První publikace: 24 března, 2023 |

Autobusové výlety na La Caleta

Autobusové výlety z La Calety

V tomto článku uvádíme vše, co potřebujete vědět před rezervací autobusových výletů z La Calety do různých míst Tenerife. Již více než 15 let pomáháme našim klientům vybrat ty nejlepší aktivity, aby si užili dovolenou na Tenerife. Víme, co potřebujete, a jsme zde, abychom vám poradili s těmi nejlepšími doporučeními.

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám přímo na WhatsApp, který najdete na této stránce. Odtud vám zodpovíme vaše dotazy a provedeme rezervaci. Čtěte dále a dozvíte se o nejlepších místech na Tenerife a o tom, jak je můžete navštívit s našimi autobusovými a minibusovými zájezdy v La Caletě.

La Caleta

Pokud jste na dovolené na našem úžasném ostrově Tenerife, doufáme, že si užíváte svůj život. Nenechte si ujít příležitost užít si vše, co vám nabízíme. Prohlédněte si naše zářivé a vždy slunné pláže. Projděte se po našich nesčetných přírodních stezkách a navštivte historické památky. Nezapomeňte navštívit naše sopky, útesy a přírodní jezírka.

La Caleta je turisticky i vědecky velmi atraktivní místo na Tenerife. Je to vesnice s jedinečným kouzlem a krásnou pláží bohatou na biologickou rozmanitost. Kromě zaslouženého koupání v tyrkysových vodách, které omývají její pláže, nemůžete odjet, aniž byste si pochutnali na dobrém talíři mořských plodů v tom nejlepším kanárském stylu. Nezapomeňte, že tato oblast je proslulá svými mořskými plody a je to první věc, kterou byste měli během své návštěvy ochutnat.

Poté, co jste si užili La Caletu, jak se patří, je čas pokračovat v poznávání Tenerife, a od toho jsme tady my. Rádi vás zavedeme na další zajímavá místa na Tenerife. Nabízíme různé výlety autobusem a VIP minibusem, o kterých vám povíme v následujícím textu.

Autobusové výlety na horu Teide

Autobusové výlety z La Calety

Národní park Teide je nejkrásnějším místem na ostrově. Říká se, že domorodí Guančové ho měli za zvláštní a božské místo. Bylo to pro ně posvátné místo a sopka byla jejich ochráncem. Park má zvláštnosti, které jinde těžko najdete. Můžete zde vidět různé druhy zvířat a rostlin. Další výhodou Teide je jeho astronomická stanice, kde můžete pozorovat hvězdy a vesmírné stálice. Zveme vás, abyste se sem vydali s celou rodinou a podívali se na planety a hvězdy zblízka. Objevte krásu souhvězdí a nechte se ohromit intenzivní aktivitou na povrchu našeho Slunce. V této oblasti můžete také přenocovat, abyste si užili příjemnou a klidnou noc a poté objevili krásu východu slunce na Tenerife. Pro návštěvníky, kteří nechtějí šplhat, zde najdete lanovku, která je vhodná pro celou rodinu včetně dětí a starších lidí.

Navštivte Mascu, Vilaflor a Garachico

Autobusové výlety z La Calety

Během své dovolené na Tenerife musíte navštívit vesničku Masca, která je svou krásou a klidem nepřekonatelná. Měli byste také navštívit rokli Masca, která je mezi turisty na Tenerife proslulá. Zde můžete po náročné trase pro zkušené turisty sestoupit až k pobřeží. Konec rokle je tou nejlepší částí, protože se dostanete na kouzelnou pláž známou jako Masca Bay. Je to pláž, na kterou se dostanete pouze lodí nebo sestupem roklí, má tmavý písek jako důsledek sopečné činnosti a přijímá jemné laskání vod Atlantiku.

Vilaflor je městečko v blízkosti Teide a nachází se na nejvyšším bodě ostrova. Přijeďte ho navštívit a pokochat se jeho historickými památkami a přírodními zajímavostmi. Doporučujeme vám navštívit „Paisaje Lunar“ (měsíční krajinu) plnou klidu a zvuků přírody. Pořídíte zde úžasné fotografie, protože tento druh krajiny se na žádném jiném místě neopakuje.

Rádi bychom také zmínili město Garachico, krásné město na severu Tenerife, které si uchovává vzpomínky na to, že kdysi bývalo významným obchodním přístavem. Dnes si uchovává svou přístavní podstatu spolu s novými formami kultury a umění. Poznáte zde různé historické památky. Přijďte si prohlédnout jeho náměstí, kláštery, kostely a další tradiční stavby.

Soukromý zájezd na Tenerife

Autentická města Tenerife a jejich přírodní krajiny

Čeká nás výlet do Santa Cruz de Tenerife, La Laguny a krásné vesnice Taganana. Na konci textu naleznete kompletní seznam autobusových výletů s průvodcem, díky nimž poznáte nejkrásnější zákoutí našeho ostrova. Nezapomeňte, že nám můžete napsat na WhatsApp, kdykoli budete chtít provést rezervaci a vyřešit případné nejasnosti.

Santa Cruz de Tenerife má velmi významné historické dědictví, které si můžete vychutnat prostřednictvím koloniální architektury. Najdete zde moderní architektonickou zástavbu, která kontrastuje s tou tradiční. Jako zastávka největších výletních lodí připlouvajících na ostrov zůstává jedním z nejdůležitějších měst z hlediska cestovního ruchu.

Vezmeme vás také na prohlídku La Laguny, jednoho z těch měst, která nemůžete vynechat. Má pověst živého města s mladým a obnoveným duchem. Je v plném rozvoji a v posledních letech se staví do pozice příkladu pro ostatní města, co se týče pokroku a rozvoje. V jeho ulicích najdete historické budovy a spoustu kultury v moderní a zachovalé atmosféře. Sídlí zde také první univerzita na Kanárských ostrovech, což přispívá k tomu, že se ulice plní živými a zábavychtivými mladými lidmi. Nezapomeňte La Lagunu zahrnout do svých plánů a autobusových zájezdů na Tenerife.

La Laguna - Tenerife North (1).min

Nakonec bychom rádi pohovořili o venkovském parku Anaga. Tento park se nachází na starobylém masivu pokrytém zelenými lesy a spoustou mlhy. Projděte se po jeho klikatých cestách a kouzelné krajině. Budete mít pocit, jako byste se ze země dotýkali nebe. Žije zde mnoho lidí, kteří umí žít v souladu s přírodou, takže hlavní komerční činností je zemědělství. Zveme vás k objevování jeho krásných pláží na úpatí roklí. Skutečný ráj s velkým turistickým zájmem, mezinárodně uznávaný. V tomto krásném parku žijí různé vesnice se zemědělskou činností a dokonalým přizpůsobením venkovské krajině. Jednou z těchto vesnic je Taganana, do které vás zavedeme s našimi autobusovými zájezdy, abyste si mohli vychutnat zážitek z procházky jejími uličkami a poznání její kultury.

Autobusový zájezd na Tenerife a jeho kouzelné vesnice

Je pro nás opravdovým potěšením vzít vás za poznáním Tenerife, jeho historie, kultury a tradiční architektury. V této sekci bychom vás rádi seznámili s našimi autobusovými zájezdy po kouzelných vesničkách a přírodních krajinách s velkou turistickou hodnotou. Zveme vás k návštěvě La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes a vrcholků Erjos.

Nejprve bychom vám rádi pověděli o La Candelaria, krásném městečku na jihovýchodě Tenerife. Jeho náboženský význam začal, když zde byl nalezen obraz Panny Marie z La Candelaria, patronky Kanárských ostrovů. Bazilika naší patronky přijímá stovky ctitelů, kteří k ní přicházejí hledat zázraky a uctít ji.

Candelaria Tenerife (2)

Další z nejvýznamnějších zajímavostí Tenerife je La Orotava, krásná vesnice na severu ostrova a přímo na svazích hory Teide. Najdete zde mnoho historických domů, muzeí, kostelů, zahrad a restaurací s nejlepší kanárskou kuchyní. Je dobré navštívit její restaurace a ochutnat autentické chutě kanárského souostroví. Icod de Los Vinosje krásné město proslulé svou gastronomií a kulturní hodnotou. Turisty však do tohoto města nejvíce láká přítomnost nejstaršího dračího stromu na světě. Najdete zde známý Drago Milenario, který svým dlouholetým životem poskytuje stín svým návštěvníkům.

La Orotava - Tenerife (9).min

Neměli byste odjet bez návštěvy Skály obrů, věčných ochránců Tenerife. Tyto obrovské skalní clony mají svůj původ v dávných erupcích, které na západním pobřeží ostrova usazovaly sedimenty. Dnes se můžeme kochat jejich nesmírnou rozlohou a velkou krásou. Jejich strže spadají až k oceánu a vytvářejí na některých místech nádherné zátoky s tmavým pískem a křišťálovou vodou. Tato oblast je jednou z nejvýznamnějších z hlediska cestovního ruchu a rekreace. Erjos je vesnice ležící ve venkovském parku Teno s krásnými svahy a kouzelnými stezkami. Vezmeme vás na objevování jeho údolí a roklí, odkud si můžete prohlédnout ostrov z jiné perspektivy.

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Ochutnejte chutě a vína Tenerife

Na závěr bychom vás rádi informovali o dalším typu autobusového zájezdu v La Caletě, při kterém se zblízka seznámíte s některými tenerifskými plantážemi. Součástí autobusového zájezdu je ochutnávka vín a jídlo reprezentující gastronomii Tenerife.

Autobusové výlety za poznáním La Gomery

VIP Exkurze La Gomera (9)

V nabídce máme i další autobusové zájezdy do La Calety, při kterých poznáte sousední ostrov La Gomera. Poznejte jeho vesnice, kulturu a historii. Můžete si objednat společný výlet nebo VIP variantu s prvotřídními službami.

Kontakt a rezervace

Chcete-li si objednat autobusové výlety v La Caletě, stačí nám napsat na WhatsApp, čekáme na vás, abychom vám objasnili vaše nejasnosti a rezervovali si místo. Nezapomeňte nás kontaktovat předem, abyste se ujistili, že můžete jet ve vámi vybraném termínu, protože dostáváme mnoho žádostí. Nezapomeňte, že můžete absolvovat soukromé nebo sdílené autobusové zájezdy. Typ aktivity si vyberete podle svých zájmů a podle toho, zda cestujete s rodinou. Chceme, abyste si Tenerife užili naplno, poznali každý kout, dýchali vzduch jeho lesů a ochutnali jeho živé chutě.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0