Ekskursijos autobusu iš La Caleta

Ekskursijos autobusu iš La Caleta

Guide

Šiame straipsnyje pateikiame viską, ką reikia žinoti prieš užsisakant ekskursijas autobusu iš La Caletos į įvairias Tenerifės vietas. Jau daugiau nei 15 metų padedame savo klientams išsirinkti geriausią veiklą, kad jie galėtų mėgautis atostogomis Tenerifėje. Mes žinome, ko jums reikia, ir esame čia, kad galėtume jums patarti, pateikdami geriausias rekomendacijas.

Jei turite klausimų, rašykite mums tiesiai į WhatsApp, kurį rasite šiame puslapyje. Iš ten atsakysime į jūsų klausimus ir atliksime rezervaciją. Skaitykite toliau ir sužinokite apie geriausias Tenerifės vietas ir kaip galite jas aplankyti su mūsų ekskursijomis autobusu ir mikroautobusu La Caleta.

La Caleta

Jei atostogaujate mūsų nuostabioje Tenerifės saloje, tikimės, kad praleidžiate savo gyvenimo laiką. Nepraleiskite progos pasimėgauti viskuo, ką galime pasiūlyti. Pamatykite mūsų spindinčius ir visada saulėtus paplūdimius. Pasivaikščiokite mūsų nesuskaičiuojamais gamtos takais ir aplankykite istorinius paminklus. Nepamirškite aplankyti mūsų ugnikalnių, uolų ir natūralių baseinų.

La Caleta – tai turistų ir mokslininkų pamėgta Tenerifės vieta. Tai nepakartojamo žavesio kaimelis ir nuostabus paplūdimys, kuriame gausu biologinės įvairovės. Čia ne tik galėsite mėgautis pelnytu maudymusi jo paplūdimius skalaujančiame turkio spalvos vandenyje, bet ir neišvažiuosite neparagavę geros lėkštės jūros gėrybių geriausiu Kanarų stiliumi. Nepamirškite, kad ši vietovė garsėja jūros gėrybėmis ir tai yra pirmas dalykas, kurio turėtumėte paragauti apsilankę čia.

Dabar, pasimėgavus La Kaleta, kaip ir priklauso, metas toliau tyrinėti Tenerifę, o tam mes ir esame čia. Mielai nuvešime Jus į kitas lankytinas Tenerifės vietas. Organizuojame įvairias ekskursijas autobusu ir VIP mikroautobusu, apie kurias papasakosime tolesniame tekste.

Eskursijos autobusu į Teidės kalną

Ekskursijos autobusu iš La Caleta

Taidės nacionalinis parkas yra gražiausia salos vieta. Sakoma, kad vietiniai gvančai ją laikė ypatinga ir dieviška vieta. Jiems tai buvo šventa vieta, o ugnikalnis – jų globėjas. Parkas pasižymi ypatingomis savybėmis, kurias sunku rasti kitur. Čia galima pamatyti įvairių gyvūnų ir augalų rūšių. Dar vienas Teidės privalumas – astronomijos stotis, kurioje galima stebėti žvaigždes ir kosmoso žvaigždes. Kviečiame atvykti su visa šeima ir iš arti pažvelgti į planetas ir žvaigždes. Atraskite žvaigždynų grožį ir stebėkitės intensyvia veikla mūsų Saulės paviršiuje. Šioje vietovėje taip pat leidžiama pasilikti nakvoti, kad galėtumėte pasimėgauti malonia ir ramia naktimi, o vėliau atrasti Tenerifės saulėtekio grožį. Čia lankytojams, kurie nenori lipti į kalnus, įrengtas keltuvas, tinkantis visai šeimai, įskaitant vaikus ir pagyvenusius žmones.

Apžiūrėkite Masca, Vilaflor ir Garachico

Ekskursijos autobusu iš La Caleta

Atostogų Tenerifėje metu privalote aplankyti Maskos kaimą, kuris savo grožiu ir ramybe neturi sau lygių. Taip pat turėtumėte aplankyti Maskos tarpeklį, garsėjantį tarp Tenerifės pėsčiųjų žygeivių. Čia po sudėtingą maršrutą patyrusiems žygeiviams galite leistis pėsčiomis iki pakrantės. Raganos pabaiga yra geriausia dalis, nes pasieksite stebuklingą paplūdimį, vadinamą Masca įlanka. Tai paplūdimys, kurį galima pasiekti tik valtimi arba nusileidus grioviu, dėl ugnikalnio poveikio jame yra tamsus smėlis, o jį švelniai glosto Atlanto vandenys.

Vilafloras – tai netoli Teidės esantis miestelis, įsikūręs aukščiausiame salos taške. Atvykite į jį ir pasigrožėkite istoriniais paminklais bei gamtos vertybėmis. Rekomenduojame aplankyti ramybės ir gamtos garsų kupiną „Paisaje Lunar” (Mėnulio kraštovaizdį). Čia nufotografuosite nuostabių nuotraukų, nes toks kraštovaizdis nepasikartoja jokioje kitoje vietoje.

Taip pat norėtume paminėti Garačiko miestelį – gražų miestelį Tenerifės šiaurėje, išsaugojusį prisiminimus apie kadaise buvusį svarbų prekybos uostą. Šiandien jis saugo savo uosto esmę kartu su naujomis kultūros ir meno formomis. Čia susipažinsite su įvairiais istoriniais paminklais. Atvykite ir atraskite jo aikštes, vienuolynus, bažnyčias ir kitus tradicinius pastatus.

Privati ekskursija Tenerifėje

Autentiški Tenerifės miestai ir jų natūralūs kraštovaizdžiai

Mūsų laukia ekskursija į Santa Krus de Tenerifę, La Laguną ir gražųjį Tagananos kaimelį. Teksto pabaigoje rasite išsamų ekskursijų autobusu sąrašą, kuriame atrasite gražiausius mūsų salos kampelius. Nepamirškite, kad galite parašyti mums „WhatsApp” programa, kai tik norėsite užsisakyti ekskursiją ir išspręsti bet kokias jums kilusias abejones.

Santa Cruz de Tenerifė turi labai svarbų istorinį paveldą, kuriuo galėsite pasigrožėti pasitelkę kolonijinę architektūrą. Čia rasite šiuolaikinės architektūros plėtrą, kuri kontrastuoja su tradicine. Kadangi čia sustoja didžiausi į salą atplaukiantys kruiziniai laivai, šis miestas išlieka vienas svarbiausių turizmo požiūriu.

Taip pat apžiūrėsime La Laguną – vieną iš tų miestų, kurių negalima praleisti. Jis turi gyvybingo, jaunatviškos ir atsinaujinusios dvasios miesto reputaciją. Jis visapusiškai vystosi ir pastaraisiais metais tapo pažangos ir plėtros pavyzdžiu kitiems miestams. Jo gatvėse rasite istorinių pastatų ir daug kultūros šiuolaikiškoje ir išsaugotoje atmosferoje. Čia taip pat įsikūręs pirmasis Kanarų salose universitetas, kuris padeda užpildyti gatves gyvybingu ir linksmu jaunimu. Nepamirškite įtraukti La Lagunos į savo planus ir ekskursijas autobusu po Tenerifę.

La Laguna - Tenerifės šiaurė (1).min

Galiausiai norėtume pakalbėti apie Anagos kaimo parką. Šis parkas įsikūręs ant senovinio masyvo, apaugusio žaliais miškais ir gausybe rūko. Pasivaikščiokite jo vingiuotais keliukais ir stebuklingais kraštovaizdžiais. Jausitės taip, tarsi nuo žemės prisilietę prie dangaus. Čia gyvena daug žmonių, mokančių gyventi darnoje su gamta, todėl pagrindinė komercinė veikla – žemės ūkis. Kviečiame atrasti nuostabius paplūdimius, esančius raguvų papėdėje. Tikras rojus, turintis didelį turistinį susidomėjimą, pripažintą tarptautiniu mastu. Šiame nuostabiame parke gyvena įvairūs kaimai, kuriuose verčiamasi žemės ūkio veikla ir kurie puikiai prisitaikę prie kaimo kraštovaizdžio. Vienas iš tokių kaimelių yra Taganana, į kurį jus nuvešime su ekskursijomis autobusu, kad galėtumėte pasimėgauti pasivaikščiojimu jo gatvėmis ir pažinti jo kultūrą.

Turas autobusu po Tenerifę ir jos stebuklingus kaimelius

Mums tikras malonumas vežti jus pažinti Tenerifę, jos istoriją, kultūrą ir tradicinę architektūrą. Šiame skyriuje norėtume papasakoti apie mūsų siūlomas ekskursijas autobusu po žavingus kaimelius ir turistinę vertę turinčius gamtos kraštovaizdžius. Kviečiame aplankyti La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes ir Erjos viršukalnes.

Pirmiausia norėtume papasakoti apie La Candelaria, gražų miestelį Tenerifės pietryčiuose. Jo religinė reikšmė prasidėjo, kai čia buvo rastas Kanarų salų globėjos La Candelaria Mergelės paveikslas. Mūsų šventosios globėjos bazilika priima šimtus maldininkų, kurie atvyksta pas ją ieškoti stebuklų ir ją pagerbti.

Candelaria Tenerife (2)

Dar viena iš svarbiausių Tenerifės lankytinų vietų yra La Orotava, gražus kaimelis salos šiaurėje, prie pat Teidės kalno šlaitų. Čia rasite daug istorinių namų, muziejų, bažnyčių, sodų ir restoranų su geriausiais Kanarų virtuvės patiekalais. Pravartu apsilankyti jo restoranuose ir paragauti autentiškų Kanarų salyno skonių. Icod de Los Vinosyra gražus miestelis, garsėjantis savo gastronomija ir kultūrine verte. Tačiau labiausiai turistus į šį miestelį traukia seniausias pasaulyje drakono medis. Čia rasite gerai žinomą Milenario drakoną, kuris ilgus metus gyvendamas teikia pavėsį lankytojams.

La Orotava - Tenerifė (9).min

Negalima išvykti neaplankius Giantų uolų, amžinųjų Tenerifės gynėjų. Šių milžiniškų uolų ekranų kilmė – senoviniai išsiveržimai, kurių metu vakarinėje salos pakrantėje nusėdo nuosėdos. Šiandien galime gėrėtis jų neaprėpiamumu ir didžiuliu grožiu. Jų raguvos leidžiasi žemyn į vandenyną, kai kur sukurdamos nuostabias tamsaus smėlio ir krištolinio vandens įlankas. Šis regionas yra vienas svarbiausių turizmo ir poilsio požiūriu. Erjos yra kaimelis, įsikūręs Teno kaimo parke su gražiais kalvų šlaitais ir stebuklingais takais. Mes jus nuvesime atrasti jo slėnių ir raguvų, o iš ten galėsite pamatyti salą iš kitos perspektyvos.

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Paragaukite Tenerifės skonių ir vynų

Galiausiai norėtume papasakoti apie dar vieną ekskursijos autobusu rūšį La Kaletoje, kurios metu iš arti susipažinsite su kai kuriomis Tenerifės plantacijomis. Į šią ekskursiją autobusu įeina vyno degustacija ir Tenerifės gastronomiją reprezentuojantis valgis.

Turas autobusu, kurio metu susipažinsite su La Gomera

VIP ekskursija La Gomera (9)

Turime ir kitų ekskursijų autobusu į La Kaletą, skirtų susipažinti su kaimynine La Gomeros sala. Susipažinkite su jos kaimais, kultūra ir istorija. Galite užsisakyti bendrą ekskursiją arba VIP variantą su aukščiausios klasės paslaugomis.

Kontaktas ir užsakymai

Norėdami užsisakyti ekskursijas autobusu La Kaletoje, tiesiog parašykite mums „WhatsApp”, laukiame jūsų, kad išsiaiškintume jūsų abejones ir rezervuotume vietą. Nepamirškite susisiekti su mumis iš anksto, kad įsitikintumėte, jog galėsite vykti pasirinktą dieną, nes sulaukiame daug prašymų. Nepamirškite, kad galite rinktis privačias arba bendras ekskursijas autobusu. Veiklos rūšį pasirenkate pagal savo pomėgius ir pagal tai, ar keliaujate su šeima. Norime, kad Tenerife mėgautumėtės visapusiškai, pažintumėte kiekvieną jos kampelį, kvėpuotumėte jos miškų oru ir paragautumėte ryškaus skonio.

Ekskursijos autobusu į La Caleta
Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai:
Playas en La Caleta