Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Safari na štvorkolkách na La Caleta
Skupinové aktivity na Tenerife

S požičovňou štvorkoliek z La Caleta Tenerife si môžete vychutnať prírodu a zažiť intenzívne emócie na 4 kolesách. Prejdite sa očarujúcimi cestami Tenerife a jeho majestátnymi cestami, odkiaľ budete môcť kontemplovať jeho atraktívnu krajinu. Tenerife je celosvetovo známe svojimi prírodnými krásami a rozmanitými aktivitami, ktoré si môžete užiť na čerstvom vzduchu. Poďte sa pozrieť, čo všetko môžete robiť na štvorkolke z La Calety. Ak si chcete urobiť rezerváciu, napíšte nám priamo na náš WhatsApp, radi vám pomôžeme užiť si toto zábavné dobrodružstvo.

Ako si prenajať štvorkolku z La Calety

Quad Safari Tenerife10.min

Ak ste na dovolenke na našom nádhernom ostrove a máte radi prírodu, táto aktivita je určená práve vám. Na konci textu nechávame zoznam aktivít, pri ktorých sa môžete previezť na štvorkolke po čarovných cestách Tenerife. Pozývame vás, aby ste si preštudovali jednotlivé aktivity a dozvedeli sa, čo ponúkajú, aká je ich dĺžka trvania, ceny a ďalšie informácie. Rezerváciu si môžete urobiť vyplnením kontaktného formulára priloženého ku každej aktivite alebo nám napíšte priamo na WhatsApp. Sme pozorní k vašim požiadavkám.

La Caleta je krásna rybárska dedinka na juhu Tenerife, kde môžete prežiť skvelé zážitky. Ak ste ubytovaní v La Calete, pozývame vás, aby ste si vychutnali jej krištáľovo čisté vody ideálne na šnorchlovanie a potápanie. Nezabudnite vyskúšať jej bohatú gastronómiu v rôznych baroch a reštauráciách v okolí. Na našej webovej stránke si môžete prenajať rôzne aktivity, ktoré si môžete užiť z La Calety, takže neváhajte, dobrodružstvo vás čaká.

Vlastnosti jazdy na štvorkolkách z La Calety

Quad Safari Tenerife06.min
Ak na štvorkolke sedíte prvýkrát, nebojte sa, sú to ľahko ovládateľné automatické vozidlá. Počas celej exkurzie vás bude sprevádzať náš tím profesionálov, ktorí vás budú usmerňovať. Táto aktivita je úplne bezpečná, pretože štvorkolky prechádzajú prísnym procesom údržby, aby sa zabezpečila bezpečnosť všetkých. Inštruktori vám pred odchodom poskytnú všetky pokyny a budú vás sprevádzať počas jazdy, aby dohliadli, či je všetko pod kontrolou. Na riadenie týchto neuveriteľných strojov stačí predložiť vodičský preukaz a ste pripravení na akciu.

Jazdite po prírodných terénnych cestách a užite si 100 % prírodné extrémne dobrodružstvo. Lesné cesty na Tenerife ponúkajú majestátne prírodné prostredie, kde sa môžete spojiť s prírodou a naplniť sa jej energiou. Spolupracujeme so spoločnosťami s dlhoročnou históriou v tomto odvetví, takže zaručujeme bezpečné a zábavné dobrodružstvo pre každého. Prechádza cez nádherné miesta na Tenerife, ako sú Playa de las Americas, Arona, La Escalona a Villaflor. Pripomíname, že je potrebné preštudovať si charakteristiku jednotlivých výletov v zozname, ktorý nájdete na konci textu.

Squad Quad Safari Tenerife South (9)
Máme pre vás štvorkolkové safari po pobrežnej krajine Tenerife, aby ste mohli dýchať vôňu mora a obdivovať krásu jeho krajiny. Nechajte na seba zapôsobiť pôsobivú sopečnú krajinu národného parku Teide. Hora Teide sa týči do výšky viac ako 3 700 metrov nad morom a je kráľom krajiny Tenerife. Nenechajte si ujsť príležitosť prežiť toto veľké dobrodružstvo plné adrenalínu a nezabudnuteľných chvíľ so svojimi priateľmi a rodinou.

Pomoc a doprava

Výlety na štvorkolkách z La Calety sú dostupné pre každého. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo profesionál. Tenerife ponúka rôzne trasy s rôznymi úrovňami náročnosti. Vyberte si medzi trasami na ceste, aby ste si zvykli na riadenie štvorkolky, alebo si prenajmite safari horským terénom s náročnými prekážkami pre odvážnejších. Nezabudnite, že ponúkame dopravu s vyzdvihnutím a doručením v La Calete a ďalších strediskách na juhu Tenerife. Napíšte nám teraz do aplikácie WhatsApp, aby ste si urobili rezerváciu, nezabudnite to urobiť v predstihu, pretože vybavujeme veľa žiadostí a niektoré aktivity sú veľmi rýchlo vypredané. Je nám potešením byť vaším hostiteľom pre vaše dobrodružné aktivity z La Calety.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: