První publikace: 17 března, 2024 |

Exkurze s průvodcem na Jižní Tenerife
Prohlídky a výlety s průvodcem na jihu Tenerife

Rezervujte si na našich webových stránkách různé prohlídky a výlety s průvodcem na Tenerife jih. Jako společnost poskytující služby v oblasti cestovního ruchu se snažíme, abyste během své dovolené na Tenerife zažili nezapomenutelné zážitky. Využijte naše různé možnosti, jak poznat ostrov a vychutnat si jeho kouzlo po vodě i po souši. Naše výlety jdou ruku v ruce s profesionálními průvodci, kteří mají na starosti zavést vás na nejzajímavější místa Tenerife a nabídnout vám příjemné zážitky s vysokou mírou spokojenosti. Pokud nás chcete kontaktovat, napište nám přímo na WhatsApp. Přizpůsobíme se také vašim požadavkům, pokud chcete poznat konkrétní místa ostrova nebo navrhnout varianty našich tras.

Výlety lodí na jihu Tenerife

tenerife-plachetnice-člun-bílé-tenerife (1)
Sdílené výlety lodí vám umožní proplout nejkrásnějšími místy zálivu. Navrhli jsme dokonalé trasy s velkou spokojeností našich klientů. Výlet lodí vás zavede k pozorování kytovců v jejich přirozeném prostředí, což je fascinující aktivita a jedna z nejoblíbenějších mezi turisty. Po pozorování loď zakotví v krásné zátoce, aby se cestující mohli sejít zchladit do moře. Ponořte se do vod Atlantského oceánu a nechte se pohltit jeho energií a teplem. Nasaďte si masku se šnorchlem, abyste prozkoumali pod hladinou a objevili půvaby mořského dna.

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)
Objednejte si jeden z našich společných výletů na katamaránu a opalujte se, pijte společné nápoje a bavte se s přáteli. Pokud dáváte přednost exkluzivnějším zážitkům na lodi, nabízíme luxusní jachty, plachetnice a motorové čluny, na kterých se můžete plavit po Tenerife ve společnosti svých blízkých a naší posádky. Soukromé výlety lodí jsou ideální pro oslavy zvláštních událostí na palubě, jako jsou narozeniny, rozlučky se svobodou, výročí svatby a další. Podívejte se do průvodce na konci textu, abyste se seznámili s dostupnými loděmi a jejich vlastnostmi.

Výlety a exkurze autobusem na Tenerife s průvodcem

VIP výlet La Gomera (4)
Nyní je čas povědět vám o našich autobusových výletech s průvodcem, s nimiž se můžete projít po kouzelných vesničkách a městech Tenerife. Vychutnejte si jedinečné dobrodružství s našimi odbornými průvodci, kteří mají na starosti, abyste Tenerife procítili všemi smysly. Nezapomeňte, že vám můžeme navrhnout výlety na míru, které vás zavedou na místa, která chcete na Tenerife poznat.

Výlety s průvodcem do národního parku Teide

VÝLETY NA TENERIFE TEIDE ASCENT
Provedeme vás nejkrásnějšími stezkami Teide, abyste se pokochali jeho krajinou a nadýchali se čerstvého vzduchu. Národní park Teide je zajímavým místem, které je nejvíce navštěvováno dobrodruhy, kteří přijíždějí na Tenerife. Chrání ho impozantní hora Teide, která se tyčí do výšky přes 3700 m n. m. a slouží jako král ostrova. Navrhli jsme pro vás několik výletů, při kterých si můžete park užít, vystoupat na jeho vrchol a projet se lanovkou.

Teide by Night Tenerife (2)
Připravili jsme pro vás také výlety na noční Teide. V této oblasti budete moci velmi zřetelně pozorovat noční oblohu, protože je to jedno z mála míst na světě, kde je to možné. Pomocí výkonných dalekohledů astronomické stanice v parku můžete zkoumat vesmír a obdivovat zázraky vesmíru.

Výlety po symbolických městech a obcích Tenerife

Safari na čtyřkolkách na Tenerife do Tenerifského pralesa a Masky (1)
Na konci textu naleznete seznam všech výletů, které jsou k dispozici pro poznávání Tenerife. Můžete navštívit vesnice jako Masca a Garachico s velkým historickým a kulturním bohatstvím. Vezmeme vás také na procházku ulicemi Santa Cruz de Tenerife a San Cristobal de la Laguna. V těchto dvou městech budete moci obdivovat dobře zachovalé staré budovy, které si nesou historii Tenerife připevněnou na svých zdech.

Výhody pronájmu prohlídek s průvodcem na jihu Tenerife

tenerife day trip teide masca icod garachico
S našimi výlety s průvodcem poznáte ostrov lépe, než kdybyste je podnikli na vlastní pěst, protože máme připravené plány a máme profesionální průvodce, úplné znalce Tenerife. Pronájmem prohlídek s průvodcem na Tenerife ušetříte čas i peníze. Nemusíte se o nic starat, protože se postaráme o to, abychom pro vás navrhli ten nejlepší zážitek za jednotnou cenu.

Díky profesionálnímu a vášnivému průvodci budete moci pocítit Tenerife všemi smysly a zachytit podstatu každého místa. Naše dny nosí Tenerife ve svém srdci a velmi dobře znají jeho historii, zvyky a tradice. Díky nim pocítíte opravdovou lásku ke každému místu a nakazíte se radostí místních obyvatel.

Pomoc a doprava

Nezapomeňte, že se přizpůsobíme vašim preferencím, takže vám snadno navrhneme prohlídky a výlety na jihu Tenerife podle vašich zájmů. Součástí naší nabídky je doprava s vyzvednutím a odvozem v nejdůležitějších turistických centrech Tenerife Jih, jako je Playa de Las Americas, Los Cristianos a další. Napište nám právě teď na náš WhatsApp a sdělte nám místa, která chcete poznat, a místo, kde vás vyzvedneme. Je pro nás potěšením s vámi spolupracovat a děkujeme vám za důvěru a přejeme příjemnou dovolenou na ostrově věčného slunce!

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: