Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Safari na štvorkolkách na Playa Paraiso
Safari na štvorkolkách z Playa Paraiso

Ponúkame vám možnosť užiť si neuveriteľné Quad Safari z Playa Paraíso. Preskúmajte Tenerife na jeho čarovných trasách a chodníkoch. Počas jazdy na štvorkolkách pocítite na tvári osviežujúci vánok Atlantiku. Vďaka harmónii krajiny Tenerife a kráse výhľadov je Tenerife obľúbenou destináciou milovníkov dobrodružstva.

Prostredníctvom tohto textu sa s vami podelíme o všetko, čo potrebujete vedieť o safari na štvorkolkách z Playa Paraíso. Nechávame vám k dispozícii náš WhatsApp, aby ste nám mohli napísať, ak máte akékoľvek otázky alebo si chcete urobiť rezerváciu, sme vám k dispozícii.

Safari na štvorkolkách z Playa Paraiso

Quad Safari Tenerife16.min

Playa Paraiso je veľmi dôležité turistické centrum na Tenerife. Vyznačuje sa vynikajúcou klímou s dostatkom slnka počas celého roka. Je to ideálne miesto na strávenie skvelého dňa na pláži a kúpanie v krištáľovo čistých vodách Atlantiku. Zábava však nie je len na plážach, Playa Paraiso ponúka aj možnosť zažiť intenzívne emócie a zabaviť sa na čerstvom vzduchu.

Jazda na štvorkolkách je dynamický a zábavný spôsob, ako si užiť prírodu. Podeľte sa o tento nádherný deň so svojím partnerom alebo priateľmi. Pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo na Tenerife.

Zábava na 4 kolesách

Quad Safari Tenerife15.min

Štvorkolky sú terénne vozidlá pripravené na prekonávanie veľkých prekážok v prírode. Dáme vám možnosť jazdiť po lesných cestách, ktoré preveria vaše vodičské schopnosti. Prejdite nerovným terénom, kde musíte so štvorkolkou veľmi dobre manévrovať, aby ste sa udržali v jazde. Objavte vulkanickú geografiu Tenerife, ktorá sa vyznačuje skalami, svahmi a útesmi.

Jednou z najdôležitejších atrakcií Tenerife je jeho očarujúca krajina. Keď si objednáte naše výlety na štvorkolkách, môžete jazdiť pozdĺž pobrežia Tenerife a obdivovať jeho krásu a impozantné more. S našimi výletmi na štvorkolkách môžete navštíviť Playa de las Americas, La Escalona, Arona a Vilaflor. Každé z týchto miest má jedinečné čaro veľkého turistického a dobrodružného záujmu.

Máme pre vás pripravené výlety na štvorkolkách, ktoré vás zavedú do Národného parku Teide, odkiaľ môžete jazdiť po zaujímavých a strmých cestách. Krajina Teide je nádherná a hodná fotografovania. Dostaňte sa do kontaktu s prírodou a obdivujte krásu flóry a fauny parku.

Pomoc a rezervácia

Squad Quad Safari Tenerife South (11)

V cene je zahrnutá doprava do vášho ubytovacieho zariadenia na Playa Paraíso. Záleží nám na pohodlí našich klientov, preto garantujeme vyzdvihnutie a doručenie do najdôležitejších oblastí južnej časti Tenerife. Napíšte nám teraz a overte si dostupnosť dopravy k vášmu ubytovaniu. Hoci sa štvorkolky ľahko riadia, na ich riadenie musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť platný vodičský preukaz.

Niektoré z našich safari na štvorkolkách z Playa Paraiso zahŕňajú zastávku na obed v známej reštaurácii na Tenerife. Potešte svoje chuťové bunky niektorými z najlepších kanárskych chutí v Španielsku. Nezabudnite si so sebou vziať fotoaparát, aby ste mohli zachytiť krásu krajiny Tenerife. Na konci textu vám ponechávame zoznam aktivít, aby ste sa mohli dostať k podrobnostiam o každej z nich. Ak si chcete niektorú z nich rezervovať, napíšte nám na WhatsApp a my vám radi pomôžeme. Dúfame, že sa vám pobyt na ostrove tisícich možností bude páčiť.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: