Pirmasis leidimas: 20 gegužės, 2022 |

Ką veikti Palma de Maljorkoje

Jei esate Maljorkoje, negalite praleisti jos sostinės Palmos de Maljorkos. Tai istorijos ir architektūros turtų kupinas turistinis miestas, kuris dėl savo gamtos ir kultūros grožybių traukia turistus iš viso pasaulio. Čia yra gražių paplūdimių, įlankų, uolų ir įspūdingų kalnų masyvų, o nuvykę į šalies gilumą rasite istorinį centrą su nuostabiais pastatais ir senoviniais paminklais.

Nuvykę į Palma de Maljorką rasite:

 • Gražių paplūdimių ir promenadų
 • Pramogos valtimis
 • Nardymas ir nardymas su vamzdeliu
 • Naktinį gyvenimą geriausiu Maljorkos stiliumi
 • Ekskursijas po visas turistines vietas
 • Istorinio pobūdžio architektūrinis turtingumas

Paplūdimiai

Tai neabejotinai privaloma stotelė visiems turistams, atvykstantiems į miestą, garsėjantį geriausiomis įlankomis ir paplūdimiais saloje. Čia rasite paplūdimius su turkio spalvos vandeniu ir smulkiu auksiniu smėliu, ramiu, sekliu vandeniu, kuriame yra viskas, ko reikia maudytis. Turėtumėte aplankyti Playa de Palma, Cala Estancia ir Ciudad Jardín.

Paplūdimiuose taip pat galite pasinaudoti galimybe nardyti ir nardyti po gamtos rezervato vandenis. Susipažinkite su jūrų fauna ir atraskite povandeninio pasaulio didybę. Specialistai jus lydės viso proceso metu, kad būtumėte saugūs ir nepraleistumėte nė vienos ekskursijos detalės. Jei esate geras plaukikas, galėsite nušokti nuo uolų – tai vienas iš potyrių, kuris liks jums visam gyvenimui.

Išvykos laivu ir vakarėliai

mallorca boat charter luxury (1)22

Palma de Maljorka yra buriavimo miestas, į renginius ir varžybas suburiantis burlaivius ir jachtas iš viso Viduržemio jūros regiono. Iš uosto galite išplaukti laivu ir pasivaikščioti palei pakrantę bei atrasti visus jos žavesius.

Jei trokštate linksmybių, nepraleiskite įspūdingo vakarėlio laive Viduržemio jūros vandenyse. Į kai kuriuos paketus įtraukti didžėjai ir atviras baras, kad vakarėlis būtų nepamirštamas. Kelionės metu galėsite išsimaudyti krištolo skaidrumo jūros vandenyse ir, jei pageidaujate, nardyti su vamzdeliu.

Promenada

Jis yra netoli istorinio miesto centro. Čia galite bėgioti, važinėtis dviračiu ar vaikščioti su draugais. Promenadoje rasite daugybę barų, restoranų ir naktinių klubų.

Palmos akvariumas

Jei vykstate su vaikais, negalite praleisti miesto akvariumo. Tai nuostabus jūrų parkas, kasmet sulaukiantis tūkstančių lankytojų. Jame yra 55 akvariumai, kuriuose gyvena daugiau kaip 700 Viduržemio jūros rūšių gyvūnų. Pasigrožėkite aštuonkojų, rajų, ryklių, pūkuotųjų žuvų ir daugelio kitų pasaulio jūrų faunos atstovų šokiu.

Naktinis gyvenimas

Jei norite išeiti naktį, rasite daug atvirų restoranų ir barų, kuriuose galėsite išgerti. Taip pat rasite daug diskotekų su gera muzika ir kazino, kuriuose galėsite išbandyti savo laimę viešnagės saloje metu.

Ekskursijos, kurių metu atrasite Palma de Maljorkos paslaptis

Miestas siūlo žavingus kraštovaizdžius ir turtingą kultūrą. Galite leistis į ekskursiją ir aplankyti daugelį šiame vadove paminėtų lankytinų vietų.

Miesto paslaptis pažinkite per senamiestį, kuriame jaučiama musulmonų, romėnų ir krikščionių įtaka, todėl galėsite pamatyti skirtingus architektūros kūrinius ir paminklus, atstovaujančius kiekvienai kultūrai.

Keletas vietų, kurias turėtumėte aplankyti:

 • Plaza Mayor – tai miesto centre esantis labai svarbus turizmo centras, aplink kurį stovi žymūs istoriniai paminklai.
 • Lonja de Palma de Mallorca yra labai gražus gotikinės architektūros kūrinys.
 • Palma de Maljorkos katedra Paskelbta istoriniu meno paminklu, ji yra viena svarbiausių turistų lankomų vietų saloje.
 • S’Hort del Rey sodai, Jo pavadinimas reiškia Karaliaus sodai. Sodai priklauso Almudainos rūmams, kuriuose gyveno Maljorkos karaliai. Įėjimas nemokamas.
 • Bellvero pilis, Gotikinio stiliaus pilis yra seniausia pilis Europoje, kurios statybos pradžia siekia XIV a. Viduje yra istorijos muziejus. Užlipkite į terasą, iš kurios atsiveria įlankos ir likusio miesto panorama.

Užsisakykite per WhatsApp

Valčių čarteriai į Palma de Maljorka

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.