Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Safari na štvorkolkách na La Caleta
Safari na štvorkolkách z La Calety

Tu je sprievodca pre safari na štvorkolkách z La Calety. Spojte vzrušenie z jazdy na štvorkolke s úchvatným výhľadom na Tenerife a zažite dokonalé dobrodružstvo. Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti voľného času a rekreácie na Tenerife. Zverte všetko do našich rúk, vieme, ako čo najlepšie využiť vašu dovolenku na ostrove. Ak si chcete prenajať jedno z našich Quad Safari, napíšte nám teraz na náš WhatsApp, budeme sa vám venovať čo najskôr.

Užite si skvelú dovolenku s našimi Quad Safari z La Calety

Quad Safari Tenerife11.min

La Caleta je veľmi dôležité turistické mesto na Tenerife. Určite navštívte jeho neskrotnú pláž a ochutnajte najkvalitnejšie ryby a morské plody, ktoré sa podávajú v jeho reštauráciách. Ak však túžite po adrenalíne a zábave na kolesách, môžete to urobiť aj z La Calety. Prenajmite si naše terénne safari štvorkolky a zažite dokonalý adrenalín. Obdivujte krásy Tenerife z jeho pobrežnej krajiny a chladných lesov. Je to vzrušujúca aktivita, pri ktorej si s rodinou, partnerom alebo priateľmi vytvoríte nezabudnuteľné spomienky.

čo budeme robiť počas dobrodružnej jazdy na štvorkolkách?

Quad Safari Tenerife15.min

Jazdite po hrboľatých cestách Tenerife a cíťte chladný vietor, ktorý sa vám otiera o tvár. Keď prejdete blízko pobrežia Atlantického oceánu, môžete vdychovať vôňu mora a cítiť jeho energiu. Súčasťou jázd sú zastávky na fotografovanie a spoločné občerstvenie. V závislosti od štvorkolesového safari, ktoré si vyberiete, budete mať možnosť najesť sa v známej kanárskej reštaurácii s autentickými chuťami. Pozrite si naše dostupné možnosti jazdy na štvorkolkách z La Calety na WhatsApp alebo si pozrite zoznam nižšie, kde nájdete podrobnosti o každej z nich.

Štvorkolky dokážu bez problémov prekonávať nerovný terén a práve táto vlastnosť ich robí takými atraktívnymi. Sú ideálne na objavovanie členitého terénu Tenerife, ktorý tvoria skaly, rokliny, piesočnaté oblasti a strmé svahy.

Tím inštruktorov vám poskytne všetky informácie potrebné na bezpečnú jazdu na štvorkolkách. Budú vás po celý čas sprevádzať, aby ste mali všetko pod kontrolou. Naše štvorkolky sú v perfektnom stave údržby. Užite si Tenerife prostredníctvom tejto kontrolovanej a bezpečnej aktivity v rukách profesionálov v tomto odvetví.

Ponúkame vám rôzne trasy po celom ostrove s rôznymi úrovňami náročnosti. Objavte krajiny Playa de las Americas, Arona, La Escalona a Vilaflor. Máme pre vás nádhernú trasu cez Národný park Teide, na ktorej prejdete jeho komíny a sopečné skaly. Vychutnajte si atraktívnu flóru a faunu Teide s endemickými druhmi, ktorým sa darí len v tomto regióne.

Doprava a rezervácia

Quad Safari Tenerife12.min

Safari na štvorkolkách zahŕňa dopravu do vášho ubytovacieho zariadenia v La Calete a späť. Pokrývame najdôležitejšie oblasti južnej časti Tenerife, kontaktujte nás teraz, aby ste si overili dostupnosť dopravy do vášho ubytovania.

Ak si chcete objednať safari na štvorkolkách z La Calety, musíte byť plnoletí a predložiť vodičský preukaz. Dúfame, že prežijete tento zážitok a užijete si dobrodružstvo pri prejazde najnáročnejších trás Tenerife. Je pre nás cťou byť vašou spoľahlivou spoločnosťou. Napíšte nám teraz na náš WhatsApp a urobte si rezerváciu alebo si vyjasnite svoje pochybnosti.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: