Pirmizrāde: 21 marts, 2023 |

quiert holiday resort los cristianos

Informācija tūristiem par Los Cristianos, galīgais ceļvedis

Tenerifes dienvidos atrodas Los Cristianos, pilsēta ar daudzām atpūtas, gastronomijas un labu pludmaļu iespējām. Šeit klusums ir apvienots ar izklaidi. Mēs aicinām jūs baudīt tās piejūras atmosfēru un lielisko klimatu visa gada garumā.

Los Cristianos pilsēta

boat charter los Cristianos Tenerife for groups (5)

Los Cristianos pilsēta atrodas Aronas pašvaldībā Tenerifes salas dienvidos, tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Tenerifes dienvidu lidostas (TFS). Agrāk tā bija zvejnieku ciemats, taču laika gaitā tā ir pārtapusi par pievilcīgu tūrisma galamērķi. Tomēr pilsētas jūrniecības būtība joprojām ir saglabājusies tās ostā, kur joprojām var redzēt daudzus zvejas kuģus.

Tai ir plaša promenāde, kas savieno pilsētu ar Las Américas. No promenādes var baudīt skaistos līča skatus un piekļūt bāriem, krodziņiem, restorāniem un veikaliem. Lielāko daļu gada Los Cristianos ir patīkams klimats. Vidējā temperatūra ir 22ºC un nokrišņu daudzums ir neliels, tāpēc jūs vienmēr varat baudīt sauli un pludmali.

Los Cristianos osta

los cristianos holiday resort

Tā atrodas tieši blakus Los Cristianos pludmalei un ir nozīmīgākā tirdzniecības osta Tenerifes dienvidos. Tā piedāvā dažādas iespējas izbaudīt jūru, un šeit enkurē dažādas privātās, zvejas un atpūtas laivas.

No šīs ostas jūs varat iznomāt laivu, lai apmeklētu Los Gigantes klintis, kas ir galvenā apskates vieta Tenerifes rietumu piekrastē un dabas un piedzīvojumu sporta cienītāju pulcēšanās vieta. Jūs varat arī uzkāpt uz kuģa, lai vērotu vaļveidīgos ūdeņos netālu no kaimiņos esošās La Gomeras salas. Daudzi šo Tenerifes daļu uzskata par dabisku akvāriju, jo šeit bieži redzami vaļi un delfīni. Šajā ostā jūs varat arī iekāpt uz prāmjiem un ātrlaivām, lai nokļūtu uz tuvējām La Gomeras, La Palmas un El Hierro salām.

Vasaras aktivitātes Los Cristianos

Pārgājieni Tenerifes dienvidos

Viena no populārākajām aktivitātēm Los Cristianos ir niršana ar akvalangu. Simtiem tūristu ierodas šajā apdzīvotajā vietā, iemīlējuši tās jūras gultnes skaistumu. Niršanas skolas piedāvā nepieciešamo aprīkojumu un rīko nodarbības ar profesionāļiem, lai veiktu pirmo niršanu vai pilnveidotu savu tehniku.

Jūs varat arī izbaudīt dažādus makšķerēšanas veidus un noķert lieliskus īpatņus. Parādiet saviem draugiem lielāko zivi un kopā ar ģimeni baudiet svaigi noķertu zivi uz grila.

Los Cristianos pludmale

Viena no apmeklētākajām pludmalēm salā, kas ir 340 metrus gara un 80 metrus plata. Tajā ir visi peldētājiem paredzētie pakalpojumi, piemēram, dušas, sauļošanās krēsli, saulessargi, Sarkanā Krusta postenis un piekļuve cilvēkiem ar invaliditāti. Tajā ir daži volejbola tīkli.

Blakus pludmalei ir promenāde, kas savieno pludmali ar kafejnīcām, restorāniem un veikaliem. Ja vēlaties apmeklēt pludmali, netālu no pludmales atrodas maksas autostāvvieta. Arī ciemata ielās var atrast vietu, kur atstāt automašīnu, kamēr baudāt sauli.

Las Américas pludmale

Blakus Los Cristianos atrodas Playa de las Américas, vēl viena no slavenākajām un dzīvīgākajām pludmalēm piekrastē. Dienas laikā tās pludmalēs un veikalos valda patīkama ģimenes atmosfēra. Naktī tā kļūst par jautrības oāzi, kad bērni dodas gulēt, sākas ballītes, mūzika un dejas līdz pat rītausmai.

Kamisonas pludmale

Camisón pludmale ir skaista pludmale Los Cristianos, kas ir ideāli piemērota, lai dotos turp ar visu ģimeni. Tā kā to aizsargā dambji, tā piedāvā mierīgu ūdeni bez spēcīgiem viļņiem. Tāpēc tā ir ideāli piemērota bērniem, lai droši baudītu ūdeni. Tā ir ar skaistām zeltaini zeltainām smiltīm un stiepjas 350 metru garumā un 40 metru platumā. Pēc peldes varat doties uz maltīti un nobaudīt saldējumu dažādos restorānos, kas atrodas apkārtnē.

Monkey Park

pērtiķu parks Tenerifes dienvidos

Ja uzturaties Los Cristianos, jums nevajadzētu palaist garām fantastisko pērtiķu parka zoodārzu, kas atrodas tikai 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas. Īpaši, ja dodaties kopā ar bērniem, jums vajadzētu ieplānot šīs burvīgās vietas apmeklējumu, kas pilna ar brīvībā dzīvojošiem primātiem, ar kuriem var nofotografēties un dot viņiem augļus. Šeit dzīvo arī citas dzīvnieku sugas, piemēram, lemuri, marmozetes, krokodili, bruņurupuči, šimpanzes, rāpuļi un putni, piemēram, makaki, kakadu un tukāni.

Viesnīcas un restorāni Los Cristianos

Tā ir viena no tūristu apmeklētākajām pilsētām uz salas, tāpēc šeit ir lielisks viesnīcu piedāvājums. Gar piekrasti un pilsētā ir daudz viesnīcu, dzīvokļu un brīvdienu māju ar dažādām iespējām visām gaumēm. Protams, mēs nevaram aizmirst arī par labu ēdienu. Pilsētas ielās atradīsiet desmitiem restorānu ar labākajiem Kanāriju un starptautiskās virtuves ēdieniem. Svaigas zivis šeit ir galvenā zvaigzne.

Jāpiemin arī veikali un tirdzniecības vietas, kur atradīsiet visu nepieciešamo, lai pavadītu dienu pludmalē un izbaudītu brīvdienas. Neaizmirstiet iegādāties rokdarbus un suvenīrus, ko ņemt līdzi uz mājām.

Naktsdzīve

Taču naktsdzīvi varēsiet baudīt ne tikai Las Amerikā, arī šajā salas pusē ir labas ballītes, īpaši vasarā. Pateicoties lielajam tūristu skaitam, kas ierodas šajā apdzīvotajā vietā izklaides meklējumos, daudzās tirdzniecības telpās, krogos un diskotēkās var baudīt dzīvīgu atmosfēru, lai labi pavadītu nakti.

Nevilcinieties un brauciet izbaudīt savas dzīves labākās brīvdienas Los Cristianos, vienā no pievilcīgākajiem Tenerifes kūrortiem. Šeit jūs varat baudīt sauli, gulēt uz smiltīm un doties patīkamos izbraucienos ar laivu pa līci. Izbaudiet labus ēdienus un pastaigājieties pa neskaitāmajiem pilsētas veikaliem. Vakarā tērpieties savā labākajā tērpā, lai kopā ar labu mūziku svinētu dzīvi.

Locations: