Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Puerto Colon
Výlety loďou na Puerto Colon
Výlety loďou v Puerto Colon Tenerife

Užite si naše fantastické výlety loďou v Puerto Colón. Organizujeme výlety, počas ktorých sa môžete prechádzať pozdĺž mora, objavovať jeho prírodné krásy a ochladiť sa v teplých vodách Atlantiku. V tomto texte sa dozviete o dostupných možnostiach, lodiach, charakteristike výletu a ďalších informáciách. Napíšte nám kedykoľvek na náš WhatsApp, sme vám k dispozícii, aby sme vám dali nejaké návrhy, objasnili vaše pochybnosti a urobili rezerváciu.

Výlety loďou v Puerto Colon

súkromný katamarán los gigantes lagoon 40 (8).min

Ponúkame rôzne spoločné výlety, pri ktorých môžete spoznať more, pocítiť jeho energiu a oddýchnuť si na palube. Väčšina našich výletov zahŕňa pozorovanie veľrýb. Tenerife je jedným z najlepších miest na svete, kde môžete vidieť veľryby a delfíny v ich prirodzenom prostredí. Ak budeme mať šťastie, počas plavby loďou v zálive môžeme vidieť niekoľko veľrýb. Potom loď zamieri na pláž pozdĺž pobrežia, aby si hostia mohli zaplávať a zabaviť sa vo vode.

Príďte si oddýchnuť a užiť si skvelý deň na mori na palube bezpečnej a pohodlnej lode. Výlety na more sú relaxačné a pomáhajú nám uvoľniť stres. Môžete sa opaľovať bez toho, aby ste sa o niečo starali, alebo ležať v tieni a pritom cítiť jemné pohladenie vetra. Je to skvelý spôsob, ako sa odpútať od rutiny a načerpať novú energiu v mori.

Príďte so svojimi priateľmi a rodinou na iný druh dňa stráveného na palube. Väčšina výletov zahŕňa dopravu z Puerto Colon, ako aj jedlo a občerstvenie. Máme pre vás tie najlepšie trasy, aby ste si za jeden deň užili to najlepšie z mora. Ak si chcete rezervovať niektorú z týchto aktivít, pozrite si zoznam na konci textu so všetkými dostupnými možnosťami. Potom nám napíšte na WhatsApp a urobte rezerváciu, pričom uveďte požadovaný dátum, loď a dĺžku trvania výletu.

Súkromné výlety loďou v Puerto Colon

prenájom lode los Cristianos Tenerife pre skupiny (3)

Ponúkame rôzne lode na exkluzívne výlety po mori, zabudnite na cudzincov. Máme vynikajúcu posádku, ktorá vás bezpečne odvezie a urobí z výletu veľmi príjemnú aktivitu. Kapitán lode veľmi dobre pozná záliv, takže vás zavedie do najzaujímavejších turistických oblastí v oblasti. Užite si jazdu a o nič sa nestarajte, nechajte všetko v našich rukách.

Oslávte špeciálne udalosti na palube lode v Puerto Colon. Súkromné výlety loďou sú ideálne na oslavu špeciálnych príležitostí s rodinou, priateľmi, obchodnými partnermi a kolegami. Prenajmite si súkromnú loď na narodeniny, výročie svadby, rozlúčku so slobodou a iné. Oznámte nám svoje požiadavky a veľkosť skupiny, prispôsobíme sa vašim preferenciám a ponúkneme vám najlepšiu možnosť oslavy vašich udalostí na palube. Ponúkame lode pre veľké skupiny až do 220 osôb. Máme loď, ktorú potrebujete.

Lode k dispozícii na súkromné výlety

V tejto časti nájdete rôzne lode dostupné na súkromné výlety v Puerto Colon. Niektoré z nich sú k dispozícii v spoločnom aj súkromnom režime. Podrobný zoznam nájdete v zozname na konci textu, kde sú uvedené podrobnosti o jednotlivých aktivitách.

Výlety loďou v Puerto Colon Tenerife

Prenajmite si luxusnú jachtu a plavte sa po zálive na palube lode, ktorá vám bude vyhovovať. Máme luxusné jachty s prvotriednym dizajnom a najvyššou kvalitou. Vychutnajte si pohodlné kajuty s vlastnou sprchou, luxusnú kuchyňu, priestranné salóniky a otvorené priestory s čalúneným nábytkom.

prehliadka katamaránov na tenerife súkromné a spoločné (10).min

Katamarány ponúkajú dostatok vonkajšieho priestoru na opaľovanie a leňošenie. Pozvite svojich priateľov na skvelý deň, počas ktorého sa budete deliť o osviežujúce nápoje a nasávať energiu mora.

Tenerife Prenájom člnov na vlastný pohon Puerto de Las Galletas (1)-min

Prenájom motorového člna na komornejšie stretnutie. Zmestí sa do nich až 7 osôb. Sú ideálne na romantickú dovolenku a zdieľanie s blízkymi priateľmi.

Charter lodí a rybárskych člnov na Tenerife bez potreby licencie Prístav Las Galletas

Samozrejme, máme rybárske plavidlá vybavené všetkým, čo potrebujete na úspešný deň rybolovu. Kapitán vás zavedie do najvhodnejších oblastí, aby ste mohli uloviť ryby hodné fotografovania.

Týmto sa náš zoznam výletov loďou v Puerto Colon končí. Dúfame, že sme vám pomohli vybrať si tú najlepšiu aktivitu pre vás. Nezabudnite, že v nasledujúcom zozname nájdete všetky dostupné lode s podrobnými informáciami o jednotlivých aktivitách. Čakáme na vás prostredníctvom aplikácie WhatsApp, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezerváciu. Prajeme vám báječnú dovolenku na ostrove večnej jari.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: