Pirmizrāde: 13 februāris, 2023 |

Ekskursijas ar autobusu Tenerifē

Ekskursijas ar autobusu Tenerifē ir viens no populārākajiem veidiem, kā iepazīt salu un tās tūrisma objektus. Mēs piedāvājam jums autobusu ekskursijas pa Tenerifi, lai iepazītu tās vēsturi un burvību. Mūsu ekskursijas ar luksusa autobusiem un mikroautobusiem sniedz jums daudz komforta. Mums ir arī harizmātiski gidi ar pilnīgām zināšanām par salu.

Tenerifi raksturo daudzveidīgas atpūtas iespējas, labi laikapstākļi un draudzīgi cilvēki. Tūristi no visas pasaules ierodas uz mūsu salu, lai iepazītu to un apbrīnotu tās ainavas. Ja vēlaties atpūsties, elpot svaigu gaisu un pastaigāties pa burvīgiem ciematiem, ekskursija ar autobusu Tenerifē ir tas, kas jums nepieciešams. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt jums pārvietoties pa Tenerifi ar autobusu un gūt maksimālu gandarījumu.

Ekskursijas ar autobusu, lai apmeklētu Tenerifes labākās vietas

Gadu gaitā Tenerifes tūrisma pakalpojumu klāsts ir paplašinājies, un tagad ir iespējams baudīt daudzas agrāk nezināmas vietas. Papildus pludmales skaistumam un jūras mierīgumam tūristi ierodas, lai pastaigātos pa bruģētām ieliņām, burvīgiem ciematiem un skaistām takām. Mūsu uzņēmums piedāvā dažādas ekskursijas un autobusu braucienus, lai iepazītu salas skaistākās vietas.

Mēs piedāvājam privātas un kopīgas ekskursijas ar dažādām īpašībām katrai gaumei. Jūs varat rezervēt ekskursiju Tenerifes dienvidos vai apmeklēt aizraujošākos ciematus ziemeļos. Aicinām jūs sazināties ar mums, izmantojot WhatsApp, lai noskaidrotu visas neskaidrības un veiktu rezervāciju.

Teides nacionālais parks

Private Trekking Teide with Permision (1)

Ar mūsu autobusu ekskursijām uz Teides kalnu mēs jūs vedīsim iepazīt šo neticamo Tenerifes dabas parku. Tā ir maģiska un apbrīnojama vieta Tenerifē, un tā ir ļoti labi saglabājusies, lai visi varētu baudīt tās skaistumu.

Teides kalns ir senais vulkāns ar augstāko virsotni Spānijā, kas atrodas vairāk nekā 3700 metru virs jūras līmeņa. Apkārt ir skaista dabiska vide ar endēmisku floru un faunu, kas ir īpaši skaista. Šīs vietas orogrāfija ir raksturīga vulkāniskās darbības iezīmēm, un tās virsmu rotā klintis.

Ir arī trošu ceļš, ar kuru bez lielas piepūles var uzbraukt virsotnē. Ir arī vairāki pārgājienu maršruti aktīvajam tūrismam. Sasniegt Teides virsotni ir lieliski. Jums pie kājām būs visa sala, un jūs varēsiet vērot jūras skaistumu līdz pat horizontam. Ja debesis ir skaidras, var redzēt Grankanārijas, El Hjerro, La Gomeras un La Palmas salas.

Jūs atradīsiet dažādas aktivitātes visai ģimenei. Parkā atrodas astronomiskā observatorija, kurā var pētīt sauli un citas kosmosa zvaigznes. Daudzi cilvēki nolemj palikt uz nakti, lai redzētu zvaigznes un baudītu atspirdzinošu saullēktu.

Mūsu vietnē ir piedāvāta ekskursija uz Teide, lai iepazītu tās vulkānisko ainavu un ar trošu vagoniņu uzkāptu virsotnē. Jūs iepazīsiet šīs vietas floru un faunu. Mēs piedāvājam arī 8 stundu privātu ekskursiju uz Teide, lai iepazītu parku privāta gida pavadībā. Jūs varat doties arī uz Teide nakts ekskursiju, kas sākas pēcpusdienā, lai redzētu dažādus Tenerifes debess toņus, kad saule riet. Naktī jūs varēsiet vērot zvaigznes ar astronomiskās stacijas teleskopiem un profesionālu zvaigžņu gaismotāju vadībā. Mēs iesakām arī mūsu ekskursiju Teide Masca, kuras laikā jūs varat apmeklēt Teide, Vilafloru un skaisto Masca ciematu, par kuru mēs jums pastāstīsim tālāk.

Masca ciems

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (6)

Maģiskais Maskas ciemats ir burvīga vieta Tenerifes ziemeļrietumos. Tas ir neliels ciemats, kas saglabājis savu lauku arhitektūru, jo ir grūti pieejams. Tas atrodas sulīgā ielejā Teno lauku parkā 750 metru augstumā. No šejienes var apbrīnot gravas un pat redzēt blakus esošo La Palmas salu.

Tas ir viens no populārākajiem autobusu ekskursiju galamērķiem Tenerifē tūristiem, kas meklē iedvesmu. Tur jūs atradīsiet dažādas gravas un klintis, kas krīt okeānā, kur dažādi piedzīvojumu meklētāji dodas baudīt dabu un svaigu gaisu.

Vilaflora un tās mēness ainava

Ar mūsu Teide autobusu tūres laikā mēs jūs aizvedīsim arī uz Vilaflora ciematu, kas ir salas augstākais ciemats. Tur jūs atradīsiet burvīgu vietu, kas sava īpašā reljefa dēļ šķiet kā no citas planētas. To dēvē par Mēness ainavu, jo tai raksturīgi balti māla toņi klinšu un vulkānisko skursteņu reljefā. Šeit mīt dažādas salas ekosistēmai raksturīgas augu un dzīvnieku sugas. Vilaflorā ir dažas baznīcas, svētnīcas un muižas, kas ir interesantas apmeklētājiem.

Iepazīstiet burvīgus ciematus ar mūsu autobusu ekskursijām Tenerifē

Šajā sadaļā mēs jums pastāstīsim par interesantākajiem salas ciematiem, kurus jūs varat apmeklēt, izmantojot mūsu autobusu braucienus Tenerifē.

Autobusu braucieni pa Tenerifi

Mēs aizvedīsim jūs uz La Candelaria, salas reliģisko centru, kur atrodas Kandelārijas Jaunavas, Kanāriju salu patroneses, katedrāle. Vēl viena pilsēta, ko varat apmeklēt kopā ar mums, ir La Orotava– skaista pilsēta ar burvīgām ielejām un autentisku arhitektūru. Tas atrodas tāda paša nosaukuma ielejā.

Icod de Los Vinos ir skaista pilsētiņa, kurā atradīsiet arī noslēpumaino seno pūķa koku, kas slavens kā vecākais pasaulē.

Icod de los Vinos El Drago Milenario The Dragon.min

Visas šīs vietas ir iekļautas mūsu ekskursijas maršrutā pa Tenerifes salu . Mēs aizvedīsim jūs arī uz Garačiko, vienu no svarīgākajiem salas tūrisma centriem. Tajā varēsiet aplūkot koloniālās mākslas paraugu ar modernās arhitektūras piemēriem.

No interesantākajām dabas vietām Tenerifē mēs vēlētos pieminēt Erjos un Los Gigantes. Mēs pastaigāsimies gar Erjosas virsotnēm, skaistām kalnu nogāzēm ar dažādiem pārgājienu maršrutiem un brīnišķīgiem salas skatiem. Tenerifes rietumu piekrastē līdz pat 600 metru augstumā paceļas Los Acantilaos de los Gigantes – salas klinšu aizstāvji. Ļaujiet sevi pārsteigt tās gravām un klintīm, kas piešķir salai noslēpumainu būtību.

Ekskursija ar autobusu pa Tenerifes pilsētām un mežiem

Mēs piedāvājam arī citas ekskursijas, lai iepazītu skaistas pilsētas, vēstures pieminekļus, iespaidīgus kalnus un sulīgus mežus.

Santa Cruz de Tenerife ir skaista, prieka pilna pilsēta, kuru ir vērts apmeklēt Tenerifē. Tā ir salas galvaspilsēta, un šeit jūs atradīsiet kultūru, labu ēdienu un modernu arhitektūru.

Mēs aizvedīsim jūs arī uz La Lagunu, Tenerifes universitātes pilsētu, kur jūs atradīsiet daudz prieka un ballīšu noskaņas. Tās ielas ir pilnas ar plaša patēriņa veikaliem, modes un izklaides vietām. Taču La Lagunā ir arī vēsturiskas vietas, kas saplūst ar pilsētas moderno atmosfēru.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Starp skaistākajām dabas vietām Tenerifē mēs vēlamies pieminēt Anagas lauku parku, skaistu parku Tenerifes ziemeļaustrumos ar skaistām lauku ainavām. Tās iekšienē jūs atradīsiet lielu dabas daudzveidību, un tās ekoloģiskās vērtības dēļ tā tiek uzskatīta par biosfēras rezervātu. Anagas ciematiņi saplūst ar ainavu, bet to iedzīvotāji dzīvo mierīgu dzīvi harmonijā ar dabu.

SavukārtTaganana ir pilsēta, kas izceļas ar to, ka atrodas Anagas lauku parkā un ka tās krastus rotā pludmales. Aicinām jūs apmeklēt šo ciematiņu mūžzaļo kalnu ielokā. Šajā ciematā ir saglabātas lauksaimniecības tradīcijas un tradicionālā arhitektūra. No apmeklējuma jūs paņemsiet sev līdzi skaistas fotogrāfijas.

Tenerifes vīni un garšas

Ja jūs vēlaties nobaudīt garšas un labu vīnu, aicinām jūs uz Tenerifes vīna un garšu ekskursiju , kuras laikā jūs iepazīsiet Güimar ciematu, kas ir slavens ar savām plantācijām un bagāto gastronomiju. Šajā ekskursijā ar autobusu mēs pievēršamies Tenerifes vīnu pagatavošanai, mēs vedīsim mūsu viesus apmeklēt dažas plantācijas un uzzināsim par vīna ražošanas procesu. Protams, mēs varēsim degustēt vīnus un izbaudīt to aizraujošās garšas. Ekskursijā iekļauta arī garda maltīte, kas raksturo Kanāriju gastronomiju.

La Gomeras apmeklējums ar prāmi no Tenerifes

la gomera day tour (1)

La Gomera ir interesanta sala ar seniem mežiem un labi izvietotiem skatu punktiem, lai baudītu tās ainavu skaistumu. Tur piedzīvojumu meklētāji atradīs bezgalīgas takas, lai apmaldītos dabā un atrastu mieru.

Mūsu uzņēmums piedāvā arī autobusu ekskursijas uz La Gomeras salu no Tenerifes. No Los Cristianos ostas uz San Sebastian de La Gomera ostu jūs dosieties uzprāmi. Kad būsiet uz salas, mēs jūs vedīsim iepazīt tās dabas ainavas, pieminekļus un majestātiskos ciemus. Mēs piedāvājam arī VIP ekskursiju ar mikroautobusu uz La Gomeru, lai iepazītu salu privāti ar ekspertu gidu un personisku uzmanību.

Kontaktinformācija un mūsu autobusu ekskursiju rezervācija Tenerifē

Ļaujiet mums jūs aizvest uz Tenerifes galvenajām apskates vietām. Rezervējiet mūsu autobusu ekskursijas Tenerifē, lai apmeklētu El Teide, Masku un salas skaistākos ciematus. Mēs piedāvājam jums kopīgas un privātas ekskursijas ar autobusu, lai iepazītu Tenerifes nostūrus. Atstājiet visu mūsu rokās, mēs gaidām jūs mūsu WhatsApp, lai veiktu rezervācijas un uzdotu savus jautājumus. Mēs ceram, ka jūs izbaudīsiet savu uzturēšanos uz salas un iepazīsiet visu, ko tā var piedāvāt.

Autobusu ekskursijas vietnē Tenerife
Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!