Map of Tenerife, Canary Islands. Vector elevation map of island. Generated conceptual surface relief map. Detailed geographic elegant landscape scheme. Topographic outline poster.

Tenerife – sala, kurā ir viss

Tenerife gaida jūs, lai piedāvātu jums dažādas sajūtas un lielisku pieredzi. Tā ir lielākā Kanāriju arhipelāga sala Spānijā un daudzu tūristu iecienīts galamērķis. Tenerifes galvenie tūrisma centri atrodas salas dienvidos. Tai ir divas lielas lidostas, kas savieno salu ar kontinentālo daļu un pārējo pasauli.

Tenerife ir lielisks brīvdienu galamērķis. Lūk, dažas no iezīmēm, kas padara to tik pievilcīgu tūristiem no visas pasaules, īpaši no Apvienotās Karalistes, Spānijas, Vācijas, Francijas, Nīderlandes un Īrijas.

Lieta laikapstākļi lielāko gada daļu

Playa Troya - Costa Adeje Beach (11)

Tenerife ir viens no Eiropas galamērķiem, kur ir visvairāk saulainu dienu gadā bez ļoti krasām gadalaiku maiņām. Vidējā temperatūra visa gada garumā ir 23º Celsija. Aizmirstiet par ziemas aukstumu, pastaigājieties vasarīgās drēbēs un sandalēs spožajos saules staros.

Tieši tāpēc šeit tūristus uzņem visu gadu. Šajā sezonā visbiežāk šeit ierodas eiropieši, kas bēg no aukstuma decembrī, janvārī un februārī. No maija līdz oktobrim saglabājas labi laikapstākļi un ir labas cenas naktsmītnēm un pakalpojumiem.

Tenerifes saulainās pludmales

playa de las teresitas - santa cruz de tenerife

Atpūtieties uz smiltīm, vērojot, kā mierīgā jūra atkāpjas horizontā. Pludmales ar zeltainām smiltīm un mierīgu ūdeni atrodas netālu no pilsētu centriem. Arī tumšās smilšu pludmales, kas ir vulkāniskās darbības produkts, ir ar neatkārtojamu šarmu, piedāvājot tādas pašas iespējas baudīt jūru un ūdens priekus.

Aicinām jūs apmeklēt El Médano, Playa de Las Américas, Los Cristianos, Camisón pludmali, Fañabé, Torviscas un El Duque. Šīs pludmales atrodas netālu no promenādes, kas savieno veikalus, viesnīcas un restorānus. Populārākās vulkānisko smilšu pludmales ir Playa Jardín, ko ieskauj ziedi, Los Guíos, Playa de Benijo un Bollullo. Pirms apmeklēt Tenerifes pludmales, jums vajadzētu saņemt labu padomu, lai noskaidrotu to atrašanās vietu, pakalpojumu pieejamību un peldvietu ūdens kvalitāti.

El Teide un tās vulkāniskā ainava

bus-excursions costa adeje

Uzkāpiet uz iespaidīgā Teides kalna virsotni, kas ir augstākā virsotne Spānijā. Tas ir senais vulkāns, kas paceļas vairāk nekā 3700 metru augstumā un ir trešais augstākais pasaulē. No tā virsotnes paveras skats uz visu Tenerifes salu un blakus esošajām Kanāriju arhipelāga salām. Tas ir daļa no Teides nacionālā parka, kas savukārt ir pasludināts par Pasaules dabas mantojuma objektu, lai saglabātu tā bioloģisko daudzveidību un valdzinošās ainavas.

Virši, ielejas un klintis

Anaga Tenerife

Bez Teides nacionālā parka Tenerifē ir dažādi ar veģetāciju bagāti reģioni, kas atrodas ielejās un kalnos. Macizo de Anaga ir kalnains reģions salas ziemeļaustrumos, kas pasludināts par biosfēras rezervātu, jo tajā ir visvairāk endēmisko sugu Spānijā. Jāapmeklē arī Teno lauku parks, kas joprojām ir neskarts un ir daudzu sugu dzīvotne.

Šī dabas vide kalpo arī par pamatu dažiem lauku apvidiem, kas dzīvo harmonijā ar vidi, nodarbojoties ar lauksaimniecību un lopkopību. Viens no šādiem ciematiem ir Masca, kas ir viens no skaistākajiem Tenerifes ciematiem. Cits ciemats, kuru noteikti vajadzētu apmeklēt, ir Taganana Anagas lauku parkā, kas atrodas ziemeļos un ko ieskauj skaistas pludmales. Pasūtiet ekskursiju, lai iepazītu šīs un citas Tenerifes vietas, kas jūs aizraus.

Los Gigantes klintis

Playa los gigantes tenerife

Šī ir viena no spilgtākajām Tenerifes dabas skatēm. Milžu klintis atrodas Teno lauku parkā. Tās ir kolosālas vulkānisko iežu sienas, kas paceļas krastā. Tās var apskatīt no gaisa, ūdens, pludmales un no dažādiem skatu punktiem. Tiem ir sava pludmale, kas pazīstama kā Playa de los Guíos, ar tumšām smiltīm un visiem peldētājiem paredzētajiem pakalpojumiem.

Vēstures pilnas pilsētas un pilsētiņas

Iepazīstiet Tenerifes vēsturi no tās ciematiņiem ar akmens un zemes ceļiem. Apmeklējiet dažādus salas vēsturiskos centrus, kuros joprojām saglabājies daudz no pagājušo laikmetu mākslas, reliģijas un kultūras.

Apmeklējiet San Krištobala de La Lagūnas pilsētu, kas ir paraugpilsēta koloniālā stilā. Tā ir pasludināta par pasaules kultūras mantojuma objektu, jo ir saglabājusi gandrīz nemainītu plānojumu, kāds tas bija 15. gadsimtā. Ikod de los Vinos ir vēl viena burvīga pilsētiņa, kurā papildus kultūras bagātībām atrodas pasaulē visilgāk dzīvojošais pūķa koks, ko dēvē par Drago Milenario.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Garačiko ir vēl viens ciemats ar vēsturi, kas šodien jūs gaida ar savu seno stilu, kas atgādina 18. gadsimta dzīvi. Taču mēs nevaram aizmirst arī galvaspilsētu Santa Cruz de Tenerife, kur mūsdienu stils ir apvienots ar koloniālo arhitektūru.

apmeklē Garachico Tenerife

Karnevāls, pilns prieka un krāsu

Tenerifes karnevāls (6)

Vai zinājāt, ka Tenerifes karnevāls ir ļoti nozīmīgs visā pasaulē? Tā krāšņuma un svētku prieka dēļ tas ir pasludināts par starptautiskas nozīmes tūrisma festivālu. Nāc un apmeklē vienu no labākajiem karnevāliem pasaulē, kura sagatavošanai nepieciešams viss gads. Aizmirstiet bēdas un nogurumu, izbaudiet lielākos salas svētkus ar mūziku, dejām un daudz krāsu ielās.

Tenerifes gastronomija un vīni

vīnogu degustācija tenerfe (3)

Jūs atradīsiet visdažādākos ēdienus un daudzas garšas, vietējās un importētās sastāvdaļas. Izbaudiet gardu gaļu, svaigas zivis, sierus un dažādus desertus. “Guachinches” ir pieticīgas iestādes, kurās varat baudīt populāros reģiona ēdienus. Apmeklējiet arī greznos restorānus, no kuriem daži ir apbalvoti ar Michelin zvaigznēm.

Īpaši vēlamies pieminēt Tenerifes vīnus, kas tiek gatavoti ar mīlestību, rūpīgām metodēm un atlasītiem augļiem. Runā, ka Viljams Šekspīrs iedvesmojies no to garšas un pat minējis tos savās lugās. Rezervējiet ekskursijas gida pavadībā, lai tuvāk iepazītos ar vīna darītavām, uzzinātu par vīna darīšanas procesu un baudītu patīkamu vīna degustāciju.

Izcili izmitināšanas piedāvājumi

Tenerife piedāvā gan ekskluzīvas, gan pieticīgākas vietas, kurās ir viss nepieciešamais, lai atpūstos un uzlādētu spēkus nākamajai dienai. Jūs atradīsiet dažādas iespējas, kas atbilst visām gaumēm. Izvēlieties no viesnīcām, kūrortiem, dzīvokļiem, brīvdienu mājām un pat kempingiem, lai izveidotu saikni ar dabu.

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Vairākās ieteicamās aktivitātes, lai izbaudītu brīvdienas Tenerifē

Aktivitāšu saraksts, ko baudīt brīvdienās Tenerifē, ir bezgalīgs, tāpēc garlaikoties būs neiespējami. Šeit ir uzskaitītas labākās atpūtas un izklaides aktivitātes, ko sala var piedāvāt.

Vālu un delfīnu vērošana to dabiskajā vidē

Tenerife - sala, kurā ir viss

Tenerife ir viena no retajām vietām pasaulē, kur delfīnus un vaļus var redzēt tuvu piekrastei. Ūdeņi starp Tenerifi un La Gomeras salu ir dažādu sugu, piemēram, delfīnu un pilotvaļu, patvērums. Šī jūras daļa ir arī daļa no citu sugu, piemēram, kašalotu, pilotvaļu, parasto delfīnu un pat orkānu migrācijas ceļa. Lai izbaudītu šo izrādi, jums ir jāizīrē laiva, ar kuru varēsiet fotografēt un ierakstīt fotogrāfijas.

Apmeklējiet tematiskos parkus

Siam Park, ūdens parks Tenerifes dienvidos

Izbaudiet iespaidīgus parkus, kas pilni jautrības, šovu un atrakciju bērniem un pieaugušajiem. Jūs gaida Džungļu parks ar daudziem dzīvniekiem, veģetāciju un putnu šoviem. Vēl viens parks, kuru noteikti jāapmeklē, ir Loro Parque ar lielu zooloģisko dārzu un dažādām aktivitātēm.

Loro Parque Tenerife ar transportu

No otras puses, jūs varat izklaidēties Tenerifes fantastiskajos ūdens parkos. Viens no apmeklētāju iecienītākajiem ir Siama parks, jo tas ir liels un ekstrēmām atrakcijām bagāts. Tāpat jums vajadzētu atvēlēt dienu, lai apmeklētu Aqualand ar lieliskajiem baseiniem un slidkalniņiem.

Peldēšana un ūdens sporta veidi

niršana tenerife dienvidos

Peldieties kopā ar krāsainām zivīm uz vulkānisko iežu dibena un atklājiet jūras gultnes noslēpumus. Piedalieties adrenalīna pilnos ūdens sporta veidos, piemēram, sērfošanā, braukšanā ar ūdens motocikliem, braukšanā ar kajakiem un snorkelēšanā.

Izpētiet debess debesis

Saulriets un zvaigžņu novērošana Tenerifē (1)

Teides kalnā ir ideāli apstākļi zvaigžņu vērošanai. Netālu no tā virsotnes atrodas Teides observatorija, kas veltīta Saules novērošanai un robotizētai astronomijai, ar daudziem Saules un nakts teleskopiem. No turienes var vērot Mēnesi ar tā krāteriem un nakts debesis ar miljoniem zvaigžņu.

Star Gazing Fuerteventura.min (2)

Izstaigāšana un braukšana ar velosipēdu

Private Trekking Teide with Permision (3)

Izbaudiet sulīgo ainavu skaistumu, skaisto augu valsti, kas rotā salu, un patīkamās dabas skaņas. Pastaigājieties pa simboliskām takām ar fantastiskiem skatiem. Šeit jūs atradīsiet dažādus maršrutus cauri gravām un lietus mežiem, no kuriem vispopulārākie ir tie, kas atrodas Teides nacionālajā parkā. Jūs varat arī braukt ar velosipēdu pa salas mežu ainavām. Daudzi riteņbraucēji no visas pasaules izvēlas Tenerifi par savu treniņu vietu.

Izspēlējiet golfu

golfs spēlē tenerife

 

Tenerife ir pazīstama kā golfa cienītāju paradīze. Tajā ir vairāki golfa laukumi, kurus izstrādājuši profesionāļi. Šūpoles veiciet blakus skaistajiem Teides un iespaidīgā Atlantijas okeāna skatiem.golf tenerife

Centri un daudz veikalu

tenerife-shopping.min.min

Salas iekšienē atradīsiet daudz vietu, kur nobaudīt kādu dzērienu, garšīgi paēst restorānos un terasēs ar skatu uz jūru. Jūs atradīsiet arī daudz veikalu, kur iegādāties apģērbu un suvenīrus, ko ņemt līdzi uz mājām.

Kā redzat, Tenerife ir lielisks brīvdienu galamērķis. Sazinieties ar dabu, izbaudiet jūru un pastaigājieties pa dabas ainavām un koloniālajām pilsētām. Atvienojieties no pienākumiem un atbrauciet izbaudīt visu, ko piedāvā Tenerife.

 

 

Locations: