První publikace: 17 března, 2024 |

Exkurze s průvodcem na Puerto Colon
Půjčovna čtyřkolek La Caleta Tenerife

S půjčovnou čtyřkolek z La Caleta Tenerife si můžete užívat přírody a prožívat intenzivní emoce na čtyřech kolech. Projíždějte kouzelnými stezkami Tenerife a jeho majestátními silnicemi, odkud se budete moci kochat jeho atraktivní krajinou. Tenerife je celosvětově známé svými přírodními krásami a rozmanitostí aktivit, které si můžete užít v přírodě. Přijeďte se podívat, co všechno můžete podniknout při jízdě čtyřkolkou z La Calety. Pokud si chcete provést rezervaci, napište nám přímo na náš WhatsApp, rádi vám pomůžeme užít si toto zábavné dobrodružství.

Jak si pronajmout čtyřkolku z La Calety

Quad Safari Tenerife10.min

Pokud jste na dovolené na našem nádherném ostrově a máte rádi přírodu, je tato aktivita určena právě vám. Na konci textu vám zanecháme seznam aktivit, při kterých se můžete projet na čtyřkolce po kouzelných stezkách Tenerife. Zveme vás, abyste se s každou aktivitou seznámili a zjistili, co nabízí, jak dlouho trvá, jaké jsou její ceny a další informace. Rezervaci můžete provést vyplněním kontaktního formuláře připojeného ke každé aktivitě nebo nám můžete napsat přímo na WhatsApp. Jsme pozorní k vašim požadavkům.

La Caleta je krásná rybářská vesnice na jihu Tenerife, kde můžete prožít skvělé zážitky. Pokud se v La Caletě ubytujete, zveme vás, abyste si užili její křišťálově čisté vody ideální pro šnorchlování a potápění. Nezapomeňte ochutnat její bohatou gastronomii v různých barech a restauracích v okolí. Na našich webových stránkách si můžete pronajmout různé aktivity, které si z La Calety můžete užít, takže neváhejte, dobrodružství na vás čeká.

Vlastnosti jízdy na čtyřkolkách z La Calety

Quad Safari Tenerife06.min
Pokud sedíte na čtyřkolce poprvé, nebojte se, jedná se o snadno ovladatelná automatická vozidla. Po celou dobu vás bude doprovázet náš tým profesionálů, kteří vás provedou výletem. Aktivita je naprosto bezpečná, protože čtyřkolky procházejí přísným procesem údržby, aby byla zajištěna bezpečnost všech. Instruktoři vám před odjezdem poskytnou veškeré pokyny a budou vás doprovázet během jízdy, aby dohlédli na to, že je vše pod kontrolou. K řízení těchto neuvěřitelných strojů stačí předložit řidičský průkaz a můžete vyrazit do akce.

Jezděte po přírodních terénních cestách a užijte si 100% přírodní extrémní dobrodružství. Lesní stezky na Tenerife nabízejí majestátní přírodní prostředí, kde se můžete spojit s přírodou a naplnit se její energií. Spolupracujeme se společnostmi s dlouhou historií v tomto odvětví, takže zaručujeme bezpečné a zábavné dobrodružství pro každého. Prochází krásnými lokalitami Tenerife, jako jsou Playa de las Americas, Arona, La Escalona a Villaflor. Připomínáme, že je třeba se seznámit s charakteristikou jednotlivých výletů v seznamu, který najdete na konci textu.

Squad Quad Safari Tenerife South (9)
Máme pro vás čtyřkolkové safari pobřežní krajinou Tenerife, abyste mohli dýchat vůni moře a obdivovat krásu jeho krajiny. Nechte se ohromit působivou sopečnou krajinou národního parku Teide. Hora Teide se tyčí do výšky přes 3700 metrů nad mořem a je králem tenerifské krajiny. Nenechte si ujít příležitost prožít toto velké dobrodružství plné adrenalinu a nezapomenutelných okamžiků se svými přáteli a rodinou.

Pomoc a doprava

Výlety na čtyřkolkách z La Calety jsou dostupné pro každého. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo profesionál. Tenerife nabízí různé trasy s různými úrovněmi obtížnosti. Vyberte si mezi trasami po silnici, abyste si zvykli na řízení čtyřkolek, nebo si pronajměte safari horským terénem s náročnými překážkami pro odvážnější. Nezapomeňte, že nabízíme dopravu s vyzvednutím a doručením v La Caletě a dalších letoviscích na jihu Tenerife. Napište nám nyní do aplikace WhatsApp a proveďte rezervaci, nezapomeňte to udělat s předstihem, protože vyřizujeme mnoho žádostí a některé aktivity jsou velmi rychle vyprodané. Je nám potěšením být vaším hostitelem pro vaše dobrodružné aktivity z La Calety.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: