První publikace: 25 března, 2024 |

Pozorování velryb na Jižní Tenerife
Pozorování delfínů a velryb na jihu Tenerife

Pozorování delfínů a velryb na jižním Tenerife je jednou z nejoblíbenějších aktivit mezi turisty. V bananapalmbay.com se specializujeme na poskytování různých aktivit pro senzační dovolenou. Nabízíme pohodlné a bezpečné lodě pro příjemnou projížďku po moři. Čtěte tedy dále a dozvíte se více o našich možnostech pozorování velryb.

Necháváme vám k dispozici náš WhatsApp, abyste si mohli provést rezervaci nebo nám napsat a vyjasnit si případné nejasnosti. Můžeme vám také poradit s výběrem aktivity, která vám bude nejlépe vyhovovat podle velikosti vaší skupiny a zážitků, které si chcete užít. Intenzivní zážitky na moři nabízíme již více než 15 let. Máme itineráře navržené tak, aby se aktivita vyplatila každému.

Výlety za pozorováním velryb a delfínů v jižní části Tenerife

Věděli jste, že Tenerife South je privilegovaným místem na světě, kde můžete pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí? Důvod je velmi jednoduchý. Vody mezi Tenerife a sousedním ostrovem La Gomera jsou přirozenou zásobárnou desítek mořských druhů.

Některé druhy zde žijí celoročně, jiné tudy jen proplouvají, protože Tenerife je součástí migrační trasy mnoha kytovců. Při troše štěstí a v závislosti na ročním období můžete spatřit několik druhů dovádějících kolem lodi. Delfíni skákaví a velryby pilotní jsou dva druhy, které v těchto vodách žijí nepřetržitě, a proto je můžete vidět po celý rok. Jen sporadicky se objevují vorvaně, delfíni drsnozobí a delfíni skvrnití. A konečně delfín obecný a kosatka dravá se objevují pouze v určitých ročních obdobích.

delfín královský tenerife los gigantes (59)

Výlety lodí vás zavedou daleko od pevniny, kde nehrozí žádné problémy a starosti. Nechte se naplnit energií moře a vdechujte lahodný mořský vánek, který hladí loď. Nezapomeňte s sebou vzít děti a dopřejte jim nezapomenutelný den s delfíny a velrybami. Je hřejivé vidět jejich nadšené tváře, když pozorují proplouvající velryby a delfíny. Nezapomeňte si přibalit fotoaparát, abyste mohli pořizovat fotografie a nahrávat videa piruet a otoček, které kytovci dělají, aby upoutali pozornost. Jsou na lodě natolik zvyklí, že se k velrybám ochotně přibližují a hledají pozdravy a spoustu úsměvů.

Aktivity, které jsou k dispozici pro pozorování kytovců ve volné přírodě

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Nabízíme různé výlety a plány na pozorování velryb a delfínů na jihu Tenerife. Sdílené výlety lodí vám dávají příležitost křižovat záliv za příjemnou cenu a užívat si mořských radovánek. Nabízíme pohodlné a prostorné lodě s různými službami, které si užije každý. Je to ideální aktivita, při které se můžete s rodinou odpojit od každodenního shonu. Po prohlídce je loď zakotvena v zátoce, aby si cestující mohli zaplavat a zašnorchlovat. Rezervujte si výlet lodí na jihu Tenerife právě teď!

Nabízíme také pronájem soukromé lodi pro exkluzivní výlet pro vás a vaše hosty. V tomto případě nebudete muset sdílet jízdu s cizími lidmi. Jen vy, vámi vybraná skupina přátel a naše posádka složená z profesionálů na moři. Dáváme vám možnost upravit si trasu podle svého vkusu či preferencí.

Na konci textu najdete různé možnosti pronájmu motorových člunů, plachetnic, jachet a dalších. Nezapomeňte nás kontaktovat na WhatsApp, pokud máte jakékoli dotazy nebo si přejete provést přímou rezervaci.

Pomoc a rezervace

Většina našich aktivit v oblasti pozorování velryb a delfínů na jihu Tenerife zahrnuje dopravu do nejvýznamnějších letovisek v regionu. Stačí nám napsat, kde jste ubytováni, a my vás vyzvedneme. Máte-li jakékoli dotazy, napište nám hned na WhatsApp, rezervaci můžete provést také vyplněním kontaktního formuláře přiloženého ke každé aktivitě, čekáme na vás!

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: