Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

Avastage ikooniline San Juani rand

Playa San Juan on Tenerife lääneosas asuv pool-linnaline rand, mis pakub rahu ja kauneid vaateid. See sobib ideaalselt lõõgastumiseks ja mere nautimiseks rahulikus atmosfääris. Siit leiate täiusliku tasakaalu looduse ja linna mugavuste vahel. See on lähedal Los Cristianose rannale, kuigi seal on vähem rahvast.

San Juani ranna omadused

Asub San Juani külas Guía de Isora vallas, vaid 10 km kaugusel kesklinnast. See on 360 meetrit pikk ja 30 meetrit lai. Rannal on lainemurdja, mis kaitseb seda lainete ja tuule eest, pakkudes rahulikku ja turvalist vett ujumiseks. See on kaetud musta liiva, kivide ja kividega. See on aastaringselt keskmiselt hõivatud, seda külastavad nii turistid kui ka kohalikud elanikud.

Pere rannas

Playa San Juan (2)

See on ideaalne kogu perega minekuks. Tänu lainemurdjale, mis kaitseb randa, ja selle lähedusele kalasadamale pakub see väga rahulikku vett, kus lapsed saavad lõbutseda ja ohutult ujuda.

Suur osa San Juani ranna külastajatest on vanemad inimesed, keda meelitab koha rahulikkus ja lõõgastumist soodustav atmosfäär.

teenused

Playa San Juanil on kõik teenused suplejatele ja suurepärane veekvaliteet, mis teeb selle sinise lipu auhinna vääriliseks. Tenerifel on ainult 13 selle tunnustuse saanud randa. Playa San Juanis viiakse perioodiliselt läbi veeanalüüsi, et tagada vee kõrge kvaliteet.

See on täielik rand, kust leiate:

  • Suvilateid ja päikesevarju
  • Vahetusruumid
  • Wc-d ja dušid
  • Jalavannid
  • Lifeguardid
  • Autoparkla
  • Valvepunkt
  • Juurdepääs liikumispuudega inimestele
  • Turismibüroo, kus saab infot piirkonna ja ülejäänud saare kohta.

Saate minna sukelduma ja snorgeldama. Playa San Juani merepõhi on põnev. Avastage kaljude vahel peidetud koopaid ja vaadake, kuidas Tenerife värvilised kalad mööda ujuvad.

Mereäärne promenaad

Playa San Juan

San Juani ranna kõrval asuv promenaad on 2 km pikk. See algab vana muuli juurest ja selle ääres on mitu turismiinfopunkti.

Promenaadilt pääseb erinevatesse restoranidesse, baaridesse ja kohvikutesse. Nautige Kanaari gastronoomiat maitsvate roogadega, mida serveeritakse terrassidel, kust avaneb vaade merele. Piirkonna eripäraks on värske kala ja mereannid.

Rannapromenaadi ääres olevaid tänavaid ääristavad kauplused ja restoranid. Soovitame külastada igal kolmapäeval kohalikku tänavaturgu, kus saab osta käsitööd, tekstiile, dekoratiivseid esemeid ja palju muud.

Kuidas sinna jõuda

Sõitke mööda Avenida Juan Carlos I mere poole. Kui näete sildi “Playa San Juan”, pöörake vasakule Calle Artes de Mar’ile. Sõitke edasi, kuni leiate võluva ja rahulikku San Juani randa.

Sinna saab ka bussiga liinil 473.

San Juani küla

San Juan on traditsiooniline Tenerife kaluriküla, mis asub San Juani kuru suudmes. Veel tänapäevalgi on seal säilinud vana kai, mis oli peamine ühendusviis valla ja välismaailma vahel. Tänapäeval on linnal suurem kai, mis on loodud kasvava elanikkonna vajaduste rahuldamiseks. San Juanil on aastaringselt meeldiv kliima ja tänu lahte kaitsvale kaljule vähe tuult.

Playa San Juani lähedal asuv lubjaahi on linna ikoon. Kuigi see ei tööta enam, oli see oluline osa Tenerife ajaloost. Siin valmistati tuhandeid lubjaplokke, mida kasutati linna vanade majade ehitamiseks.

Tulge ja avastage Playa San Juani rahu ja looduse ilu. Soovime teile head puhkust Tenerifel ja et te naudiksite selle säravaid kuldse või musta liivaga randu, kristallselge veega ja kõiki teenuseid, et veeta sensatsiooniline päev rannas.

Rannad aastal Tenerife Lõuna
Saistītie raksti: