Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Ekskursijos su gidu į Tenerifė
Ekskursijos su gidu ir ekskursijos Tenerifėje

Mėgaukitės mūsų siūlomomis ekskursijomis ir ekskursijomis Tenerifėje ir išsamiai susipažinkite su sala. Aplankykite jos istorinius miestus, žymius kaimus, nuostabius miškus, vulkaninės kilmės kraštovaizdžius ir dar daugiau. Tenerifėje siūloma daugybė laisvalaikio pramogų, kuriomis galėsite mėgautis atostogomis, todėl nuoboduliui vietos niekada nebus. Supažindinsime jus su įvairiomis salos lankytinomis vietomis, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo viešnagę Tenerifėje.

Šiame tekste norime papasakoti apie mūsų siūlomas Tenerifės pažinimo galimybes, kurias padės pažinti profesionalių gidų, turinčių didelę patirtį šiame sektoriuje, rankos. Turime maršrutus, sukurtus tam, kad pažintumėte svarbiausias salos lankytinas vietas. Tačiau taip pat galime prisitaikyti prie jūsų pageidavimų. Jei norite pažinti konkrečias Tenerifės vietas, parašykite mums dabar į mūsų WhatsApp, kad galėtume pasikalbėti ir sudaryti išskirtinį maršrutą jums.

Kaip užsisakyti ekskursijas ir ekskursijas Tenerifėje

VIP ekskursija La Gomera (4)
Bananapalmbay.com esame įmonė, siekianti, kad mūsų lankytojai būtų patenkinti. Su mumis sutaupysite laiko ir pinigų, nes siekiame savo klientams suteikti nepamirštamų įspūdžių ir žinome, kaip tai padaryti.

Mėgaukitės ekskursijų su gidu nuomos privalumais. Galėsite aplankyti įdomiausias salos vietas lydimi profesionalaus gido, kuris papasakos jums vietovės istoriją, įdomių faktų ir papasakos keletą anekdotų. Tai puiki galimybė pažinti naujas vietas, susipažinti su žmonėmis, atsipalaiduoti ir dar daugiau.

Miestai, kuriuos galite aplankyti su gidu Tenerifėje

santa cruz de tenerife pirkinių transportas iš pietų tenerifės (1)
Į svarbiausias Tenerifės lankytinas vietas Jus nuvešime patogiais ir labai komfortiškais autobusais. Nepamirškite fotoaparato, kad galėtumėte užfiksuoti gražių nuotraukų. Taip pat galite išsinuomoti privačias ekskursijas, kad galėtumėte surengti išskirtinę ekskursiją. Mėgaukitės asmeniškesne veikla ir pamirškite nepažįstamų žmonių kompaniją kelionės metu.

Toliau pateikiamas vietų, kurias galite aplankyti išsinuomoję mūsų ekskursijas ir ekskursijas, sąrašas. Tačiau jei norite sužinoti apie visas mūsų siūlomas veiklas, susipažinkite su gidu teksto pabaigoje. Išsirinkę veiklą, užpildykite kontaktinę formą ir rezervuokite ekskursiją, o mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau. Taip pat galite rašyti į mūsų „WhatsApp”, kai tik norite, tai lengviausias ir tiesiausias būdas bendrauti su mumis.

Ekskursijos su gidu į Teidės nacionalinį parką

Tenerifė: Atostogos žiemą
Aplankykite įspūdingą Teidės kalną, kurio viršūnė yra aukščiausia Ispanijoje. Siūlome įvairių ekskursijų, kurių metu galėsite aplankyti Teidę ir pasigrožėti vulkaninės kilmės kraštovaizdžiu.

Taip pat galite aplankyti Teidę naktį ir stebėti naktinį dangų bei tyrinėti kosmosą. Mūsų organizuojamose ekskursijose į Teidę naktį galite išsinuomoti didelio nuotolio teleskopus, kad galėtumėte stebėti žvaigždes ir mėgautis užburiančiu kosmoso grožiu.

aplankykite simbolinius Tenerifės kaimelius

aplankykite Garačiko Tenerifėje
Vieni iš kaimelių, kuriuos galite aplankyti su mūsų ekskursijomis Tenerifėje, yra Masca ir Garachico. Tai gražūs miesteliai, apsupti įspūdingo vulkaninės kilmės kraštovaizdžio, slėnių ir kalnų. Kiekviename jų yra skirtingų istorinių ir kultūrinių lankytinų vietų, kurias verta pažinti.

Mes taip pat Jus nuvešime pažinti San Kristobal de la Lagunos ir Santa Krus de Tenerifės miestus, kuriuose galėsite pasigrožėti, kaip senieji pastatai darniai sugyvena su modernia regiono architektūra. Pasivaikščiokite meno ir kultūros kupinomis gatvėmis ir paragaukite autentiškų Kanarų salų skonių įvairiuose šio regiono restoranuose.

Eksursijos po Tenerifės plantacijas ir vynuogynus

vynmedžių degustacija Tenerifėje (2)
Organizuojame ekskursijas, kurių metu galėsite prisiliesti prie gamtos ir sužinoti šiek tiek daugiau apie Tenerifės žemės ūkio procesus. Taip pat jus nuvešime susipažinti su Tenerifės vynų, visame pasaulyje pripažintų dėl savo puikios kokybės, gaminimo procesu. Ekskursijos kulminacija – ryškaus skonio vynų degustacija, džiuginanti visus jūsų pojūčius.

Ekskursijos laivu Tenerifėje

baltasis rojus tenerifė katamaranu banginių ir delfinų klausymosi ekskursija
Atostogos Tenerifėje nebus visavertės, jei nesuteiksite sau galimybės pasivaikščioti po įlanką ir pasimėgauti jūra fantastišku laivu. Mūsų ekskursijų laivu Tenerifėje metu galėsite mėgautis įspūdingais pasivažinėjimais erdviais ir patogiais katamaranais. Skirkite dieną tam, kad ilsėdamiesi laivo denyje pajustumėte jūros vėjo dvelksmą į veidą. Pasikvieskite draugus ir praleiskite malonias akimirkas juokdamiesi, šokdami ir dalydamiesi gaiviaisiais gėrimais. Gyvenimas jūroje yra gražesnis.

Eden Katamaran Tour tenerife
Ekskursijos laivu Tenerifėje apima banginių stebėjimą jų natūralioje aplinkoje ir įdomiausių įlankos vietų, tokių kaip Milžinų uolos ir Maskos įlanka, lankymą. Turime gerai apgalvotus maršrutus, kad visi galėtų jais mėgautis, todėl atvykite ir pasimėgaukite šiuo neįtikėtinu nuotykiu jūroje po spindinčia Tenerifės saule.

CAPELLI TEMPEST-770 - valties nuoma Maljorkoje su licencija be kapitono (7).min
Taip pat galite išsinuomoti privačias ekskursijas laivu ir mėgautis nuotykiais išskirtiniu būdu. Siūlome jums prabangias jachtas, burlaivius ir kitus laivus, kuriais galėsite plaukioti po įlanką su artimaisiais ir be pašalinių žmonių laive. Žr. teksto pabaigoje esantį gidą, kuriame rasite visus laivus, kuriais galima užsisakyti ekskursijas po Tenerifės įlanką. Susikraukite maudymosi kostiumėlį, akinius nuo saulės, norą gerai praleisti laiką ir leiskitės į gaivų pasiplaukiojimą Atlanto vandenyno vandenyse.

Paslauga ir transportas

Jei jums patiko mūsų siūlomos ekskursijos ir ekskursijos Tenerifėje, nedvejodami parašykite mums „WhatsApp” ir rezervuokite vietas. Nepamirškite, kad Tenerifė yra didelio turistinio aktyvumo sala, todėl mes aptarnaujame daugybę užklausų. Kviečiame susisiekti su mumis prieš kelias dienas, kad būtumėte tikri, jog pasirinktai datai rasite norimą užsiėmimą. Dėkojame, kad pasitikite mumis ir mėgaujatės Tenerifės malonumais. Nepamirškite, kad turime transportą į pagrindinius turistinius centrus Tenerifės pietuose ir kai kurias vietas šiaurėje. Parašykite mums į „WhatsApp”, nurodydami savo buvimo vietą, kad patvirtintumėte, jog transportas yra. Mėgaukitės atostogomis Tenerifėje ir tikimės, kad puikiai praleisite laiką.

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: