Ko darīt Palma de Maljorkā

Ko darīt Palma de Maljorkā

Guide

Ja esat Maljorkā, noteikti nepalaidiet garām tās galvaspilsētu Palmu de Maljorku. Tā ir vēsturiska un arhitektoniski bagāta tūristu pilsēta, kas piesaista tūristus no visas pasaules ar tās dabas un kultūras skaistumu. Šeit ir skaistas pludmales, līči, klintis un iespaidīgas kalnu grēdas, bet, dodoties iekšzemē, jūs atradīsiet tās vēsturisko centru ar skaistām ēkām un seniem pieminekļiem.

Dodoties uz Palmu de Maljorku, jūs atradīsiet:

 • skaistas pludmales un promenādes
 • izklaides ar laivām
 • niršanu un snorkelēšanu
 • Naktsdzīve vislabākajā Maljorkas stilā
 • Ekskursijas pa visiem tūrisma objektiem
 • Arhitektūras bagātība ar vēsturisku raksturu

Pludmales

Šī neapšaubāmi ir obligāta pietura visiem tūristiem, kas apmeklē pilsētu, kas slavena ar labākajām līčiem un pludmalēm uz salas. Jūs atradīsiet pludmales ar tirkīza krāsas ūdeņiem un smalkām zeltainām smiltīm, ar mierīgiem, sekliem ūdeņiem, kuros ir viss peldētājiem nepieciešamais. Apmeklējiet Playa de Palma, Cala Estancia un Ciudad Jardín.

Pludmalēs varat arī izmantot iespēju snorkelēt un nirt zem dabas rezervāta ūdeņiem. Iepazīstiet jūras faunu un atklājiet zemūdens pasaules varenību. Ekskursijas laikā eksperti jūs pavadīs visā procesā, lai jūs būtu drošībā un nepalaistu garām nevienu detaļu. Ja esat labs peldētājs, varat lēkt no klintīm, un tas būs viens no piedzīvojumiem, kas paliks jums uz visu mūžu.

Izbraucieni ar laivu un ballītes

mallorca boat charter luxury (1)22

Palma de Maljorka ir burāšanas pilsēta, kas pulcē buru laivas un jahtas no visas Vidusjūras uz pasākumiem un sacensībām. No ostas jūs varat izbraukt ar laivu un doties pastaigā gar piekrasti, lai atklātu visus tās burvības.

Ja jūs vēlaties izklaidēties, nevarat palaist garām iespaidīgu ballīti uz kuģa Vidusjūras ūdeņos. Dažās paketēs ir iekļauti dīdžeji un atvērts bārs, kas nodrošina neaizmirstamu ballīti. Brauciena laikā varat iegremdēties kristāldzidrajos jūras ūdeņos un, ja vēlaties, arī snorkelēt.

Promenāde

Promenāde atrodas netālu no pilsētas vēsturiskā centra. Kopā ar draugiem varat doties skriet, braukt ar velosipēdu vai pastaigāties. Gar promenādi jūs atradīsiet daudz bāru, restorānu un naktsklubu.

Palmas akvārijs

Ja dodaties uz Palmu kopā ar bērniem, noteikti nepalaidiet garām pilsētas akvāriju. Skaists jūras parks, kas katru gadu uzņem tūkstošiem apmeklētāju. Tajā ir 55 akvāriji, kuros dzīvo vairāk nekā 700 Vidusjūras sugas. Izbaudiet astoņkāju, raju, haizivju, pūcēju un daudzu citu pasaules jūras faunas pārstāvju dejas.

Naktsdzīve

Ja vēlaties doties ārā naktī, jūs atradīsiet daudz atvērtu restorānu un bāru, kur varat nobaudīt kādu dzērienu. Uzturoties uz salas, jūs atradīsiet arī daudz diskotēku ar labu mūziku un kazino, kur izmēģināt savu veiksmi.

Ekskursijas, lai atklātu Palmas de Maljorkas noslēpumus

Pilsēta piedāvā burvīgas ainavas un bagātu kultūru. Jūs varat doties ekskursijā un apmeklēt daudzus šajā ceļvedī minētos tūrisma objektus.

Iepazīstiet pilsētas noslēpumus, iepazīstot tās vecpilsētu ar musulmaņu, romiešu un kristiešu ietekmi, tāpēc varēsiet apskatīt dažādus arhitektūras darbus un pieminekļus, kas pārstāv katru kultūru.

Dažas no vietām, kuras jums vajadzētu apmeklēt:

 • Plaza Mayor ir ļoti nozīmīgs tūrisma centrs, kas atrodas pilsētas centrā, ap to izvietoti simboliski vēstures pieminekļi.
 • Lonja de Palma de Mallorca ir ļoti skaists gotikas arhitektūras darbs.
 • Palmas de Maljorkas katedrāle Pasludināta par vēsturisku mākslas pieminekli, tā ir viena no tūristu apmeklētākajām vietām salā.
 • S’Hort del Rey Gardens, tā nosaukums nozīmē Karaļa dārzi. Šie dārzi pieder Almudaina pilij, kurā dzīvoja Maljorkas karaļi. Ieeja ir bez maksas.
 • Bellveras pils, ar savu gotisko stilu tā ir vecākā pils Eiropā, kuras celtniecība datējama ar 14. gadsimtu. Pils iekšpusē atrodas vēstures muzejs. Uzkāpiet uz terases, no kuras paveras panorāmas skats uz līci un pārējo pilsētu.

Laivu čarteri vietnē Palma de Maljorka