Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

Diego Hernándezi rand Tenerife lõunaosas

Playa Diego Hernandez on peidetud pärl ranniku seas, kust avanevad kaunid vaated lahele ja mis on kaunis looduses. See on paradiis nudistidele, hipidele ja koerasõpradele.

Playa Diego Hernandez’i omadused

Playa Diego Hernández asub Tenerife edelarannikul, El puertito ja La Caleta külade vahel Adejes. See asub väga lähedal Costa Adeje golfiväljaku rajatistele.

Rannas on kombinatsioon kuldse liivaga aladest ja teistest, mis on kaetud kaljudega. See on 200 m pikk ja 25 m lai. Siit saab näha Tenerife värvilisi päikeseloojanguid, mille taustal on La Gomera saar.

Tänu raskesti ligipääsetavusele ei ole see rand nii rahvarohke kui teised kohalikud rannad. See on atraktiivne neile, kes soovivad nautida merd ja päikest rahus ja vaikuses. Kõige rohkem külastajaid on siin suvel, ülejäänud ajal on siin vähem rahvast.

Randa ümbritsevad nõlvad on täis kaktuseid ja tabaibasid, mis on Tenerife rannikule iseloomulikud taimed. Samuti on siin halofiilne taimestik, mis on meresoolale vastupidav taimeliik, mis meelitab ligi erinevaid rändlinde. Seetõttu peetakse seda piirkonda teadusliku huviga alaks.

Kuidas sinna jõuda

Costa de Adeje (tee Diego Hernándeze rannast La Caletasse) (2)

Et seda külastada, peate jõudma ringristmikule, mis ühendab Avenida de los acantilados ja Calle Tajore, seal on väike parkla, kuhu saate oma auto jätta. Kui vaatate mere poole, näete randa viivat mullast teed. Pärast 15-minutilist jalutuskäiku alla jõuate säravasse Diego Hernandezi randa. Ärge unustage kanda sobivaid jalanõusid, et laskuda randa ümbritsevatel kivistel radadel.

Pealinnast Santa Cruz de Tenerifest kulub autoga umbes tund aega.

Sinna saab ka merelt paadiga. Mõned paadireisid sisaldavad Diego Hernándeze ranna ees peatust, et reisijad saaksid pärast sõitu ujuma ja jahutama minna.

Serene ja kristallselge vesi

Vesi rannas on kaunis kristallsinine ja süveneb järk-järgult, kui kaldast eemale liigute. See on üldiselt lainetest vaba, pakkudes turvalist ujumiskohta. Kuid ärge olge liiga enesekindlad, olge enne ujumist teadlik lainetest.

Diego Hernándeze randa on soovitav külastada madalvee ajal, kui seal on rohkem kohti liival lamamiseks. Kõrge tõusu ajal katab vesi kogu ranna, jättes nähtavale vaid kaljud. Soovitame enne randa külastamist kontrollida https://tablademareas.com/es/islas-canarias/los-cristianos-tenerife#_mareas tõusu- ja mõõnatabelit.

Naturistide rand

Playa Diego Hernández (6)

See on üks Tenerife randadest, kus nudismi armastajad saavad nautida merd täiesti vabalt. See on ka lemmikloomasõbralik ala, kuhu nad tavaliselt võtavad oma koerad meres lõbutsemiseks kaasa.

Aastaid on see rand olnud hipide koduks. Nad elavad primitiivsetes majades ranna taga olevatel kaljudel.

See on ka mitte-legaalne telkimisala, mida paljud eelistavad ööbimiseks ja loodusega kontakti saamiseks.

teenused

Playa Diego Hernández (3)

Kuna tegemist on loodusliku rannaga, siis suplejatele ei ole teenuseid.

Samuti ei leia ranna lähedalt rannabareid, restorane ega hotelle. Soovitame võtta kaasa oma toidu ja joogid ning veespordivarustuse, kui soovite merd ja laineid täiel rinnal nautida.

Külastage Playa Diego Hernandezi, et pääseda linna mürast ja Tenerife kuurortide rahvamassist. Kogege merd kõigi oma meeltega, laske end hellitada värskest meretuulest ja Tenerife päikese soojadest kiirtest.

Playa Diego Hernández

Rannad aastal Tenerife Lõuna
Saistītie raksti: