Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Pozorovanie veľrýb na Tenerife Sever
Pozorovanie delfínov a veľrýb na severe Tenerife

Nenechajte si ujsť príležitosť objednať si pozorovanie veľrýb a delfínov na Tenerife North. Ak ste milovníkom prírody a morských živočíchov, tu sa budete cítiť veľmi šťastní. Ako spoločnosť sa špecializujeme na prenájom lodí na plavbu okolo zálivu a zažívanie intenzívnych emócií na mori. Predstavte si pocity, ktoré vzbudzujú majestátne veľryby a hravé delfíny, keď plávajú v blízkosti lode. Vezmite so sebou deti, aby si toto dobrodružstvo užili, pretože práve ony sa s veľrybami najviac zabavia.

Na plavbu po zálive máme k dispozícii rôzne lode, vyberte si z priestranných katamaránov, luxusných jácht, romantických plachetníc a mnohých ďalších. Rozhodnite sa teraz a rezervujte si zážitok z pozorovania veľrýb a delfínov na stránke Bananapalmbay.com. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o našich možnostiach pozorovania veľrýb na severe Tenerife, bude to pre vás a vašich priateľov nezabudnuteľný zážitok.

Pozorovanie veľrýb a delfínov na Tenerife sever

Máme pre vás spoločné výlety loďou za pozorovaním veľrýb a prenájom súkromnej lode, ktorú môžete zdieľať s vybranou skupinou hostí. Podľa dĺžky trvania aktivity, ktorú si vyberiete, môžete využívať rôzne služby. Máme pre vás cateringové služby, osviežujúce nápoje, príjemnú hudbu a vynikajúcu atmosféru na palube. Po pozorovaní loď zakotví v krásnej zátoke, aby ste mohli zostúpiť a schladiť sa v krištáľovo čistých vodách Atlantiku. Využite príležitosť na plávanie a šnorchlovanie.

Výlet katamaránom Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Na konci textu ponechávame podrobný zoznam aktivít na pozorovanie veľrýb a delfínov na severe Tenerife, vstúpte, aby ste poznali ich charakteristiku, a urobte si rezerváciu. Vyplňte kontaktný formulár pripojený ku každej aktivite a rezervujte si ju. Môžete nám tiež napísať priamo na WhatsApp, aby ste si rezervovali alebo objasnili svoje pochybnosti. Je nám potešením venovať sa vám a ponúknuť vám zábavné aktivity na Tenerife sever.

Typy veľrýb, ktoré môžete vidieť na Tenerife

Vody medzi Tenerife a susedným ostrovom La Gomera sú domovom veľkého množstva morských druhov. Niektoré živočíchy žijú v tejto oblasti nepretržite, zatiaľ čo iné možno vidieť len v určitých obdobiach roka. Tenerife je súčasťou migračnej trasy mnohých veľrýb, takže ich môžeme vidieť počas ich preletu zátokou.

Medzi druhy, ktoré žijú v tejto oblasti Atlantického oceánu po celý rok, patria delfín skákavý a veľryby pilotné. Ďalšie druhy sa objavujú sporadicky: Delfín veľrybí, delfín hrubozubý, delfín škvrnitý. V určitých ročných obdobiach môžete vidieť aj delfíny obyčajné a kosatky dravé. S veľkým šťastím sa nám podarí vidieť čo najväčšie množstvo druhov počas jednej exkurzie.

Pozorovanie veľrýb v severnej časti Tenerife je bezpečné pre zvieratá a ich životné prostredie. Nezabudnite si so sebou vziať fotoaparát, aby ste si mohli urobiť úžasné fotografie a zaznamenať zábavné plávanie veľrýb hrajúcich sa v blízkosti lode. Našich klientov vyzývame, aby do mora nehádzali žiadne predmety a nevydávali hlasné zvuky, aby sa veľryby neplašili.

Pomoc a rezervácia

Vyberte si teraz jednu z našich aktivít pozorovania veľrýb a delfínov na severe Tenerife. Nezabudnite, že každý deň vybavujeme veľa rezervácií, takže by ste nám mali vopred napísať na WhatsApp, aby ste mali istotu, že nájdete voľné miesta. Tenerife je nádherný ostrov so všetkým, čo potrebujete k šťastiu, užite si dobrodružstvo v krištáľovo čistých vodách Atlantiku!

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: