Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Juhendatud ekskursioonid aastal Playa de las Americas
Giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid Playa de las Américasist

Broneerige meiega erinevaid ekskursioone ja ekskursioone Playa de las Americas’ist. Me bananapalmbay.com oleme pühendunud sellele, et pakkuda oma turistidele ja külastajatele kvaliteetseid turismitegevusi. Pakume teile erinevaid võimalusi Tenerife avastamiseks nii vee- kui ka maismaal. Meil on professionaalsed giidid, kes viivad teid saare avastama nauditavalt ja rahulolevalt. Kirjutage meile nüüd meie WhatsApp, et rääkida, milliseid tegevusi soovite rentida, saame anda teile mõned soovitused või luua konkreetse marsruudi vastavalt kohtadele, mida soovite teada.

Eeliseid giidiga ekskursioonide broneerimisel Playa de las Américas

Tenerife päevane ekskursioon
Soovitame teil Tenerifega tutvuda koos selle valdkonna professionaalidega. Giidiga ekskursioonile minek on alati rahuldust pakkuvam kui omal käel. Esiteks säästate aega ja raha, sest ekskursioonid järgivad kindlat päevakava, et optimeerida aega ja saada tegevusest maksimum.

Teine eelis on see, et reisides koos professionaalse giidiga, saate saare põhjalikult tundma õppida ja teada palju huvitavaid fakte. Meie giidid jagavad teiega kõike, mida nad teavad iga koha ajaloost, kommetest, gastronoomiast ja anekdootidest. Kahtlemata on see põnev tegevus, mida te ei saa oma Tenerife puhkuse ajal vahele jätta.

Paadiekskursioonid Playa de las Américasest

white paradise tenerife katamaraaniga vaala- ja delfiinikuulamise ekskursioonKahe ühised paadiekskursioonid viivad teid mõnda lahe kaunimasse paika. Üks neist on Los Gigantese majesteetlikud kaljud. Need on tohutud vulkaanilistest kaljuseinad, mis kerkivad Tenerife ranniku kaitseks. Kaljude lähedal olles tunnete, kuidas nende maagia vallutab kogu atmosfääri. See on lõõgastav tegevus, mis aitab meil loodusega ühendust võtta ja meid selle rahuga täita.

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)
Kui broneerite ühe meie paadireisidest kaljude juurde, viime teid ka kaunisse Masca lahte. See on väike kaljude vahele peidetud musta liivaga rand, mis ootab teid oma võlu ja loodusliku iluga. Kasutage võimalust nautida vett, ujuda ja snorgeldada.

Ärge mõelge kaks korda ja tulge koos meiega merd nautima. Broneerige vaalavaatlusretk ja nautige delfiinide ja vaalade lähedust. Päikestage, lõõgastuge ja jagage oma lähedastega eemal linna saginast.

Gejuhendatud ekskursioonid ja ekskursioonid Tenerifel mugava bussiga

Bussiekskursioonid
Pakume teile giidiga bussiekskursioone, et tutvuda Tenerife ja selle võludega. Sõitke mugavas bussis koos asjatundlike giididega, kelle ülesandeks on pakkuda teile puhkuse ajal unustamatuid elamusi.

Teil on ka võimalus palgata privaatseid ekskursioone suurema eksklusiivsuse saavutamiseks. Te ei pea jagama kogemusi võõraste inimestega, nii et tegevus on nauditavam ja tulusam. Kirjutage meile WhatsAppis, et teatada oma eelistustest ja sellest, milliseid kohti soovite külastada.

Siin on mõned soovitused, milliseid kohti peaksite külastama, kui viibite Playa de Las Americas’is

Ekskursioonid Teide rahvusparki

Matkad TENERIFE TEIDE ASKONNAS
Viime teid läbi pargi kõige kaunimad ja huvitavamad rajad, kus saate nautida selle vulkaanilisi maastikke ja erilist reljeefi. Lisaks on park koduks paljudele taime- ja loomaliikidele, sealhulgas mõnedele endeemsetele liikidele, mida te mujal maailmas ei leia.

Anname teile võimaluse külastada parki ka öösel, et saaksite selgemalt imetleda öist taevast. Rendige pargi astronoomiabaasis asuvaid suure võimsusega teleskoope, et imetleda tähti ja muid kosmose elemente.

Ekskursioonid Tenerife maagilistesse linnadesse ja küladesse

tenerife päevareis teide masca icod garachico
Teksti lõpus leiate täieliku nimekirja iga meie pakutava tegevusega, mille abil saate Tenerifega tutvuda. Broneerige meie bussiekskursioonid, et külastada Icod de los vinos, Garachico ja vapustav Masca küla mägede ja orgude vahel.

santa cruz de tenerife ostutransport tenerife lõunaosast (1)
Samuti viime teid Tenerife kahte tähtsaimasse linna, San Cristobal de la Lagunasse ja Santa Cruz de Tenerifele. Tulge ja nautige nende arhitektuuri, kultuuri ja kanaarilisi maitseid.

Atsia ja transport

Kutsume teid üles kirjutama meile ette, kui soovite broneerida mõnda meie giidiga ekskursioonidest ja ekskursioonidest Playa de las Americas. Kuna tegemist on väga hõivatud turismipiirkonnaga, müüakse vabaajategevused kiiresti välja. Transport Playa de las Americas’ile on teie mugavuse huvides hinna sees. Kirjutage meie WhatsAppi, et teha oma broneeringud. Võite kirjutada meile ka soovituste saamiseks, me oleme siin, et teid aidata.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: