El Matorral paplūdimys

El Matorral paplūdimys

Playa del Matorral dar vadinama Playa de Jandía, Playa de la Solana arba Playa del Saladar. Jis yra Jandijos pusiasalyje, plačioje smėlio zonoje su 70 km ilgio nuostabiais paplūdimiais, kurie įtraukti į garsiausių pasaulio paplūdimių sąrašą.

Tai pusiau miesto paplūdimys su įvairia veikla ir kerinčia gamtine aplinka. Jis beveik nepaliestas, turi švelnų auksinį smėlį ir yra labai gražus bei patrauklus maudymosi ir vandens sporto mėgėjams.

Jis tęsiasi 4 kilometrus, čia yra plačios erdvės, kuriose galima ramiai ilsėtis ir mėgautis jūra. Palei promenadą rasite restoranų, parduotuvių ir vietų, kur galima pasilinksminti ir pasilinksminti.

Vieta

Viešbutis įsikūręs Morro Jable pakraštyje, Pajara savivaldybėje, Fuerteventuros salos pietuose. Konkrečiai tai yra rytinėje Jandijos pusiasalio pakrantėje, vietovėje, vadinamoje Sotavento.

Morro Jable kaimas

Fueteventura Beach - Playa del Matorral - Sotavente - Morrojable (3)

Tai labiausiai apgyvendintas salos kaimas. Šiuo metu jis yra turistų pamėgtas dėl ramaus turkio spalvos vandens paplūdimių, senamiesčio ir puikios gastronomijos.

Nuo XX a. septintojo dešimtmečio čia vystomas turizmas, todėl šiandien čia yra daugybė viešbučių, restoranų, parduotuvių ir įvairių laisvalaikio praleidimo galimybių. Tai miestas, kuriame teikiama daugiausia turizmo paslaugų visoje saloje ir, žinoma, kuriame yra daugiausiai spindinčių ir pasakiškų paplūdimių.

Ką galite veikti Playa del Matorral?

Paplūdimyje yra tiek daug pramogų, kad per vieną dieną nespėsite jomis visomis pasimėgauti. Be įprasto gulėjimo ant smėlio ir gėrėjimosi kraštovaizdžiu, čia rasite įvairių užsiėmimų, kurie patenkins jūsų norą pasimėgauti jūra.

Šeimyninė atmosfera ir sporto užsiėmimai

Arčiausiai promenados esančioje dalyje galite eiti su šeima ir vaikais, tai ramaus vandens ir šeimyninės atmosferos zona, kurioje galima pailsėti ir atsipalaiduoti. Čia rasite vietų, kur galima išsinuomoti banglentes ir jėgos aitvarus, o jei norite, galite lankyti pamokas, kad pradėtumėte užsiimti šiuo įdomiu sportu. Taip pat galite išsinuomoti irklentes ir kanojas, jei tik leidžia oro sąlygos. Šioje teritorijoje taip pat galite žaisti paplūdimio tinklinį, nes lankytojų malonumui įrengti tinklai.

Nudistų zona

Matorral paplūdimio pabaigoje yra Morro Jable švyturys – lankytojų orientyras. Jis yra 60 metrų aukščio ir nuo jo atsiveria vaizdas į visą pakrantę. Į šiaurę nuo švyturio yra Saladaro pelkė – didesnė teritorija, kurioje lankytojai gali labiau išsiskirstyti ir kurioje leidžiama užsiimti nudizmu.

Ekstremalus banglenčių sportas

Banglenčių sporto entuziastams yra teritorija aplink švyturį, kuri dėl idealių sąlygų laikoma banglenčių sporto vieta. Čia susidaro garsioji Raudonojo kryžiaus banga, suburianti daugybę banglentininkų mėgautis tuo, ką jie moka geriausiai – banglenčių sportu.

Nardymas

Taip pat yra dvi vietovės, puikiai tinkančios jūros dugnui tyrinėti. Pirmoji vadinama El Veril Grande, esanti pakrantės dalyje priešais švyturį. Kita vietovė vadinama Veril Chico ir yra maždaug už 200 metrų.

Paslaugos

Fueteventura Beach - Playa del Matorral - Sotavente - Morrojable (4)

Kadangi paplūdimys yra prieinamas, jis sulaukia daug lankytojų ir siūlo viską, ko reikia besimaudančiajam, kad jis galėtų mėgautis fantastiška diena paplūdimyje. Playa del Matorral paplūdimyje rasite:

  • skėčių ir kėdžių nuoma
  • Viešieji tualetai
  • paplūdimio barai
  • Gelbėtojai
  • Galimybė naudotis riboto judrumo žmonėms

Paplūdimys apdovanotas Mėlynosios vėliavos ženklu, kuris reiškia, kad jame sudarytos puikios sąlygos maudytis ir teikiamos visos turistams reikalingos paslaugos.

Automobilių stovėjimo aikštelė

Šalia paplūdimio yra automobilių stovėjimo aikštelė. Galite ramiai palikti automobilį ir nueiti į paplūdimį pėsčiomis – atstumas nedidelis.

Kaip ten patekti

Norėdami aplankyti Playa del Matorral, galite atplaukti laivu į Puerto del Rosario arba nuskristi lėktuvu. Atplaukę į uostą, važiuokite keliu į Fuerteventūros pietus (FV-2) link Morro Jable. Kelionė iš Puerto del Rosario užtrunka apie valandą ir 15 minučių, tačiau užtikriname, kad verta važiuoti iki paplūdimio, nes pasijusite tarsi atvykę į rojų.

Pludmales Fuerteventura

Susiję straipsniai: