První publikace: 8 června, 2022 |

Pláž Butihondo

Vítejte na pláži Butihondo, která nabízí vše, co potřebujete ke strávení krásného dne na moři, s naprostým komfortem a rozmanitými službami pro každý vkus. Je také skvělá pro liberály, kteří si užívají opalování na každém centimetru své kůže.

Butihondo láká stovky turistů pro svou krásu a nádheru. Lehněte si na zlatavý písek a užívejte si nejjasnějšího slunce na ostrově s velmi mírným větrem. Jeho klidné a křišťálově čisté vody přímo vybízejí ke koupání a zábavným vodním sportům s přáteli. Má ideální polohu v poloměstském prostředí pro ty, kteří si chtějí užívat slunce a písku, aniž by opustili město.

Poloha pláže Butihondo

Playa Butihondo

Najdete ji na jihu ostrova Fuerteventura v obci La Pájara. V této lokalitě najdete mnoho rajských pláží a přírodní prostředí nevyčíslitelné krásy.

Konkrétně se nachází v turistickém komplexu Morro Jable a vedle urbanizace Esquinzo Butihondo. Protože se nachází vedle rokle Esquinzo, někteří ji nazývají také pláží Esquinzo.

Morro Jable je pěkná vesnice na ostrově Fuerteventura, která byla dříve známá jako klidná rybářská vesnice. Nyní se vyvinula tak, že nabízí světu řadu turistických služeb a stala se turistickým letoviskem, které každoročně navštíví tisíce návštěvníků.

Služby

Najdete zde vše, co hledáte na pláži, abyste si mohli pohodlně užívat moře, máme následující služby:

Lehátka a slunečníky k pronájmu

  • Sprchy
  • Toalety
  • plážové bary
  • Lehátka
  • Sportovní stránky

Najdete zde různá zařízení, která vám pomohou provozovat vodní sporty. Nejoblíbenější aktivitou je windsurfing, který si můžete užít s rodinou a přáteli. O bezpečnost návštěvníků se starají plavčíci.

Nudistická pláž

Butihondo Beach - Fuerteventura (1)

Butihondo je tříkilometrová pláž, která je rozdělena do tří oblastí. Jedna z těchto oblastí je zřízena pro nudismus, má vynikající polohu, kde si můžete užívat pláže a písku v soukromí a mimo dosah turistů.

Rodinná atmosféra

Z celé délky pláže je pouze jedna část určena pro nudismus a zbytek si může užívat celá rodina. Můžete sem vzít děti a nechat je hrát si na pláži díky klidným vlnám po celý rok.

Parkoviště

Nemusíte si dělat starosti s tím, kde nechat auto. V okolí pláže najdete spoustu míst, kde můžete zaparkovat.

Hotely a restaurace

V těsné blízkosti pláže najdete mnoho hotelů, bytů a restaurací, takže se můžete ubytovat v pohodlí. Najdete zde různé možnosti pro všechny chutě a rozpočty. Vybírat můžete z hotelů Jandia Princess, Fuerteventura Princess, Magic Life a mnoha dalších.

Tyto hotely nabízejí veškeré služby, takže vám nic nechybí. Gastronomická nabídka je velmi pestrá a pochutnáte si na vynikajících pokrmech, které potěší vaše chuťové buňky.

Jak se tam dostat

Můžete využít autobusovou linku, která jezdí do vesnice Morro Jable.

Pokud pojedete po silnici, jeďte po silnici FV-2, známé také jako odbočka na Butihondo. Po zaparkování se vydejte po polní cestě mezi hotely.

Doporučení pro turisty

Pokud navštívíte pláž Butihondo, prosíme vás, abyste v zájmu zachování celistvosti pláže dodržovali následující doporučení:

  • Vyhněte se křiku a hlasité hudbě.
  • Používejte opalovací krémy šetrné k životnímu prostředí.
  • Nepoužívejte mýdlo ve sprchách na pláži.
  • Nepřemisťujte kameny a neodnášejte je domů.
  • Nenechávejte na pláži odpadky ani zbytky jídla.

Pláže v Fuerteventura

Související články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0