Prvá publikácia: 18 marca, 2024 |

Výlety so sprievodcom na Tenerife Sever
Prehliadky a výlety so sprievodcom na severe Tenerife

Spoznajte turistické atrakcie Tenerife vďaka našim prehliadkam a výletom so sprievodcom. Ponúkame vám rôzne aktivity na spoznávanie ostrova a prebudenie vášho záujmu. Máme profesionálnych sprievodcov, ktorí vám pomôžu prežiť skvelé zážitky počas vašej dovolenky. Prostredníctvom tohto textu vám chceme ukázať, ktoré miesta môžete navštíviť s našimi prehliadkami, aby ste si mohli vybrať trasu, ktorá vás najviac osloví. Ak plánujete navštíviť konkrétne miesto, kontaktujte nás, aby sme pre vás navrhli špeciálnu trasu.

Prispôsobujeme sa požiadavkám našich klientov, pretože naším cieľom je, aby si každý naplno užil ostrov a mal najlepšie zážitky vo svojom živote. Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac, ak si chcete prenajať niektorú z našich aktivít alebo máte akékoľvek otázky, napíšte nám na WhatsApp, je to najjednoduchší a najpriamejší spôsob, ako nás kontaktovať.

Výlety loďou na Tenerife Sever

Výlet loďou Neptuno Tenerife do Los Gigantes forma sever a juh (10)
Sprievodcu chceme začať výletmi loďou v zátokách Tenerife, pretože ide o jednu z najobľúbenejších aktivít medzi turistami.

Tenerife je privilegovaný ostrov s krásnou prírodou, vynikajúcim počasím a nekonečným množstvom aktivít na zábavu. Vody v okolí Tenerife ponúkajú pokojné a mierumilovné prostredie, ktoré počas celého roka láka stovky turistov a milovníkov mora.

Prehliadka katamaránom Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)
Prejdite sa po zálive na palube našich nádherných katamaránov. Vychutnajte si pokoj mora, svieži vietor v tvári a teplé slnko ožarujúce záliv. Príďte so skupinou priateľov stráviť iný deň, podeliť sa o osviežujúce nápoje a osláviť radosť zo života.

Jednou z obľúbených aktivít našich návštevníkov počas výletov loďou je pozorovanie veľrýb v ich prirodzenom prostredí. Vody, ktoré obmývajú ostrov Tenerife, sú domovom veľkého počtu veľrýb, ktoré si z neho urobili svoj domov. Vychutnajte si pohľad na plávajúce delfíny a občasné veľryby, ktoré sa priplávajú pozdraviť. Vezmite so sebou aj deti, pretože práve tie si túto aktivitu užijú najviac.

Prehliadka katamaránu Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)
Po pozorovaní delfínov a veľrýb loď zakotví v zátoke, aby sa hostia mohli ponoriť do mora. Nasaďte si masku so šnorchlom a preskúmajte morské dno Tenerife plné života a zaujímavých podmorských scenérií. Na konci tohto textu vám zanecháme zoznam so všetkými aktivitami, ktoré sú k dispozícii na výlety loďou v severnej časti Tenerife. Vyplňte kontaktný formulár pripojený ku každej aktivite a urobte si rezerváciu. Môžete nám tiež napísať priamo na WhatsApp a my vám radi pomôžeme.

Výlety po ostrove autobusom so sprievodcom

La Laguna - Tenerife North (11).min
Ak chcete spoznať Tenerife do hĺbky, ponúkame vám rôzne aktivity a trasy, ktorými sa dostanete na turisticky zaujímavé miesta. Dovoľte nám, aby sme vás zábavným a príjemným spôsobom previedli poznávaním zaujímavostí Tenerife a priblížili vám ich.

Ponúkame aj súkromné výlety na exkluzívnu prehliadku. Môžete si prenajať prehliadky so sprievodcom len pre vás a vašu skupinu priateľov. Takto si aktivitu lepšie vychutnáte a nebudete sa musieť obávať prítomnosti cudzích ľudí. Prispôsobíme sa vašim preferenciám, pretože základom našej radosti je spokojnosť zákazníka.

Naši profesionálni sprievodcovia sú vyškolení tak, aby vám poskytli nezabudnuteľný zážitok. Majú dlhoročné skúsenosti so zdieľaním tajomstiev Tenerife a sú ochotní sa s vami o ne podeliť s láskavosťou a dobrým tónom.

Navštívte majestátnu horu Teide a jej sopečnú krajinu

Súkromný treking Teide s povolením (1)
Prenajmite si naše výlety so sprievodcom, aby ste navštívili národný park Teide a prešli sa medzi jeho čarovnými chodníkmi. Pripomíname, že hora Teide má najvyšší vrchol v Španielsku s nadmorskou výškou 3700 metrov. Park bol vyhlásený za svetové dedičstvo UNESCO a patrí k tým miestam na svete, ktoré musíte navštíviť.

Hviezdna turistika na Teide

Teide by Night Tenerife (1)
Využite naše nočné prehliadky a výlety so sprievodcom a vychutnajte si nočnú oblohu Tenerife. Národný park Teide ponúka privilegované prostredie na svete na pozorovanie jasnej oblohy bez svetelného znečistenia. Pozývame vás na toto nádherné dobrodružstvo, pri ktorom môžete stráviť noc v parku a využiť ich teleskopy na obdivovanie vesmíru a jeho hviezd.

Navštívte zaujímavé dedinky Garachico, Icod de los Vinos a Masca

tenerife day trip teide masca icod garachico
Toto sú len niektoré z dedín, ktoré môžete navštíviť počas našich výletov so sprievodcom na severe Tenerife. Emblematické dediny Tenerife sa vyznačujú prírodnou krajinou s jedinečným pôvabom a zachovalou tradičnou architektúrou.

Navštívte mestá Santa Cruz de Tenerife a San Cristobal de la Laguna

santa cruz de tenerife nákupná doprava z juhu tenerife (1)
Ponúkame pešie prehliadky so sprievodcom malebnými uličkami týchto miest. Na vlastnej koži sa dozviete, ako sa tradičná kanárska kultúra snúbi s modernými stavbami a novými zvykmi súčasnosti. Je to zmes kultúry, histórie a chutí, ktorú by ste počas svojej dovolenky nemali vynechať.

Ochutnajte najlepšie vína Tenerife

ochutnávka vín na tenerfe (3)
Možno ste už počuli o sláve vín z Tenerife, ktorú si vyslúžili vďaka svojej vynikajúcej kvalite. Najmite si naše prehliadky so sprievodcom, ktoré vás prevedú plantážami a vinicami Tenerife. Súčasťou exkurzie je návšteva vinárstiev, kde sa zoznámite s procesom výroby vína a absolvujete ochutnávku.

Exkurzia na ostrov La Gomera

VIP Exkurzia La Gomera (3)
Ak máte dostatok času, mali by ste si dopriať možnosť navštíviť ďalší fantastický ostrov Kanárskeho súostrovia. S našimi výletmi na La Gomeru vás trajektom vezmeme spoznať tento nádherný ostrov plný prírodných scenérií a kultúrnych pamiatok s veľkou turistickou hodnotou.

Pomoc a doprava

Teraz, keď poznáte všetky možnosti prenájmu našich výletov a exkurzií so sprievodcom na severnom Tenerife, nemáte žiadne výhovorky, aby ste o tom stále premýšľali. Ponúkame kvalitné aktivity s vysokou mierou spokojnosti našich zákazníkov. Napíšte nám na WhatsApp, kedykoľvek si budete chcieť urobiť rezerváciu alebo objasniť svoje pochybnosti. Je nám cťou byť vašimi spojencami pri objavovaní pôvabov Tenerife.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: