day trips in costa adeje

Informācija tūristiem par Kosta Adeje, pilnīgs ceļvedis

Kosta Adjeja ir viens no nozīmīgākajiem Tenerifes tūrisma kūrortiem, kas slavens ar savām pludmalēm, dažādām atpūtas iespējām un labu klimatu. Vairāk nekā 300 saulainu dienu gadā Kosta Adēde ir lieliska vieta, kur nodarboties ar ūdenssportu, sauļoties un baudīt jūru un pludmali. Šajā Tenerifes daļā ir moderns viesnīcu piedāvājums un daudzi iepirkšanās centri. Šeit ir daudz starptautisku zīmolu veikalu, kuros valda šarms un laba gaume.

Šī pilsēta atrodas Tenerifes dienvidos, reģionā ar labākajām pludmalēm salā un pat Kanāriju arhipelāgā. Tajā ir viss, kas nepieciešams sapņu brīvdienām. Uzziniet, ko varat darīt Costa Adeje, zemāk.

Izbaudiet dienu saulē tās sulīgajās pludmalēs

Kosta Adēdei ir 25 kilometrus gara piekraste, kas pilna ar fantastiskiem līčiem un pludmalēm. Lielākā daļa no tām ir savienotas ar promenādi, kas ved uz dažādiem veikaliem un restorāniem.

Dažās no tām ir tumšas smiltis ar daudz klusiem līčiem, citās – zeltainas smiltis, Kosta Adjees pludmales ir burvīgas. Lūk, dažas no populārākajām, kuras nedrīkst palaist garām savu atvaļinājumu laikā.

Playa de Troya pludmale

Playa Troya - Costa Adeje Beach (5)

Tā ir sadalīta Troya I un II pludmalē, kas ir vecākā no Kosta Adjees tūrisma centra pludmalēm. Tai raksturīgas tumšas smiltis un dažādi pakalpojumi, kas nodrošina lielisku dienas atpūtu. Promenāde savieno ar daudziem veikaliem un restorāniem apmeklētāju ērtībām. Šeit atrodas arī tūrisma birojs, kur var saņemt konsultācijas par visu, ko Kosta Adjeja var piedāvāt.

Fañabé pludmale

Playa de Fañabe

Tā ir pludmale ar zeltainām smiltīm, mierīgu ūdeni un daudzveidīgiem ūdens sporta veidiem. Tā ir ideāli piemērota atpūtai ar visu ģimeni, jo tās ūdeņi ir mierīgi. Tā piedāvā visus peldētājiem nepieciešamos pakalpojumus, kā arī daudzus pludmales bārus un piekļuvi restorāniem, bāriem un veikaliem. Tai ir ērta promenāde, no kuras paveras skaists skats uz Atlantijas okeānu.

Torviskas pludmale

playa fañabe tenerife south tenerife

Tas atrodas blakus Fanabē pludmalei. Tajā ir visas peldētājiem paredzētās ērtības, tāpēc tā ir ļoti populāra. Tā ir pludmale ar tumšām smiltīm un mierīgu ūdeni, kas lieliski piemērota bērniem. Tā atrodas blakus pilsētas kompleksam ar daudziem restorāniem un veikaliem.

Playa del Duque pludmale

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Tā ir starojoši balta smilšu pludmale ar kristāldzidru ūdeni ekskluzīvā vietā Kosta Adeje. Izsmalcinātā atmosfērā izbaudiet jūru. Playa del Duque ir ieskauta ar komerciālām telpām, kurās tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi.

Puerto Colón

Puerto Colon, galvenā osta Kosta Adeje, kur veikt izbraucienu ar laivu

Šī ir liela jahtu piestātne ar tāda paša nosaukuma pludmali. Tajā ir iespēja nodarboties ar ūdenssportu, un no šejienes jūs varat doties izbraucienā pa okeānu ar vairākām laivām. Jahtklubā varat baudīt valdzinošus saulrietus un skaistus skatus uz pludmali.  Puerto Kolonas promenāde nodrošina piekļuvi dažādām viesnīcām, restorāniem, bāriem un krodziņiem, lai labi pavadītu laiku.

Puerto Kolonas pludmale ir fantastiska, ar patīkamu atmosfēru un skatu uz kalniem. Tajā ir pieejami visi peldētājiem nepieciešamie pakalpojumi, piemēram, sauļošanās krēsli, glābēji, restorāni un kafejnīcas.

Mantojiet vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē

Informācija tūristiem par Kosta Adeje, pilnīgs ceļvedis

Delfīnu un vaļu vērošana ir viena no populārākajām aktivitātēm Kosta Adeje. No Puerto Colon ostas dažādas laivas dodas uz vietām, kur vaļveidīgie brīvi peld. Lai vērotu vaļveidīgos, jūs varat doties uz katamarānu vai luksusa jahtu. Nonākuši tur, jūs varat tos redzēt, dzirdēt un fotografēt. Dažās ekskursijās ir iespēja peldēties jūrā un snorkelēt.

Apmeklējiet ūdens parkus

Šeit jūs atradīsiet pārsteidzošas iespējas lieliski pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni. Izbaudiet milzu slidkalniņus un jautrības pilnas ūdens atrakcijas.

Siam parks

Siam Park, ūdens parks Tenerifes dienvidos

Šis ir lielisks parks, ko apmeklēt kopā ar visu ģimeni. Tas ir veidots ar taizemiešu tematiku un piedāvā lieliskas atrakcijas visām gaumēm. Tas piedāvā upes un mākslīgi veidotas pludmales, lai atpūstos un aizmirstos par rūpēm. Siam parka slidkalniņi ir ekstrēmi un aizraujoši, tie sasniedz neticamus ātrumus, kad sajutīsiet, kā adrenalīns pumpējas līdz maksimumam.

Aqualand

Tā piedāvā dažādas izklaides iespējas. Tajā ir neticamas ūdens atrakcijas, ko izbaudīt kopā ar ģimeni. Tajā ir arī viens no populārākajiem delfinārijiem Tenerifē, kur katru dienu notiek delfīnu šovi.

Praktizējiet ūdens sporta veidus

Ūdens motocikli Tenerifes dienvidos

Kosta Adeje ir lieliska piekraste, kas lieliski piemērota saules un viļņu baudīšanai. Šeit jūs varat sajust adrenalīnu un izbaudīt vēju sejā. Kopā ar draugiem brauciet ar apbrīnojamām ūdens motocikliem, lai brīvi izbrauktu pa līci. Jūs varat arī nodarboties ar FlyBoarding, ūdensslēpošanu un parasailingu. Zem jūras virsmas jūs atradīsiet pasauli, kas pilna ar krāsām un jūras dzīvību, snorkelējiet un nirstiet jūras dzīlēs, lai dalītos ar dziļumos mītošajām radībām. Ja nevēlaties doties tik dziļi, uzlieciet snorkelēšanas masku, lai peldētu tuvu bruņurupučiem un krāsainajām zivīm.

Apmeklējiet Milžu klintis

Tenerife Boat Trip to Los Gigantes

Lai gan tās neatrodas tieši Kosta Adēje, tās apmeklē lielākā daļa šeit iebraukušo tūristu. Tās atrodas tikai 2 kilometru attālumā, un ar tām var iepazīties, dodoties izbraucienā ar kuģīti pa okeānu.

Paraplanierisms

Tandēma paraplāns Tenerifes dienvidos

Izbaudiet patīkamu lidojumu virs Tenerifes dienvidu piekrastes. Kosta Adeje jūs varat atrast dažādas paraplanierisma skolas, kas piedāvā iespēju lēkt pieredzējuša gida pavadībā. Lidojums ir stabils un ļaus jums apbrīnot kalnu krāšņumu šajā salas pusē.

Izspēlējiet golfu

golfs spēlē tenerife

Taču Kosta Adeje nav tikai pludmale un ūdens sporta veidi. Šeit atradīsiet vairākus golfa laukumus, lai izbaudītu savu aizraušanos ar golfu, no kuriem paveras skaisti skati uz okeānu un pārsteidzošo Teides kalnu.

Atpmešanās un ēdināšanas iespējas Kosta Adēdē

Tā kā tas ir moderns un ļoti nozīmīgs tūrisma centrs, tam ir plašs augstākās kvalitātes viesnīcu piedāvājums. Tenerifes greznākās viesnīcu ķēdes atrodas Kosta Adēdē, lai sniegtu jums augstākās klases pakalpojumus. Šeit jūs atradīsiet dažas no modernākajām viesnīcām Eiropā, kas uzceltas mazāk nekā pirms divdesmit gadiem.

Attiecībā uz ēdināšanu jūs atradīsiet lieliskus restorānus gan iekšzemē, gan piekrastē. Izbaudiet gardus gaļas, zivju un jūras velšu ēdienus, kas pagatavoti gan no vietējiem, gan starptautiskiem ēdieniem. Pludmalē varat baudīt labu ēdienu dažādos restorānos, daži no tiem ir ar peldbaseiniem un izklaides vietām. Tirdzniecības centri piedāvā plašu dažādu cenu klāstu un daudz izklaides vietu, restorānu un veikalu.

vīnogu degustācija tenerfe (3)

Kosta Adeje ir viss, ko vēlaties atvaļinājumam – sulīgas pludmales, laivu braucieni, ūdens parki un lieliskas atpūtas, relaksācijas un izmitināšanas iespējas. Izbaudiet neaizmirstamas brīvdienas Tenerifes greznākajā un ekskluzīvākajā kūrortā.

Locations: