Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na La Caleta
Výlety loďou na La Caleta
Výlety loďou z La Caleta Tenerife

Výlety loďou z La Calety si môžete ľahko rezervovať na našej webovej stránke. Špecializujeme sa na poskytovanie kvalitných služieb pre potešenie turistov. Ponúkame fantastické výlety loďou, počas ktorých sa môžete prejsť po zálive, vychutnať si výhľady a osviežiť sa v mori. Výlety loďou, ktoré ponúkame v tomto texte, zahŕňajú dopravu s vyzdvihnutím a odovzdaním v La Calete. Prečítajte si, aké možnosti sú k dispozícii a ako si ich rezervovať. Napíšte nám na WhatsApp, radi vám odpovieme na vaše otázky a urobíme rezerváciu.

Spoločné výlety loďou z La Calety

Spoločné výlety vám umožnia vychutnať si more príjemným spôsobom a v rukách odbornej posádky. Počas výletov loďou z La Calety sa môžete opaľovať, oddychovať v tieni a obdivovať nádherný výhľad na záliv.

výlet katamaránom na tenerife súkromný a zdieľaný (1).min

Tenerife je jedným z najlepších miest na svete, kde môžete vidieť veľryby v ich prirodzenom prostredí. Naše výlety loďou z La Calety zahŕňajú pozorovanie veľrýb a delfínov, čo je fascinujúca a medzi turistami obľúbená aktivita. Existuje mnoho druhov, ktoré možno vidieť v každom ročnom období, avšak každý druh sa objavuje v určitom ročnom období. Ak máme šťastie, môžeme vidieť väčšinu veľrýb, ktoré obývajú vody Tenerife alebo tadiaľ prechádzajú na svojej migračnej trase.

Delfíny skákajúce na juhu Tenerife

Po pozorovaní veľrýb kapitán nasmeruje loď do krásnej zátoky, kam sa môžete ísť schladiť. Využite príležitosť na opaľovanie a zábavu s priateľmi. Vody Atlantiku sú modré a krištáľovo čisté a vyzývajú na kúpanie. Nasaďte si masku na šnorchlovanie a preskúmajte tajomstvá mora ukryté pod hladinou.

Vychutnajte si iný druh dňa na mori so svojimi priateľmi a rodinou. Výlety loďou z La Calety ponúkajú občerstvenie, obed a osviežujúce nápoje. Pozrite si na konci textu spoločné výlety loďou, aby ste sa dozvedeli ich charakteristiku. Nezabudnite, že vám nechávame náš WhatsApp, aby ste nám mohli kedykoľvek napísať, urobiť rezerváciu s uvedením požadovanej aktivity, dátumu a trvania výletu.

Súkromné výlety loďou z La Calety

prenájom lodí tenerife 18

Pre exkluzívnejší zážitok ponúkame aj súkromné výlety loďou. Zabudnite na zdieľanie s cudzími ľuďmi, súkromné výlety loďou z La Calety sú určené len pre vás a vašu skupinu hostí. Máme výnimočnú posádku s úplnou znalosťou mora a lode. Kapitán vás vezme na najzaujímavejšie miesta v zálive, aby ste mohli rozjímať nad jeho krásou a vychutnávať si jeho čaro. Vychutnajte si jazdu bez toho, aby ste sa o niečo starali, venujte sa radosti na mori.

Slávnostné podujatia

tenerife hen-do-stag-do

Súkromné výlety loďou sú ideálne na oslavu špeciálnych udalostí na palube. Mnohí naši klienti si prenajímajú naše lode na oslavy narodenín a rozlúčky so slobodou alebo so slobodou dievčaťa. Pozvite svojich priateľov, obchodných partnerov a rodinu na obohacujúci zážitok na mori. Častý je aj prenájom lodí La Caleta na oslavy výročia svadby, ukončenia podnikania, promócií a iné. Napíšte nám na náš WhatsApp a oznámte nám svoje preferencie. Prispôsobíme sa vašim požiadavkám, stačí nám napísať veľkosť skupiny, miesta, ktoré chcete navštíviť, a zvolený termín. Radi vám pomôžeme a čo najlepšie odpovieme na vašu požiadavku.

Lode k dispozícii pre súkromné výlety

Ak máte záujem o rezerváciu súkromných výletov loďou z La Calety, tu je prehľad našich dostupných lodí. Niektoré z nich budú k dispozícii na súkromný alebo spoločný prenájom. Na dostupnosť vybranej lode sa informujte v našom WhatsApp.

  • Luxusné jachty: Naše luxusné jachty ponúkajú špeciálne funkcie na pohodlnú jazdu až po najnáročnejší vkus. Luxusné jachty sú profesionálne zariadené prvotriednymi materiálmi. Vychutnajte si pohodlné kajuty s vlastnou sprchou, luxusnú kuchyňu, priestranné salóniky a otvorené priestory s čalúneným nábytkom.
  • Katamarány: tieto typy lodí majú dostatok vonkajšieho priestoru na opaľovanie, tanec a trávenie času s priateľmi. Podeľte sa o osviežujúce nápoje a nechajte sa zviesť energiou Atlantického oceánu.
  • Motorové člny: sú to malé člny pre malé skupiny. Podeľte sa o ne so svojimi najbližšími priateľmi a užívajte si šťastie na mori. Využite možnosť vziať so sebou partnera a zdieľať romantický oddych v zálive.
  • Rybárske člny: sú to člny vybavené všetkým potrebným vybavením na rybolov na otvorenom mori. Ulovte krásne veľké ryby, ktorými sa môžete pochváliť svojim kolegom. Vychutnajte si pocit z grilovania čerstvo ulovených rýb.

Ak si chcete pozrieť výlety loďou z La Calety, prejdite na koniec textu. Nájdete tam zoznam so všetkými dostupnými loďami a charakteristikou výletu. Ak si chcete výlet rezervovať, vyplňte kontaktný formulár pripojený ku každej aktivite. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol pri výbere typu lode, na ktorej si chcete užiť more počas tejto dovolenky. Nezabudnite nám napísať na WhatsApp, aby sme vám objasnili vaše nejasnosti.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: