První publikace: 17 března, 2024 |

Pronájem lodí na Puerto Colon
Pronájem lodí bez kapitána na Puerto Colon
Půjčovny lodí v Puerto Colon

Tentokrát vám chceme povědět o půjčovnách lodí v Puerto Colón. Tento přístav se nachází velmi blízko Playa de las Americas, Los Cristianos a Costa Adeje, takže přitahuje velké množství turistů, kteří si chtějí užít moře.

Užijte si následující text, ve kterém vám povíme o různých možnostech pronájmu lodí v Puerto Colón. Přizpůsobíme se vašemu vkusu, potřebám i rozpočtu. Napište nám hned teď na náš WhatsApp, abychom si s vámi popovídali a pomohli vám s rezervací.

Co dělat během výletů lodí v Puerto Colón

pronájem lodi tenerife 16

Během výletů lodí v Puerto Colon budete moci pozorovat delfíny a velryby v jejich přirozeném prostředí a pořídit si krásné fotografie. Vychutnejte si jejich blízkost a okouzlující piruety. Poté se můžete osvěžit koupáním na pláži podél pobřeží a šnorchlováním prozkoumat mořské dno. Využijte chvíle, kterou můžete sdílet s rodinou a přáteli, pocítit vítr na tváři a opálit si kůži pod hřejivým tenerifským sluncem. Pokud dáváte přednost odpočinku ve stínu a obdivování krásného výhledu na Atlantický oceán, Tenerife a sousední ostrov La Gomera.

Díky pronájmu lodi v Puerto Colon v délce přes 4 hodiny můžete navštívit útesy Los Gigantes a jejich překrásnou zátoku Masca. V ceně je zahrnut oběd, nápoje a občerstvení. Tyto charakteristiky jsou společné téměř pro všechny aktivity, nicméně pro zjištění charakteristik exkurze byste se měli seznámit s jejími podrobnostmi. Napište nám nyní na náš WhatsApp, abychom vám objasnili vaše pochybnosti a provedli rezervaci.

Půjčovna lodí s kapitánem v Puerto Colón

Tenerife pronájem motorového člunu Fairline 42 stop

Soukromé lodě s kapitánem nabízejí možnost užívat si moře exkluzivním způsobem. Jen vy a vaši hosté bez přítomnosti cizích lidí na lodi. To je velká výhoda, která nám umožňuje oslavit zvláštní události pohodlným a exkluzivním způsobem. Přijeďte si užít romantický výlet s partnerem nebo dobrodružství na moři s přáteli a rodinou. Mnoho našich klientů si pronajímá soukromé lodě v Puerto Colon na oslavu narozenin a rozlučky se svobodou. Jakýkoli důvod je platný pro pronájem lodi a strávení vysněného dne na moři.

Zapomeňte na řízení lodi a její provoz, o to se postará naše odborná posádka. Jen si užívejte moře a společnost svých blízkých.

Dáme vám k dispozici luxusní jachty pro exkluzivní projížďku po moři. Tyto lodě mají avantgardní design a dostatek prostoru, aby uspokojily i ten nejvybranější vkus. Nabízíme také pohodlné plachetnice, rybářské lodě a prostorné katamarány pro velké skupiny. Přizpůsobíme se vašim požadavkům. V tomto odvětví působíme již mnoho let a ujišťujeme vás, že máme loď, kterou potřebujete.

Pronájem jachty bez kapitána v Puerto Colon

CAPELLI TEMPEST-770 - Pronájem lodí na Mallorce s licencí wihtout skipper (4).min

Nabízíme také lodě bez kapitána, které můžete sami řídit po zátoce. Určete si trasu a plujte s klidným svědomím. Můžete se rozhodnout, kde zastavíte a jak dlouho to bude trvat, v tomto případě jste to vy, kdo řídí jízdu.

Chcete-li řídit některý z těchto člunů, musí vám být alespoň 18 let a musíte mít platný lodní průkaz. Je vyžadována záloha, která bude vrácena po vrácení člunu. Pohonné hmoty jsou účtovány podle spotřeby během jízdy a jídlo není v ceně, takže si ho musíte vzít s sebou.

Lodě bez licence v Puerto Colon

Pronájem motorového člunu tenerife bez kapitána (15)

Na druhé straně nabízíme malé čluny, které můžete řídit, i když nemáte lodní průkaz. Nabízíme motorové čluny s výkonem 15 koní a kapacitou pro 7 cestujících. Tento typ aktivity je ideální k tomu, abyste si vyjeli s malou skupinou přátel a ukázali jim své schopnosti kapitána lodi.

Kontaktujte nás pro pronájem člunu v Puerto Colon. Svěřte vše do našich rukou, již více než deset let pomáháme našim klientům užívat si Tenerife a jeho kouzla. Seznam lodí k pronájmu s kapitánem nebo bez něj naleznete níže. Některé z nich jsou k dispozici v obou modalitách. Nezapomeňte nás kontaktovat několik dní předem, abyste si byli jisti, že najdete loď pro vámi požadovaný termín.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: