Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Safari na štvorkolkách na Puerto Colon
Safari na štvorkolkách z Puerto Colon

hľadáte dobrodružstvo a zábavu? Máme to pre vás. Prenajmite si naše Quad Safari z Puerto Colon a zažite extrémne emócie na kolesách. Spojte lásku k prírode so zábavou a adrenalínom na štvorkolkách. Prostredníctvom tohto textu vám predstavíme všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si u nás mohli prenajať štvorkolkové safari z Puerto Colon. Ak máte záujem o niektorú z našich aktivít, napíšte nám teraz na náš WhatsApp, je nám potešením slúžiť vám a byť vašimi spolupracovníkmi v tomto veľkom dobrodružstve.

Safari na štvorkolkách z Puerto Colon

Quad Safari Tenerife08.min

Puerto Colón je krásne mesto na juhu ostrova Tenerife, kde si môžete užiť rôzne voľnočasové a rekreačné aktivity. Má moderný prístav, do ktorého prichádzajú a kotvia rôzne lode. V Puerto Colón si môžete prenajať rôzne lode na výlety alebo rybolov v Atlantiku. Výlety zahŕňajú pozorovanie veľrýb a zastávku na kúpanie a šnorchlovanie. Na našej webovej stránke nájdete tieto a ďalšie možnosti objavovania pôvabov Tenerife.

Safari na štvorkolkách je k dispozícii z Puerto Colon. Vychutnajte si únik na trasách Tenerife. Táto aktivita je väčšinou mimo cesty. Nezabudnite, že ide o ostrov s vulkanickým pôvodom, takže jeho geografiu tvoria skaly, svahy a útesy. Vďaka tomu sa Tenerife stalo zaujímavým miestom pre horolezcov, turistov a všetky druhy ľudí, ktorí majú radi kontakt s prírodou.

Jazda na vlastnej štvorkolke na Tenerife

Quad Safari Tenerife04.min

Štvorkolky sú obratné a ľahko ovládateľné vozidlá na zdolávanie náročného terénu. Príďte so svojimi priateľmi alebo partnerom zažiť intenzívne emócie. Jazdite po plážach a dedinkách Tenerife a odneste si domov skvelé spomienky.

Riadenie štvorkoliek je veľmi jednoduché, stačí mať viac ako 18 rokov a predložiť vodičský preukaz. Inštruktori, ktorí majú túto aktivitu na starosti, vás naučia všetko, čo potrebujete vedieť na riadenie štvorkolky. Ide o bezpečnú aktivitu v kontrolovanom prostredí, takže sa nemusíte ničoho obávať. Inštruktori vás po celý čas sprevádzajú a dohliadajú na to, aby všetko prebiehalo hladko. Okrem toho sú na ostrove rôzne trasy s rôznymi úrovňami náročnosti. Na začiatok si môžete vybrať z ľahších trás. Keď budete pripravení na extrémnu akciu, budete môcť jazdiť na zložitejších a náročnejších trasách na ostrove.

Nájom a doprava do Puerto Colon

Quad Safari Tenerife05.min

Aktivita zahŕňa dopravu do vášho ubytovania v Puerto Colon. Ponúkame službu vyzdvihnutia a odvozu do miestnych hotelov. Kontaktujte nás a overte si dostupnosť transferu do Puerto Colon alebo do miesta, kde ste ubytovaní v južnej časti Tenerife.

Ak si chcete rezervovať safari na štvorkolkách z Puerto Colon, stačí nám napísať na WhatsApp a my vám radi pomôžeme. Na našej webovej stránke ponúkame rôzne výlety na štvorkolkách na spoznávanie Tenerife. Na konci textu nájdete podrobný zoznam jednotlivých aktivít, vstúpte a dozviete sa podrobnosti. Pri každej aktivite ponúkame aj kontaktný formulár, aby ste si mohli rýchlo a jednoducho urobiť rezerváciu. Je nám potešením, že vám môžeme poskytnúť vzrušujúce zážitky na Tenerife.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: