytojus. Čia taip pat yra daug puikios gastronomijos restoranų, kuriuose paragausite autentiškų jūros skonių. Jei jums pasisekė nuvykti į Fuerteventūrą, privalote susipažinti su El Cotillo žavesiu.

Saulėlydžiai El Cotillo yra įspūdingi, mėgaukitės gražiausiais saulėlydžiais iš paplūdimio arba plaukdami laivu. Tai stebuklingas reginys, kai dangus nusidažo įvairiais oranžiniais, rausvais ir violetiniais atspalviais.

Iš visų El Cotillo paplūdimių dauguma yra nedidelės įlankėlės, kuriose lankytojų nedaug, idealiai tinkančios tiems, kurie mėgsta mėgautis jūra atokiau nuo minios žmonių. Paplūdimiai su mažomis bangomis puikiai tinka praleisti dieną su šeima ir pasidalyti su vaikais.

Mažieji El Cotillo paplūdimiai šiaurėje

Šiauriniai paplūdimiai – tai paplūdimiai, esantys į dešinę nuo Tostono švyturio. Čia rasite ypatingų paplūdimių, kuriais galėsite pasimėgauti su visa šeima ir kuriuose rasite ramų vandenį, baltą smėlį, rifus ir vulkaninės kilmės uolienas, atgaivinančias visus pojūčius.

La Concha paplūdimys

El Cotillo - Fuerteventura Beach (2)

Tai žinomiausias iš El Cotillo paplūdimių. Jo grožis stulbinantis, turkio spalvos vanduo su daugybe rifų, kurie saugo nuo stiprių bangų. Čia taip pat labai įvairus povandeninis gyvenimas, kurį vertina narai. Jei mėgstate tyrinėti jūros dugną, Playa de La Concha laukia jūsų.

Nors ji populiariausia, čia nebūna per daug žmonių, todėl vis tiek puikiai tinka pasimėgauti ir atsipalaiduoti. Joje yra paplūdimio barų, kuriuose galima pavalgyti ir atsipalaiduoti. Kai norėsite pavalgyti, taip pat galite eiti į netoliese esančius restoranus, kurie laukia jūsų su skaniu maistu.

Ežerai

Los Lagos – tai grupė nedidelių įlankėlių, kurios, kaip ir jų kaimynės, pasižymi baltu smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu. Jas supa rifai, saugantys paplūdimį nuo stiprių bangų. Jos puikiai tinka eiti su vaikais ir maudytis natūraliuose uolose susiformavusiuose baseinuose.

Los Charcos

Los Charcos – taip vadinasi 4 km ilgio paplūdimių grupė, besidriekianti Faro del Tostón švyturio papėdėje. Šis švyturys stovi ant vulkaninės kilmės uolų grupės, kurioje susiformavo maži natūralūs baseinėliai.

Čia rasite baltą smėlį ir itin baltą vandenį visiems, norintiems atsipalaiduoti ir pasimėgauti nuostabiu Fuerteventuros pakrantės kraštovaizdžiu.

Dideli paplūdimiai El Cotillo pietuose

Pietuose rasime ilgus paplūdimius, iš kurių kai kurie yra nepaliesti ir apsupti stačių uolų. Čia vėjas stipresnis ir sukuria laukinę aplinką, puikiai tinkančią vandens sportui. Maudytis leidžiama, tačiau reikėtų būti atsargiems. Jei pageidaujate ramesnės aplinkos, rekomenduojame šiaurinius paplūdimius.

El Caletón

Šis paplūdimys yra savivaldybės pakraštyje, jį supa gražios balto smėlio įlankėlės.

Šis paplūdimys priklauso nuo potvynio. Kai potvynis yra žemas, jame lankytis netinkama, nes dėl vulkaninės uolienos sunku įeiti į jūrą. Kita vertus, potvyniui pakilus paplūdimys tampa rojumi, kuriame galima maudytis, nardyti ir tyrinėti jūros dugną su daugybe rifų ir įvairia jūros fauna.

Piedra paplūdimys

El Cotillo - Fuerteventura Beach (3)

Taip pat žinomas kaip El Aljibe de la Cueva. Apie 1 km ilgio paplūdimyje šalia didelių vulkaninės kilmės uolų plyti minkštas baltas smėlis. Jis yra toli ir pasiekiamas tik gruntiniais keliukais, todėl juo galėsite mėgautis be judresnių paplūdimių šurmulio.

Jis pasižymi laukiniais vandenimis nepaliestoje aplinkoje, idealiai tinka banglenčių sportui ir kitai jūrinei veiklai. Čia rasite daugybę banglentininkų ir banglentininkų, kurie atvyksta pasimėgauti jūra tikrame rojuje.

Aguilos paplūdimys

El Cotillo - Fuerteventura Beach (4)

Šis paplūdimys dar vadinamas La escalera. Jis yra tarp uolų, todėl norėdami jį pasiekti turėsite nusileisti žemyn. Šio paplūdimio ypatybė – tai laiptai, jungiantys kelią su krantu, pasistatę automobilį turite nusileisti kiekvienu laipteliu žemyn, kad galiausiai paliestumėte smulkų smėlį ir pradėtumėte mėgautis puikia diena paplūdimyje.

Kaip ten patekti

Jei jus įtikinome ir norite aplankyti El Cotillo paplūdimius, jums tereikia nuvažiuoti keliu iki Faro del Tostón švyturio ir pasistatyti automobilį netoliese. Atvyksite be vargo ir galėsite mėgautis nuostabia paplūdimio diena, kurios niekada nepamiršite.

Paplūdimiai Fuerteventura

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0