Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Safari na štvorkolkách na Tenerife Juh
Safari na štvorkolkách na juhu Tenerife

Safari na štvorkolkách na juhu Tenerife je fascinujúce a zábavné. Pozývame vás, aby ste si užili neobyčajné dobrodružstvo na drsných cestách a v nádhernej krajine. Nižšie nájdete sprievodcu so všetkým, čo potrebujete vedieť o štvorkolkách na Tenerife. Ak si chcete urobiť rezerváciu, stačí napísať na náš WhatsApp a my vám radi pomôžeme.

Tenerife je nádherný ostrov, ktorý má všetko, skvelé počasie, rôzne reliéfy a nádherné výhľady. Je to ideálne miesto na praktizovanie dobrodružných športov a kontakt s prírodou. Ak ste vášnivými milovníkmi outdoorových aktivít, musíte to prežiť, odnesiete si jedinečné spomienky, ktoré sa budú ťažko opakovať kdekoľvek inde. Nezabudnite si fotoaparát, krajina Tenerife je očarujúca a hodná fotografovania.

Štvormiestne safari na juhu Tenerife

Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1)

Safari na štvorkolkách na juhu Tenerife vás prevedie po kopcoch a údoliach Tenerife. Aktivita sa uskutočňuje prevažne v teréne. Jazdite na štvorkolkách lesným terénom a zažite adrenalín na svojich 4 kolesách.

Ponúkame vám rôzne trasy, po ktorých môžete prejsť ostrov na štvorkolkách. Spoznajte krajiny Arona, Vilaflor, Playa de las Americas a pôsobivý národný park Teide. Otestujte si svoje vodičské schopnosti v náročnom teréne, je to jedinečné dobrodružstvo uprostred sopečnej geografie Tenerife.

pre koho je táto aktivita vhodná?

Tenerife Quad Safari Gigantes (1)

Jazdite po rôznych tratiach s rôznymi úrovňami náročnosti. Či už ste začiatočník alebo pravidelný vyznávač tohto športu, určite si nájdete trasu, ktorá vám bude vyhovovať. Vyberte si najľahšie trate, aby ste si zvykli na akciu, a potom experimentujte s náročnejšími traťami. Predtým, ako sa vydáte na cestu, vám tím, ktorý má na starosti štvorkolky, poskytne všetky pokyny potrebné na bezpečnú jazdu. Zážitok z jazdy pozdĺž pobrežnej krajiny Tenerife a jej symbolických dedín robí túto aktivitu ešte fascinujúcejšou.

Ako si prenajať štvorkolky na juhu Tenerife

Squad Quad Safari Tenerife South (6)

Na jazdu na štvorkolkách musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť vodičský preukaz. V cene je zahrnutá doprava do oblastí Tenerife South, ako sú Puerto Colón, La Caleta, Callao Salvaje, Los Cristianos a Costa Adeje. Napíšte nám na WhatsApp a uveďte svoju polohu, aby sme vám potvrdili dostupnosť transferu.

Na našej webovej stránke nájdete rôzne safari na štvorkolkách v oblasti Tenerife Juh a ďalšie outdoorové aktivity. Rozhodnite sa teraz a príďte si užiť toto zábavné dobrodružstvo. Pokračujte v kontrole zoznamu aktivít na konci textu, aby ste sa dozvedeli ich podrobnosti a získali prístup ku kontaktnému formuláru pre rezerváciu. Je pre nás cťou slúžiť našim klientom. Sme špecialisti na poskytovanie turistických služieb na Tenerife. Prenájom lodí na výlety okolo zálivu, výlety po ostrove a mnoho ďalšieho. Dúfame, že prežijete veľkolepú dovolenku na južnom Tenerife. Určite vyskúšajte všetko, čo ostrov ponúka.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: