Soukromé výlety a pronájem katamaránů v Puerto Colon

Soukromé výlety a pronájem katamaránů v Puerto Colon

Guide

Pokud jste na dovolené v Puerto Colon a hledáte doporučení na soukromé katamarány pro plavbu po Atlantiku, zde je vše, co potřebujete vědět.

Většina našich výletů na jihu Tenerife odjíždí z Puerto Colon. Tento přístav se navíc nachází v Costa Adeje, jednom z nejdůležitějších turistických center ostrova. Z těchto důvodů si nemůžete nechat ujít příležitost pronajmout si loď, abyste se mohli spokojeně procházet po moři a užívat si slunce. Nezapomeňte si rezervovat loď několik dní předem, protože z této strany ostrova dostáváme mnoho žádostí.

Soukromé výlety a pronájem katamaránů v Puerto Colón

Na bananapalmbay.com se specializujeme na pronájem různých lodí pro soukromé i společné výlety. Při této příležitosti bychom vám rádi nabídli naše soukromé výlety na katamaránu, které můžete podniknout z Puerto Colón. Na konci textu najdete podrobný seznam aktivit, uvnitř každé z nich najdete kontaktní formulář pro rezervaci.

Na našich stránkách najdete také další typy lodí pro plavbu Atlantikem. Pronajměte si naše plachetnice na jihu Tenerife pro den strávený na moři a za jasného slunečního svitu, luxusní jachtu pro zvláštní příležitost nebo motorový člun pro plavbu plnou rychlostí s větrem ve tváři.

Můžete nám také napsat na náš WhatsApp, abychom vám dali doporučení a pomohli vám vybrat výlet podle toho, co hledáte.

Soukromý výlet katamaránem Kalima pro 11 osob

Tenerife - Boat Charter - (7).minPřijeďte si užít moře a slunce na Tenerife na palubě tohoto báječného katamaránu. Kalima má kapacitu 11 osob pro pohodlný a příjemný výlet.

Během 3hodinového výletu budete moci pozorovat kytovce a plavat u pobřeží. Pronajměte si loď na 8 hodin a navštivte útesy a ochlaďte se v zátoce Masca. Výlet zahrnuje občerstvení, nealkoholické nápoje a rohlíky. Volitelně paella.

Soukromý pronájem katamaránu na pozorování velryb na jihu Tenerife

catamaran tour in tenerife private and shared (9).min

Náš báječný katamarán Kennex nabízí fantastické vlastnosti, díky kterým si můžete užívat moře a zapomenout na tlaky.

Lehněte si na síť na palubě a připadejte si jako při letu na moři. Jídlo a vybavení pro šnorchlování je v ceně. Volitelná doprava z Puerto Colon a dalších letovisek na jihu Tenerife.

Pronájem katamaránu pro skupiny 45 osob s Edén

Tenerife catamaran charter for 45 personsVelký katamarán Eden má vynikající velikost pro sdílení s rodinou a přáteli. Pojďte se s námi plavit po oceánu a oslavovat výjimečné události.

Nabízíme vám 3hodinový výlet s pozorováním delfínů a velryb a následnou plavbou po moři. V ceně je sendvič a nápoj. Na palubu si můžete vzít také vlastní nápoje a občerstvení.

Co dělat během soukromého pronájmu katamaránu

Výlety na moře jsou vždy perfektním způsobem, jak si užít dovolenou a obnovit energii.

Pozorování velryb v Puerto Colón

Dolphins jumping in Tenerife SouthTenerife je ideálním místem pro pozorování kytovců v jejich přirozeném prostředí. Po vyplutí se loď vydá směrem k vodám, které navštěvují delfíni a velryby na Tenerife. Po připlutí se cestující přiblíží s fotoaparáty a s radostí čekají, až se delfíni objeví. Najednou se objeví jako rozmazané skvrny ve vodě a pak se přiblíží a my si je prohlédneme zblízka.

Pociťte vzrušení při pohledu na jejich volné plavání. Rozjímejte nad jejich klidem a vnímejte mír, který vyzařují. Je to fantastický zážitek, který můžete sdílet s rodinou a zejména s dětmi.

Návštěva útesů Los Gigantes

Tenerife Boat Trip to Los GigantesTyto vysoké hory z čedičových hornin se nacházejí ve venkovském parku Teno. Ve své maximální výšce asi 600 metrů klesají téměř kolmo dolů a vyvolávají tak obrovský pocit závratě.

Jedním z nejlepších způsobů, jak si útesy prohlédnout v celé jejich kráse, je plavba lodí. Můžete si je prohlédnout také z rokle, ale budete mít jen omezený výhled na útesy.

Výlet lodí v délce 5 hodin a více obvykle zahrnuje jídlo a pití. Díky nim máme více času vychutnat si každou zastávku a obdivovat krásu pamětihodností zálivu. Budeme mít také možnost vykoupat se ve vodách krásné zátoky Masca.

Oslavte zvláštní události na palubě

Private Boat Party TenerifeOslavte s námi zvláštní data a důležité okamžiky se svými přáteli a rodinou. Díky soukromému pronájmu katamaránu v Puerto Coló si můžete užít exkluzivní výlet lodí, který budete sdílet se svými blízkými a nikým jiným. S našimi katamarány a čluny s posádkou nebo kapitánem vás vezmeme na moře, kde je život příjemnější. Na našich webových stránkách nabízíme různé lodě pro oslavy zvláštních událostí na Tenerife. Pronajměte si naše lodě pro soukromé oslavy, s nimiž můžete oslavit nezapomenutelné chvíle se svými přáteli a blízkými.

Doufáme, že jste si vybrali svůj příští soukromý výlet katamaránem z Puerto Colon. Připravte se na to, že si budete užívat moře, slunce a vítr ve tváři. Budete ohromeni krásou a klidem delfínů a velryb. Zabalte si plavky a pojďte prožít báječné zážitky na moři. Nezapomeňte nám napsat několik dní předem, abyste si zajistili místo v požadovaném termínu. V následujícím seznamu najdete podrobný výčet aktivit uvedených v textu.

 

Pronájem katamaránů na Puerto Colon

Půjčovna katamaránů na Puerto Colon

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Puerto Colon