Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Bussiekskursioonid aastal Tenerife Lõuna
Jett-suuskad aastal Tenerife Lõuna
Kalapüügilaevad aastal Tenerife Lõuna
Kalapüügiretked aastal Tenerife Lõuna
Katamaraan ekskursioonid aastal Tenerife Lõuna
Mootorpaadi rentimine aastal Tenerife Lõuna
Paadireisid aastal Tenerife Lõuna
Saare ekskursioonid aastal Tenerife Lõuna
Ekskursioonid Tenerife lõunaosas

Kui olete Tenerife lõunaosas ja soovite näha ülejäänud saart, lugege edasi. Esitame teile juhendi selle kohta, mida Tenerifel näha ja milliseid ekskursioone saate Tenerife lõunaosast, millega saate saarega tutvuda ning selle kultuuri ja ajalugu tundma õppida. Astuge meie luksuslike busside pardale, et uurida saart ja avastada selle saladusi. Kui soovite privaatse ekskursiooni, võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu, me kohandame teie eelistusi ja grupi vajadusi. Meie jaoks on rõõm olla teie giidiks, et tutvuda saarega ja pakkuda teile esmaklassilist kogemust.

Tenerife lõunaosa ekskursioonide eelised

Kui soovite tutvuda ülejäänud saarega, siis pakume välja ekskursioone Tenerife lõunaosast, mille kaudu saate:

  • Leida Tenerife ajalugu ja kultuuri professionaalsetelt giididelt, kes on kirglikud oma töö suhtes.
  • Endastage Tenerife kauneid maastikke, jalutage läbi mägede, sümboolsete külade, metsade, rannikute ja ikooniliste linnade.
  • Vaadelda Tenerife iidseid ehitisi kõrvuti moodsate hoonete ja atraktiivsete luksushotellide kõrval.
  • Eksklusiivsetesse eraviisilistesse kohtadesse, kuhu te omal käel ei saaksite siseneda
  • Võtavad osa konkreetsetest tegevustest, nagu veini degusteerimine, gastronoomiline degusteerimine, looduse vaatlemine ja palju muud.
  • Optimeerige oma aega saarel, sest juhendatud ekskursioonid on mõeldud selleks, et tutvuda paljude kohtadega võimalikult lühikese aja jooksul.

Pakume transporti kohast, kus te viibite Tenerife lõunaosas, peate lihtsalt teatama meile koha, et hinnata transpordi kättesaadavust.

Tenerife huvipakkuvad kohad, mida peate külastama

Nüüd, kui te teate, miks te peaksite Tenerifet tundma meie giidiga ekskursioonide kaudu, tahame teile rääkida selle kõige olulisematest huviväärsustest:

Teide rahvuspark

Eraldiseisev ekskursioon Teide'ile (7)

Avastage lummav vulkaaniline maastik suure vulkaaniga, mille tipp on üle 3700 meetri kõrgusel merepinnast. Tegemist on Teide, Hispaania kõrgeima vulkaaniga. Meie ekskursioonidega Tenerife lõunaosas saate ronida selle tippu ja näha saart oma jalge ees. Kui taevas on selge, näete ka naabersaari. Broneerige meie ekskursioon Teidele, et pühendada üks päev ainult selle kuristike läbimiseks ja selle taimestiku ja loomastiku ilu nautimiseks.

Vilaflor

Jalutage läbi selle lummava kuuvarjutusmaastiku. See on vulkaanilise päritoluga maastik, mis ujub valges savis, mis annab sellele ainulaadse, maailmast väljapoole jääva välimuse. See sobib ideaalselt sürreaalsete fotode tegemiseks, et neid raamida ja näidata oma puhkust.

Garachico

Garachico (5) Church.min

Atraktiivne Tenerife linn, mille ajalugu on läbi imbunud ja mille kai oli kunagi saare tähtsaim. Siin on säilinud ajaloolised hooned, mida tasub külastada ja pildistada.

Masca

Masca küla - Pueblo de Masca - Tenerife (5)

See on kuulus Tenerife küla, mis asub Teno maapiirkonnas. See asub kartmatute mägede ja lummavate orgude ääres, mis lõpevad hiiglaslike kaljudega üle mere. Küla arhitektuuris on säilinud traditsiooniline põhiolemus oranžide katustega valgete majadega. Külast algavad suurejoonelised matkarajad.

Broneerige meie ekskursioonid Tenerife lõunaosast, et külastada Teidet, Vilaflorit, Garachicot ja Mascat. Kirjutage meile meie WhatsAppi ja me aitame teid hea meelega.

Anaga mäed

Anaga Tenerife

Avastage Anaga Rural Parki looduslikku ilu ja selle rikkalikku bioloogilist mitmekesisust. See koosneb ulatuslikest metsadest mägedes, mis lõpevad kaunite kaljude täis rannikutega. Samuti pakub see palju võimalusi matkamiseks.

Taganana

Taganana on ilus küla Anaga maapiirkonna pargis, millel on sügavalt juurdunud identiteet. Kunagi asustasid seda guanšid, mis annab sellele suurema kultuurilise väärtuse ja muudab selle võluvaks kohaks loodusesõpradele.

Santa Cruz de Tenerife

santa cruz de tenerife shopping transport from south of tenerife (1)

Tehke ilusaid fotosid linnast, kus iidsed hooned eksisteerivad kõrvuti moodsate ehitistega. Vaadake Plaza de España ja linna suurt auditooriumi.

Meil on ekskursioonid, millega saate tutvuda Santa Cruz de Tenerife, Anaga mägedega ja Taganana külaga. Kirjutage meile kohe, et teha oma broneeringud.

Ekskursioonid neljarattalistega läbi Tenerife maastike

Squad Quad Safari Tenerife South (11)

Quadid on fantastilised sõidukid metsamaastikul tuurimiseks ja elamuste nautimiseks. Meil on teekonnamatkad ja metsarajad, et avastada Tenerife metsikut külge. Lisateavet leiate iga tegevuse kohta allpool olevast nimekirjast.

Kõik Tenerife Southi ekskursioonid on saadaval eraisikute rendiks. Kirjutage meile WhatsAppi, et teatada oma soovist ja määratleda marsruut. Tutvuge saare kõige atraktiivsemate kohtadega koos asjatundlike giididega. Kui soovite külastada teisi saare osi, andke meile lihtsalt teada ja me kohandame seda teie soovidele.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: