Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Tenerife Juh
Výlety loďou na Tenerife Juh
Výlety loďou v Tenerife Juh

Príďte si vychutnať naše výlety loďou na Tenerife Juh. V tomto texte sa dozviete všetko, čo môžete robiť počas výletov loďou v zátokách Tenerife. Užite si jedinečný a nezabudnuteľný deň na mori. Pozvite svojich priateľov a rodinu, aby ste prežili príjemné zážitky na palube. Sme špecialisti na poskytovanie turistických služieb a máme všetky lode, ktoré na Tenerife hľadáte, takže určite máme tú, ktorú potrebujete. Kontaktujte nás prostredníctvom aplikácie WhatsApp, aby ste si vyjasnili svoje pochybnosti a urobili rezerváciu.

čo môžete robiť počas výletov loďou?

Juh Tenerife je známy svojimi širokými zlatými piesočnatými plážami a príjemným podnebím počas celého roka. Nezabúdajte, že Tenerife je ostrovom večného slnka, takže si môžete užívať pobyt vonku v každom ročnom období. Dovolenku na juhu Tenerife môžete využiť aj na vodné a dobrodružné športy. Pokiaľ ide o výlety loďou na Tenerife Juh, môžeme povedať, že sú senzačné. Povieme vám napríklad o tom, čo všetko si môžete užiť na palube.

prenájom lodí tenerife 17

Na našej webovej stránke si môžete rezervovať výlety loďou v:

  • Luxusné jachty
  • Jachty
  • Motorové člny
  • Katamarány
  • A ešte oveľa viac

Pozorovanie veľrýb a delfínov na juhu Tenerife

Väčšina našich výletov loďou na Tenerife Juh vás zavedie na pozorovanie veľrýb v ich prirodzenom prostredí. Vody medzi Tenerife a susedným ostrovom La Gomera sú prirodzenou zásobárňou mnohých veľrýb. Okrem toho je súčasťou trasy mnohých migrujúcich druhov. Preto je tu vysoká pravdepodobnosť, že uvidíte plávať veľryby a delfíny, ktoré piruetami priťahujú pozornosť turistov. Je to jedno z najvznešenejších prírodných predstavení, pretože prichádzame do kontaktu s morským životom a môžeme ho pozorovať bez toho, aby sme ovplyvnili jeho životné prostredie. Vezmite si so sebou fotoaparát, aby ste mohli zachytiť nádherné fotografie.

Výlety loďou v Tenerife Juh

Po pozorovaní veľrýb sa loď postaví do zátoky na juhu Tenerife, aby sa všetci hostia mohli vylodiť a schladiť. Zbaľte si svoje najlepšie plavky a opaľovací krém, aby ste si mohli vychutnať lahodné kúpanie vo vodách Atlantiku. Ak chcete, môžete sa ponoriť trochu hlbšie šnorchlovaním a preskúmať morské dno a jeho zázraky. Nenechajte si ujsť túto príležitosť.

Výlety loďou z Tenerife Juh zahŕňajú obed, občerstvenie a nápoje. Môžeme sa tiež prispôsobiť vašim preferenciám. Povedzte nám, aké trasy chcete absolvovať, a my vám vytvoríme nový itinerár. Napíšte nám na WhatsApp, aby sme sa dohodli a zarezervovali si aktivitu, ktorú si želáte. Špecializujeme sa na pozornosť turistov prichádzajúcich na juh Tenerife, aby sme im poskytli nevšedné zážitky na mori aj na súši. Máme všetky lode v oblasti, takže určite máme tú, ktorú hľadáte.

Útesy Los Gigantes

los-gigantes-tenerife-spain

Útesy Los Gigantes sú obrovské steny, ktoré chránia Tenerife pred pobrežím. Sú jednou z najzaujímavejších atrakcií ostrova. Tvoria ich sopečné horniny, ktoré sa nahromadili v priebehu rokov v dôsledku akumulácie rôznych lávových prúdov. Dnes ponúkajú majestátnu krajinu pri pohľade z pevniny alebo z mora. Ponúkame vám možnosť navštíviť útesy Los Gigantes počas našich výletov loďou na juhu Tenerife.

Spoločné výlety loďou na Tenerife juh

Marhaba catamaran charter los gigantes tenerife (1)-min

Vďaka našim spoločným výletom loďou sa môžete pohodlne a príjemne plaviť okolo zálivu. Navrhujeme dobre naplánované výlety loďou pre potešenie a rekreáciu cestujúcich. Vychutnajte si výhľad na záliv, opáľte si pokožku alebo si len tak oddýchnite v tieni. K dispozícii sú osviežujúce nápoje, masky na šnorchlovanie a iné. Ak chcete zistiť, aké aktivity sú k dispozícii, pozrite si sprievodcu na konci textu. Nájdete tu všetky možnosti a lode, ktoré sú k dispozícii na výlety loďou v južnej časti Tenerife. Ak si chcete niektorú z nich rezervovať, stačí vyplniť kontaktný formulár pripojený k danej aktivite alebo nám napísať priamo na WhatsApp.

Súkromné výlety loďou v Tenerife Juh

Výlety loďou v Tenerife Juh

Ak hľadáte súkromný výlet loďou, máme ho pre vás tiež. Ponúkame vám rozprávkové lode na exkluzívny prenájom, len pre vás a vašu skupinu hostí.

Plavte sa po zálive Tenerife exkluzívne a bez prítomnosti cudzích ľudí. Naša posádka vám poskytne komfortný zážitok na mori. Kapitán lode je človek s úplnou znalosťou mora a ovládania lode, takže vám dokáže poskytnúť pokojnú jazdu s návštevou najzaujímavejších miest v zálive.

Ak chcete riadiť loď sami, mali by ste si prenajať loď bez kapitána. Budete mať možnosť riadiť loď a samostatne sa rozhodovať, kde sa zastavíte a na ako dlho. Na tento účel musíte predložiť platný lodný preukaz. Pozrite si zoznam lodí, ktoré sú k dispozícii na súkromný prenájom, na konci textu.

Prehliadka mimoriadnych udalostí na lodi

Chilltopia Boat Party Tenerife (1)

Súkromný prenájom lode je ideálny na oslavu špeciálnych udalostí na lodi. Mnohí naši klienti si často objednávajú súkromné výlety na oslavu narodenín, výročia svadby a podobne. Pozývame vás na oslavu na jednej z našich pohodlných lodí s priateľskou atmosférou, ktoré sa plavia po pokojných vodách Atlantiku.

Pomoc a rezervácia

Jednoducho si u nás rezervujte naše výlety loďou na juhu Tenerife. Ušetrite čas a peniaze, špecializujeme sa na prenájom lodí, takže vždy máme to, čo potrebujete. Spravujeme dobre premyslené trasy pre maximálny pôžitok všetkých cestujúcich. Naši klienti to potvrdzujú. Preto už nečakajte a pozrite si zoznam nižšie, kde nájdete lode, ktoré sú k dispozícii na prenájom práve teraz. Niektoré z týchto lodí sú k dispozícii na zdieľanej a súkromnej báze. Ak chcete objasniť svoje pochybnosti, napíšte nám priamo na WhatsApp. Rezerváciu môžete uskutočniť aj vyplnením kontaktného formulára pripojeného ku každej aktivite. Odpovieme vám čo najskôr. Užite si dovolenku na ostrove večného slnka.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: