Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Juhendatud ekskursioonid aastal Puerto Colon
Giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid Puerto Colónist Tenerifele

Oled Puerto Colonis ja soovid näha Tenerife kõige huvitavamaid kohti? Siis olete jõudnud õigesse kohta. Selle teksti kaudu tahame teile näidata kõiki meie võimalusi, kuidas Tenerifel ringi jalutada ja selle võlusid avastada. Me kohandame end teie soovidele, kui soovite külastada saare konkreetseid kohti. Meie jaoks on rõõm pakkuda teile unikaalseid ja unustamatuid kogemusi Tenerifel. Kui soovite meiega ühendust võtta, kirjutage meile WhatsApp, me aitame teid hea meelega selgitada oma kahtlusi, anda teile mõned soovitused ja teha oma broneeringuid.

Puerto Colonist toimuvate giidiga ekskursioonide ja ekskursioonide iseloomustus

Puerto Colon, Costa Adeje peamine sadam, kus teha paadiretki
Avastage meie fantastilised giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid, et tutvuda Tenerife peamiste turismiobjektidega. Meie ekskursioonide eest vastutavad professionaalsed giidid, kes on kirglikud oma töö suhtes ja pakuvad teile ekskursiooni ajal unustamatuid elamusi. Nad tunnevad väga hästi Tenerife ajalugu ja jagavad teiega hea meelega kõike, mida nad saare kohta teavad.

Pakume ka eraviisilisi ekskursioone ja ekskursioone, et tutvuda Tenerifega eksklusiivselt. See tähendab, et saate palgata privaatse ekskursiooni ilma võõraste inimeste kohalolekuta ekskursiooni ajal. Sel viisil pakume teile isiklikumat ja lähedasemat kohtlemist.

Siin on nimekiri kohtadest, mida saate külastada, kui rendite meie giidiga ekskursioone ja ekskursioone Puerto Colonist.

Gejuhendatud ekskursioonid Teide rahvusparki

Eraldiseisev ekskursioon Teidesse (3)
Meie giidiga ekskursioonidega saate tutvuda suure Teide mäega, mis tõuseb üle 3700 meetri kõrgusele merepinnast. Nautige selle majesteetlikke maastikke ja kõndige läbi vulkaanilise päritoluga karmide radade. Vaata teksti lõpus olevat juhendit, kus on täpsem teave, et teada saada, mida meie erinevad giidiga ekskursioonid pakuvad.

Teide rahvuspargis saate ka tähti vaadelda ja nautida Tenerife öist taevast. Meil on olemas öine ekskursioon, millega saate ööbida pargis ja pääseda astronoomiajaama teleskoopidesse, et uurida kosmost ja selle imesid.

Külastage Tenerife istandusi ja veinikeldreid

veinide degusteerimine tenerfe (1)
Meie giidiga ekskursioonid Puerto Colonist hõlmavad ka tegevusi, mis rõõmustavad maitseelamusi. Viime teid Tenerife istandusi külastama ja tutvume veinitootmise protsessiga veinitootmisettevõtetes. Pärast ekskursiooni saate maitsta veine ja veenduda, et need on Euroopa parimad.

Ekskursioon La Gomera saarele

VIP-ekskursioon La Gomera (3)
Tenerifel ei pea tingimata peatuma, Kanaari saarestik on lai ja pakub külastajatele erinevaid vaatamisväärsusi. Me tutvustame teile La Gomera, selle ajalugu, kultuuri, loodusmaastikke ja palju muud.

Paadireisid Puerto Colonist

fatima-boat-charter-tenerife-puerto-colon (5)
See on üks tegevusi, mis ei saa kunagi puududa teie ämbrite nimekirjast, kui viibite Puerto Colonis. Pidage meeles, et Tenerife on privilegeeritud saar, et jälgida vaala oma loomulikus keskkonnas. Ärge jätke kasutamata võimalust pääseda neile kaunitele mereelukatele turvalisest paadist lähedale.

Meie paadiekskursioonidega Puerto Colonist saate näha vaalasid nende loomulikus keskkonnas, külastada Hiiglaste kaljusid ja Masca lahte, ujuda meres ja palju muud.

fatima-boot-charter-teneriffe-puerto-colon (9)
Enamik meie paadiekskursioone sisaldab toitu ja värskendavaid jooke. Kutsume teid üles tutvuma Puerto Colonist pakutavate paadiekskursioonidega teksti lõpus olevas juhendis.

Võite palgata ka erapaadiekskursioone, et kruiisida lahes ilma võõraste inimeste juuresolekuta pardal. See on suurepärane võimalus, kui soovite tähistada erilist sündmust või kui soovite lihtsalt lõõgastuda ja tunda meretuult oma näol.

Abi ja transport

Kutsume teid üles kirjutama meile ette, et broneerida meie giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid Puerto Colonist. Pidage meeles, et Tenerife on hõivatud saar, mistõttu mõned tegevused müüakse kiiresti välja. Pakume transporti koos pealevõtmise ja mahapanekuga Puerto Colonisse ja teistesse Tenerife lõunaosas asuvatesse kuurortidesse. Kirjutage meile meie WhatsAppi, et teatada meile oma aadress ja kontrollida transpordi kättesaadavust. Samuti võite kirjutada meile, kui teil on küsimusi või soovite teha ettepanekuid. Täname teid, et broneerite oma ekskursioonid Puerto Colonist meie juures, meil on rõõm olla teie usaldusväärne ettevõte saare avastamiseks ja selle võlu nautimiseks.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: