Pirmizrāde: 13 februāris, 2023 |

Ekskursijas ar autobusu Puerto de la Cruz

laipni lūgti Tenerifē! Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim par mūsu autobusu ekskursijām Puerto de la Cruz, lai iepazītu salu. Mēs aizvedīsim jūs uz Tenerifes svarīgākajiem tūrisma objektiem. Pateicoties mūsu lielajai pieredzei šajā nozarē, mums ir izcili maršruti, kas izstrādāti, ņemot vērā mūsu apmeklētāju intereses.

Mēs jums pastāstīsim par visvairāk apmeklētajām vietām salā un to, kāpēc jums tās vajadzētu apmeklēt brīvdienu laikā Tenerifē. Lai atrisinātu jūsu šaubas, mēs atstājam jums mūsu WhatsApp, no turienes mēs sniegsim jums dažus ieteikumus un veiksim jūsu rezervācijas. Mēs ceram, ka jūs izbaudīsiet savu uzturēšanos Tenerifē un aizvedīsiet mājās vislabākās atmiņas.

Ekskursijas ar autobusu Puerto de la Cruz uz Tenerifes skaistākajām vietām

Mūsu brīnišķīgajā salā jūs atradīsiet fantastiskas pludmales, mūžzaļos mežus, vulkānus, autentiskus ciematus un daudz kanāriju kultūras. Bananapalmbay.com specializējas braucienos ar laivu, lai baudītu jūru un vērotu vaļus. Salas iekšienē mums ir dažādas aktivitātes, un šī teksta iemesls ir ekskursijas ar autobusu Puerto de la Cruz.

Puertoriko de la Krūza ir pirmā vieta, kur Kanāriju salās uzņem tūristus. Neskatoties uz to, ka šeit vēl aizvien attīstās tūrisms, tā joprojām saglabā savu zvejniecības būtību. Izbaudiet pilsētas vēsturisko kvartālu un jūras vēsmu tās promenādē. Šī pilsēta ir izpelnījusies nacionālās nozīmes tūrisma vietas statusu, jo tā atbilst visiem nosacījumiem atpūtai un brīvdienām.

Mēs zinām, ka jūs vēlaties turpināt iepazīt Tenerifi, tāpēc esam izveidojuši šo rakstu. Nobeigumā mēs atstājam jums pilnu Puerto de la Cruz autobusu ekskursiju sarakstu, lai jūs varētu iepazīt katru Tenerifes stūrīti. Tagad turpiniet lasīt par katru no Tenerifes apskates objektiem, kas jums jāapmeklē savu brīvdienu laikā.

Ekskursijas gida pavadībā uz Teides kalnu

bus excursions costa adeje

Teides kalns ir augstākā virsotne Spānijā, kas vainago Tenerifes salu. Lai to iepazītu, mēs piedāvājam dažādas iespējas:

  • Ekskursija ar autobusu uz Teide un Masku, lai apmeklētu Teide nacionālo parku un slaveno Maskas ciematu
  • Ekskursija ar autobusu uz Teide naktī, lai vērotu zvaigznes
  • 8 stundu privāta ekskursija, lai padziļināti iepazītu Teide
  • Ekskursijas ar autobusu uz Teide un tuvējiem ciematiem, lai padziļināti iepazītu Tenerifi

Teides nacionālais parks ir vissvarīgākais Tenerifes piedzīvojumu meklētāju apskates objekts. Šeit jūs varat pastaigāties starp klintīm, vulkāniskām ainavām un baudīt ļoti īpašu floru un faunu. Zinātnieki no dažādām vietām ierodas pētīt tā virsmu, jo tā ir ļoti līdzīga Marsa planētas virsmai. Nepalaidiet garām iespēju izstaigāt īpašu teritoriju, kas šķiet kā no citas pasaules atvesta.

Parkā atrodas zinātnei ļoti nozīmīga astrofizikas stacija. Mēs runājam par Teides observatoriju, kurai ir izcila astronomiskā kvalitāte. Šeit jūs atradīsiet specializētu aprīkojumu saules novērošanai un izpētei. Papildus saules teleskopiem tajā ir arī dažādas iekārtas nakts debess vērošanai. Ja ieradīsieties naktī, varēsiet vērot kosmosu un apbrīnot līdz pat 83 no 88 zvaigznājiem.

Aicinām apmeklēt parku kopā ar draugiem un ģimeni. Izbaudiet tās vulkāniskās ainavas un skaistos skatus. No Teides kalna virsotnes var redzēt visu salu un dažas blakus esošās salas. Tur ir arī trošu ceļš, ar kuru var pacelties 3500 metru augstumā. Ieelpojiet svaigu gaisu parkā un iemūžiniet skaistus attēlus fotogrāfijās.

Autobusu ekskursijas Vilaflora, Garačiko un Maskā

Ekskursijas ar autobusu Puerto de la Cruz

Tagad mēs vēlamies jums pastāstīt par trim populārākajām pilsētām Teides tuvumā. Pirmkārt, mums ir Maskas ciems. Šis ir skaists ciemats Tenerifes ziemeļrietumos, kas slavens ar savu mierīgo atmosfēru. Tā ir mājvieta lielai bioloģiskajai daudzveidībai, tāpēc tā ir pasludināta par aizsargājamu teritoriju, lai saglabātu tās ekosistēmu. Maskā jūs atradīsiet skaistas ielejas, kalnus un klintis ap lauku ciematu ar tradicionālo arhitektūru. Jums jāapmeklē Maskas aiza un jāatklāj tās takas, kas ved uz jūru. Pašā gravas pakājē atrodas Maskas līcis, skaista pludmale, kuru var sasniegt tikai ar laivu vai nolaižoties pa gravu. Ja vēlaties apmeklēt šo skaisto pludmali, mēs Puerto de La Cruz piedāvājam izbraucienus ar laivu, lai dotos uz Maskas līci, peldētos tā ūdeņos, snorkelētu un bez raizēm izbaudītu dzīvi jūrā.

Vēl viens skaists ciemats Tenerifes ziemeļrietumos ir Garachico , kas gaida jūs ar savām kanāriju tradīcijām un vēsturi. Pateicoties vulkāna nodarītajiem postījumiem, tā joprojām ir saglabājusi savu tradicionālo būtību. Šeit jūs atradīsiet labi saglabājušos vēsturisko mantojumu. Garachico skatu punkts ir obligāta pieturas vieta ceļā, no kurienes no augstienes var redzēt Garachico ciematu un tā skaisto Roque jūrā.

Neizbrauciet, neapmeklējot Vilafloru, ciematu Tenerifes augstākajā punktā. No šejienes paveras skats uz visu salu ar Teides virsotni fonā. Šajā ciematā varat pastaigāties pa vēsturiskām ielām ar daudzām kultūras un mākslas objektiem. Šeit jūs atradīsiet arī slaveno “Paisaje Lunar de Vilaflor”, tā ir skaista vieta ar baltiem māla konusiem, kas atgādina Mēness virsmu.

Apmeklējiet Tenerifes modernās pilsētas ar autobusu

Mūsu Puerto de la Cruz autobusu tūres sarakstā jūs atradīsiet vienu, kas aizvedīs jūs uz salas galvaspilsētu La Lagunas pilsētu, kā arī uz burvīgo Taganana ciematu. Ar šo ekskursiju ar autobusu mēs vēlamies iepazīstināt jūs ar abām salas pusēm, tās pilsētas attīstību un lauku tradīcijām.

Tenerifes galvaspilsēta ir Santa Cruz de Tenerife ar labi saglabājušos vecpilsētu. Jūs varat pastaigāties pa tās ielām un apmeklēt koloniālās mājas un baznīcas. Izbaudiet tās pilsētvides attīstību, kas kontrastē ar Tenerifes vēsturiskajām ēkām. Šī pilsēta uzņem daudzus kruīza kuģus, kas tai piešķir lielu tūrisma nozīmi un lielu tirdzniecības plūsmu.

No otras puses, mums ir La Laguna – pilsēta, kas ir pasludināta par pasaules kultūras mantojuma objektu, pateicoties tās mākslas, kultūras un vēstures bagātībām. Šeit tika dibināta pirmā universitāte Kanāriju salās – La Lagūnas Universitāte, tāpēc to dēvē par Tenerifes universitātes pilsētu.

La Laguna - Tenerife North (6).min

Pēc iepazīšanās ar šīm pilsētām mēs dosimies pastaigā pa Anagas lauku parku . Tā atrodas Tenerifes ziemeļaustrumos un ir salas vecākais reģions. Tā ir fantastiska dabiska vide, pilna mežu un kalnu. Ir vairāki ciemati, kas dzīvo harmonijā ar parka mežu vidi. Viens no šiem ciematiem ir Taganana, uz kuru mēs jūs aizvedīsim šajā pasakainajā ekskursijā ar autobusu Tenerifē. Iepazīstieties ar tās tradīcijām un maģiskajām ainavām.

Autobusu ekskursija pa Tenerifes burvīgajiem ciematiem

Mums ir vēl daudz kas, ko jums atklāt uz salas. Šoreiz mēs vēlamies pastāstīt par dažādiem ciematiem ar lielu tūristu interesi, kurus jums vajadzētu apmeklēt brīvdienu laikā Puerto de la Cruz.

Vispirms mums ir La Candelaria. Šeit atrodas mūsu svētās patroneses baznīca “Virgen de la Candelaria”, tāpēc tas ir ciems ar vislielāko reliģisko aktivitāti uz salas. Mums ir arī La Orotava, vēl viena vieta, kas ir obligāta mūsu autobusu ekskursijās Tenerifē. Tas ir skaists ciemats Teides kalna pakājē, burvīgā ielejā. Izbaudiet labi saglabājušās Kanāriju tradīcijas un vēstures pieminekļus.

La Orotava - Tenerife (11).min

Tenerifes ziemeļos ir vēl viena pilsēta, ko noteikti vajadzētu apmeklēt, – Erjos, kuru ieskauj kalni un vulkāniskas ainavas. Tā atrodas Teno lauku parkā, un tajā valda vulkāniskajai videi lieliski pielāgots dzīvesveids.

Vēl viena vieta, ko vajadzētu apmeklēt, ir Icod de Los Vinos . Šeit jūs varat izbaudīt tradicionālās ieliņas un ciematiņus. Taču vispopulārākais ir tūkstošgadīgais pūķa koks. Tas ir vecākais pūķa koka eksemplārs pasaulē, un to var apskatīt Icod de los Vinos.

Visbeidzot, mēs jūs aizvedīsim uzLos Gigantes, kur ir īpaša atrakcija. Šeit jūs atradīsiet milzīgās Los Gigantes klintis, kas Tenerifes rietumu piekrastei piešķir noslēpumainu būtību. Vietējie iedzīvotāji guančos tos nosauca par “La muralla del Diablo” (Velna siena). Jūra ap šīm klintīm ir pilna ar izpriecu laivām, kas ved tūristus no visas pasaules, lai baudītu jūras mieru, pludmales un dažādas ūdens aktivitātes. Ja vēlaties, varat apmeklēt klintis, izmantojot mūsu laivu braucienus uz Los Gigantes Tenerife.

Pastaigājieties pa Tenerifes laukiem un nobaudiet tās vīnus

Puerto de la Krūzā mums ir ekskursijas ar autobusu, lai apmeklētu dažas no salas plantācijām. Mēs jūs vedīsim, lai satuvinātos ar dabu un iepazītu reģiona lauksaimniecisko darbību. Mēs arī aizvedīsim jūs uz slavenām vīna darītavām Tenerifē, lai uzzinātu par vīna ražošanas procesu. Visbeidzot, jūs varēsiet nogaršot vīnus, izbaudīt to garšu un apbalvot savas aukslējas ar labāko Kanāriju gastronomiju.

Brauciens ar mikroautobusu uz La Gomeru ar prāmi

VIP Excursion La Gomera (14)

Mēs aizvedīsim jūs uz blakus esošo La Gomeras salu. Jums nav jāpaliek Tenerifē, izmantojiet La Gomeras tuvumu, lai apmeklētu to un iepazītu tās ciemus un tūrisma objektus. Jūs varat izvēlēties privātu vai kopīgu ekskursiju, lai gūtu personalizētu pieredzi.

Saziņa un rezervācija

Ja vēlaties rezervēt kādu no mūsu autobusu ekskursijām Puerto de la Cruz, vienkārši nosūtiet mums WhatsApp. Paldies, ka mums uzticaties. Mums ir prieks kopā ar jums iepazīt Tenerifes spilgtākos nostūrus. Neaizmirstiet sazināties ar mums iepriekš, jo mēs saņemam daudz pieprasījumu.

Autobusu ekskursijas vietnē Puerto del la Cruz
Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!