El Matorral pludmale

El Matorral pludmale

Playa del Matorral ir pazīstama arī kā Playa de Jandía, Playa de la Solana vai Playa del Saladar. Tā atrodas Jandijas pussalā, plašā smilšainā apgabalā ar 70 km garām skaistām pludmalēm, kas iekļautas pasaules slavenāko pludmaļu sarakstā.

Tā ir puspilsētas pludmale ar daudzveidīgām aktivitātēm un burvīgu dabas vidi. Tā ir gandrīz neskarta, ar smalkām zeltainām smiltīm, ļoti skaista un pievilcīga peldētājiem un ūdenssporta entuziastiem.

Tā stiepjas 4 kilometru garumā ar plašām vietām, kur mierīgi atpūsties un baudīt jūru. Gar promenādi atrodas restorāni, veikali un vietas, kur baudīt un izklaidēties.

Atrašanās vieta

Tas atrodas Morro Jable nomalē, Pájara pašvaldībā, Fuerteventuras salas dienvidos. Precīzāk, tā atrodas Jandijas pussalas austrumu piekrastē, vietā, kas pazīstama kā Sotavento.

Morro Jable ciems

Fueteventura Beach - Playa del Matorral - Sotavente - Morrojable (3)

Šis ir visvairāk apdzīvotais ciemats uz salas. Mūsdienās tas ir tūristu iecienīts ar savām pludmalēm ar mierīgiem tirkīza ūdeņiem, vecpilsētu un lielisku gastronomiju.

Kopš 20. gadsimta 70. gadiem tas ir attīstījies tūrisma ziņā, un šodien tajā ir plašs viesnīcu, restorānu, veikalu un dažādu atpūtas iespēju klāsts. Tā ir pilsēta, kurā ir visvairāk tūrisma pakalpojumu uz salas un, protams, spožākās un pasakainākās pludmales.

Ko jūs varat darīt Playa del Matorral?

Pludmalē ir tik daudz aktivitāšu, ka vienā dienā jūs nespēsiet tās visas izbaudīt. Papildus ierastajai gulēšanai uz smiltīm un ainavas baudīšanai jūs atradīsiet dažādas aktivitātes, kas apmierinās jūsu vēlmi baudīt jūru.

Ģimenes atmosfēra un sporta aktivitātes

Daļā, kas atrodas vistuvāk promenādei, varat doties kopā ar ģimeni un bērniem, tā ir mierīga ūdens un ģimenes atmosfēra, kur atpūsties un relaksēties. Šeit jūs atradīsiet vietas, kur iznomāt sērfošanas dēļus un kaitborda dēļus, un, ja vēlaties, varat apmeklēt nodarbības, lai sāktu nodarboties ar šo aizraujošo sporta veidu. Ja laikapstākļi to atļauj, jūs varat iznomāt arī airu dēļus un kanoe laivas. Šajā teritorijā varat arī spēlēt pludmales volejbolu, jo apmeklētāju priekam ir uzstādīti tīkli.

Nūdistu zona

Matorral pludmales galā atrodas Morro Jable bāka, kas ir orientieris apmeklētājiem. Tā ir 60 metrus augsta un no tās paveras skats uz visu piekrasti. Uz ziemeļiem no bākas atrodas Saladaras mitrāji, kas ir plašāka teritorija, kur apmeklētāji var būt plašāk izkliedēti un kur ir atļauts nūdisms.

Ekstrēmā sērfošana

Sērfinga entuziastiem ir teritorija ap bāku, kas ideālo apstākļu dēļ tiek uzskatīta par sērfošanas vietu. Šeit veidojas slavenais Sarkanā krusta vilnis, kas pulcē daudzus sērfotājus, lai izbaudītu to, ko viņi prot vislabāk – sērfošanu.

Niršana

Ir arī divi apgabali, kas ir ideāli piemēroti jūras gultnes izpētei. Pirmā ir pazīstama kā El Veril Grande, kas atrodas piekrastes daļā pirms bākas. Otra teritorija ir pazīstama kā Veril Chico un atrodas aptuveni 200 metru attālumā.

Pakalpojumi

Fueteventura Beach - Playa del Matorral - Sotavente - Morrojable (4)

Tā kā pludmale ir viegli pieejama, tā uzņem daudz apmeklētāju un piedāvā visu nepieciešamo, lai baudītu fantastisku dienu pludmalē. Playa del Matorral atrodas:

  • saulessargu un krēslu noma
  • sabiedriskās tualetes
  • Pludmales bāri
  • Glābēji
  • Pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Pludmalei ir Zilā karoga atzinība, kas nozīmē, ka tajā ir lieliski apstākļi peldētājiem un visi tūristiem nepieciešamie pakalpojumi.

Autostāvvieta

Pludmales tuvumā ir autostāvvieta. Jūs varat mierīgi atstāt savu automašīnu un doties uz pludmali klusumā un klusumā, jo attālums ir neliels.

Kā tur nokļūt

Lai apmeklētu Playa del Matorral, jūs varat ierasties ar kuģi Puerto del Rosario vai arī nokļūt tur ar lidmašīnu. Nonākuši ostā, brauciet pa ceļu uz Fuerteventuras dienvidiem (FV-2) virzienā uz Morro Jable. Brauciens no Puerto del Rosario aizņem aptuveni stundu un 15 minūtes, taču mēs jums apliecinām, ka brauciens uz pludmali ir tā vērts, jo jūs jutīsieties kā paradīzē.

Paplūdimiai Fuerteventūrā