Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Juhendatud ekskursioonid aastal Tenerife Lõuna
Giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid Tenerife lõunaosas

Broneerige meie veebilehel erinevaid ekskursioone ja ekskursioone Tenerife lõunaosas. Turismiteenuseid pakkuva ettevõttena oleme pühendunud sellele, et pakkuda teile unustamatuid elamusi oma puhkuse ajal Tenerifel. Nautige meie erinevaid võimalusi saare avastamiseks ja selle võlu nautimiseks nii vee- kui ka maismaal. Meie ekskursioonid käivad käsikäes professionaalsete giididega, kes vastutavad teie viimise eest Tenerife kõige huvitavamatesse kohtadesse ja pakuvad teile nauditavaid kogemusi suure rahuloluga. Kui soovite meiega ühendust võtta, kirjutage meile otse WhatsApp. Me kohandame ka teie taotlusi, kui soovite teada konkreetseid kohti saare või pakkuda variante meie marsruute.

Paadireisid Tenerife lõunaosas

tenerife-purjepaadi-charter-valge-tenerife (1)
Ühised paadiretked võimaldavad teil purjetada ümber lahe kaunimate kohtade. Oleme kavandanud täiuslikud marsruudid, millega meie kliendid on väga rahul. Paadiretk viib teid vaatama vaalalisi nende loomulikus keskkonnas, mis on põnev tegevus ja üks populaarsemaid turistide seas. Pärast vaatlust ankurdab paat ilusas lahes, et reisijad saaksid laskuda merre jahutama. Sukelduge Atlandi ookeani vette ja laske end selle energiast ja soojusest ümbritseda. Pange snorgeldamismask, et uurida pinna all ja avastada merepõhja võlusid.

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)
Broneerige üks meie ühistest katamaraaniekskursioonidest, et päevitada, jagada jooke ja lõbutseda koos sõpradega. Kui eelistate eksklusiivsemat paadielamust, siis pakume luksusjahtide, purje- ja mootorpaatide pakkumisi, et sõita Tenerifel ringi oma lähedaste ja meie meeskonna seltsis. Eraldi paadiretked on ideaalsed eriliste sündmuste tähistamiseks pardal, näiteks sünnipäevad, poissmeeste pidustused, pulma-aastapäevad ja palju muud. Tutvuge teksti lõpus oleva juhisega, et teada saada olemasolevaid paate ja nende omadusi.

Tenerife giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid bussiga

VIP-ekskursioon La Gomera (4)
Nüüd on aeg rääkida teile meie giidiga bussiekskursioonidest, et jalutada läbi Tenerife maagiliste külade ja linnade. Nautige ainulaadset seiklust koos meie asjatundlike giididega, kelle ülesanne on panna teid Tenerifet tundma kõigi oma meeltega. Pidage meeles, et me saame koostada kohandatud ekskursioone, et viia teid Tenerifel kohtadesse, mida soovite tundma õppida.

Giidiga ekskursioonid Teide rahvusparki

RETKED TENERIFE TEIDE ASKONNAS
Viime teid läbi Teide kauneimate radade, et nautida selle maastikke ja hingata värsket õhku. Teide rahvuspark on huvitav paik ja kõige enam külastatav Tenerifel käivate seiklejate poolt. Seda kaitseb muljetavaldav Teide mägi, mis tõuseb üle 3700 m kõrgusele ja on saare kuningas. Oleme kavandanud mõned ekskursioonid, et nautida parki, ronida tippu ja sõita köisraudteega.

Teide by Night Tenerife (2)
Meil on ka ekskursioonid Teide külastamiseks öösel. Selles piirkonnas on võimalik väga selgelt näha öist taevast, olles üks väheseid kohti maailmas, kus see on võimalik. Saate kasutada pargi astronoomiajaama võimsaid teleskoope, et uurida kosmost ja imetleda kosmose imesid.

Ekskursioonid läbi Tenerife sümboolsete linnade ja asulate

Tenerife Quad Bike Safari Tenerife metsas ja Mascas (1)
Teksti lõpus leiate nimekirja kõigist Tenerife avastamiseks pakutavatest ekskursioonidest. Võite külastada selliseid külasid nagu Masca ja Garachico, millel on suur ajalooline ja kultuuriline rikkus. Samuti võtame teid kaasa jalutuskäigule Santa Cruz de Tenerife ja San Cristobal de la Laguna tänavatel. Nendes kahes linnas saate imetleda hästi säilinud vanu hooneid, mille seintele on kinnitatud Tenerife ajalugu.

Tenerife lõunaosas giidiga ekskursioonide palkamise eelised

tenerife päevareis teide masca icod garachico
Meie giidiga ekskursioonide abil saate saare paremini tundma, kui kui te seda ise teeksite, sest meil on ettevalmistatud plaanid ja meil on professionaalsed giidid, kes on Tenerife täielikud tundjad. Tenerife giidiga ekskursioone rentides säästate aega ja raha. Te ei pea millegi pärast muretsema, sest me hoolitseme selle eest, et kujundada teile parim kogemus ühe hinna eest.

Tänu professionaalsele ja kirglikule giidile saate Tenerifet tunda kõigi oma meeltega ja tabada iga koha olemust. Meie päevad kannavad Tenerifet oma südames ja tunnevad väga hästi selle ajalugu, kombeid ja traditsioone. Nad panevad teid tundma tõelist armastust iga koha vastu ja nakatavad teid kohalike rõõmuga.

Abi ja transport

Pidage meeles, et me kohaneme teie eelistustega, nii et saame kergesti kujundada ekskursioonid ja ekskursioonid Tenerife lõunaosas vastavalt teie huvidele. Pakume transporti koos pealevõtmis- ja mahapanekuteenusega Tenerife Lõuna kõige olulisemates turismikeskustes, nagu Playa de Las Americas, Los Cristianos ja mujal. Kirjutage meile kohe meie WhatsApp, et öelda meile kohad, mida soovite teada ja teie asukoht, et teid üles võtta. Meie jaoks on rõõm töötada teiega ja me täname teid teie usalduse eest ja nautida oma puhkust saarel mitmeaastase päikese!

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: